PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich



mlody
4th-November-2012, 14:31
Witam wszystkich infiniti maniaków. Ja osobiście nie posiadam jeszcze tego samochodu ale jestem dość zdesperowany na FX'a.
Osobiście narazie posiadam Chevroleta Trailblazer LTZ. Na początku wachałem się pomiędzy kupnem Subaru Tribeca oraz FX'a. Na moje szczęści ealbo i nieszczęście zauroczyło mnie FX'a. Jak dla mnie autko robi niesamowite wrażenie no i włąsnie jestem na etapie szukania autka :)

Black
4th-November-2012, 15:39
Witamy na forum,życzę powodzenia w poszukiwaniach.

123mielony
4th-November-2012, 16:17
Witaj .
Której generacji FX-a szukasz?

Tomek g35c
4th-November-2012, 18:01
Witamy na forum... powodzenia w poszukiwaniach...;)

ArtPol74
4th-November-2012, 18:51
Witaj. Infi to lepszy wybór.

mlody
15th-November-2012, 17:53
123mielony napisał

Witaj .
Której generacji FX-a szukasz?

Przepraszam że tak późno odpowiadam ale jak już zdążyłeś się spostrzec to FX I gen. tak do 2006 rok (max rocznik w moim zasięgu finansowym :) )

gizmo
15th-November-2012, 18:09
Witaj!

Poszukiwania mogą być długie - ja zacząłem się szukać we wrześniu a kupiłem w grudniu :)

123mielony
15th-November-2012, 18:10
Tak tak już się zoriętowałem z innego tematu że chodzi o I generację FX-a.
Powdzenia w szukaniu łatwo nie będzie ale kto szuka ten znajdzie.

mlody
15th-November-2012, 18:14
Hehe tak na zasadzie kto rano wstaje hehe temu życie w kość daje.
Oj nie lubię tego etapu kupowania auta - kiedyś to przechodziłem i miałem 8 lat spokoju teraz znów :) no cóż każdy przez to przechodzi.
Sukcesem już jest że chociaż wiem o co mi chodzi :) - wybrana marka i model :)

123mielony
15th-November-2012, 18:40
Niewiem czy to cie pocieszy ale przedwczoraj właśnie się dowiedziałem że auto na któro chciałem sie zamienić i miało być super wyposażone i idealnym stanie a okazało się że nie miało tyłu a i przód był robiony :frusty:tylko wyposażenie się zgadzało tylko wobasto wyparował.Polska to jednak dziki kraj.Jak tak dalej pójdzie to weznę kredyt spłacę zadłużenie i zostawię sobie FX tu chociaż wiem co mam.

BAJZEL
15th-November-2012, 18:43
Zawsze możesz też szukać za zachodnią granicą Niemcy Belgia Holandia ... też są ciekawe oferty ja osobiście targałem z niemiec ... cło jest do obejścia :D

mlody
15th-November-2012, 20:32
Niewiem czy to cie pocieszy ale przedwczoraj właśnie się dowiedziałem że auto na któro chciałem sie zamienić i miało być super wyposażone i idealnym stanie a okazało się że nie miało tyłu a i przód był robiony :frusty:tylko wyposażenie się zgadzało tylko wobasto wyparował.Polska to jednak dziki kraj.Jak tak dalej pójdzie to weznę kredyt spłacę zadłużenie i zostawię sobie FX tu chociaż wiem co mam.

TO raczej zła wiadomos dla mnie - "Polska to dziki kraj" - także może przedzemną daleka dorga jeszcze w poszukiwaniach. Nie do pozazdroszczenia ale swoją drogą Twoja mina jak się dowiedziałeś pewnie mówiła wszystko za Ciebie - pewnie bys rozszarpał gościa że nadzieji CI narobił :)

123mielony
15th-November-2012, 20:38
Z tego co gość mówi to on kupił już takie auto i nic o tym nie wiedział,poprzedni właściciel miał jakąś przygodę.Moja mina to nic ale mina właściciela to dopiero mówiła sama za siebie.

mlody
15th-November-2012, 20:41
Zawsze możesz też szukać za zachodnią granicą Niemcy Belgia Holandia ... też są ciekawe oferty ja osobiście targałem z niemiec ... cło jest do obejścia :D

Hehe tak się nie chwal że cło jest do obejścia bo licho nie śpi ehehe. Ja osobiście za Cheviego nie płaciłem ale to było na mienie :) reszta to chyba dość kłopotliwe bo nasze państewko wydusi z nasz wszystko i jeszcze trochę :).
Generalnie widzisz jak sie pytałem o fx45 ostatnio i się okazało że w Szwajcarii autko odmłodniało o dwa lata :D - wszędzie jest mnóstwo chętnyh na lekki i łatwy zarobek :)


Z tego co gość mówi to on kupił już takie auto i nic o tym nie wiedział,poprzedni właściciel miał jakąś przygodę.Moja mina to nic ale mina właściciela to dopiero mówiła sama za siebie.

No to wogóle pewnie było bezcenne - uświadomiłeś gościowi że ma coś z czym może mieć problem - mówię o sprzedarzy :)

BAJZEL
15th-November-2012, 20:45
chwalić się można bo na legalu :D

mlody
15th-November-2012, 20:47
chwalić się można bo na legalu :D

No robi się ciekawa opowieść :D:D

Paweł_Bemowo
15th-November-2012, 21:14
Też chętnie bym się dowiedział :)

BAJZEL
16th-November-2012, 02:18
http://www.ifans.pl/showthread.php?2114-Ciarowe-FX-35&p=19834#post19834

ArtPol74
16th-November-2012, 09:58
Jakie prawo, taki legal ;-)

mlody
16th-November-2012, 10:31
http://www.ifans.pl/showthread.php?2114-Ciarowe-FX-35&p=19834#post19834

No poczytałęm sobie i powiem że dość konkretne rozwiązanie - tym bardziej że 12k można właśnie jak napisałes przeznaczyć na porządny przeglądzik/wymiany części lub tez dołozyć to i kupić droższe autko :) tak czy inaczej dobry i legalny sposób :)

BAJZEL
16th-November-2012, 20:15
Jakie prawo, taki legal ;-)

Idealny komentarz heh

Błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli :D:D:D