PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam prosze o sprawdzenie VIN fx35 JNRAS08W56X209581



mlody
4th-November-2012, 14:54
Witam

Bardzo bym prosił o sprawdzenie numeru VIN JNRAS08W56X209581.
Może ktoś już z was sprawdzał to auto albo coś o nim wie?
Poniżej link
http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-serwisowany-bezwypadkowy-ladny-C25746709.html

Black
4th-November-2012, 16:02
To nie jest wersja sport,no i to spalanie można między bajki włożyć.

BAJZEL
4th-November-2012, 17:37
albo pakiet sport po walniętym tyle... hehe bo swiatełka powinny byc jasne...

mlody
4th-November-2012, 19:01
No to wygląda na to że było bite teraz pyatanie jak mocno :)(no chyba że gościu nie wie co sprzedaje) moze jak uda się dostać historię po VIN to będzie wiadomo więcej.
Dodatkowo ten gaz hm jak poczytalem dzisiaj na forum to jest sporo za i przeciw plus przypuszczenia że silnik pada od gazu.
Ciekawe jaki specjalista zakładał w nim gaz.
No nic nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na carfax
Generalnie znalazłem też samochód Sirtrojana ale chce więcje aut sprawdzić w okolicach Warszawy jak juz mam się na coś zdecydować :) (dos daleka wyprawa dla mnie a więc głupio by było jechadź na darmo)

BAJZEL
4th-November-2012, 19:36
carfax to podstawa ale jesli cie stać zafunduj sobie wizyte w serwisie niech zerkną co jest 5 ...
A co do gazu kolego najważniejsza jest historia ... regularne przeglądy... i nie ma się za bardzo czego bać... ja osobiście mam gaz kobieta katuje autko :) i jakoś daje rade :) a z tym biciem to się nie nakręcaj bo ktoś kto wystawił autko niekoniecznie sie na nim zna pisze to co usłyszał i doczytał gdzieś w necie albo i skopiował opis auta z innej aukcji na alledrogo :)

Ja osobiscie odkryłem wiele ciekawych rzeczy dopiero po kupnie np , że wcale nie mam napędu na 4 laczki :D co po przesiadce z Bawary wcale mi nie przeszkadza ...

A Sir...a autko juuż poszło w eter :D:D

mlody
4th-November-2012, 20:24
No i tak zrobię a gdzie w wawie albo okolicach piaseczna jest serwis ? i ile to może kosztować?
Odnosnie autka Sirtrojana to na stronie dilera jest jako dostępne - jak coś to jutro zadzwonię i będę wiedział na 100% :)
http://autoauto.pl/pl/8025/Infiniti_FX_35_2006_SERWISOWANY_AUTOMATYCZNA_SKRZY NIA_BIEGOW_Liquid_Platinium?hash=94DAx&i=4&perPage=
O ile sie nie mylę to takowe posiadał Sirtrojan lub też bardzo podobne :)
No to odnośnie gazu się uspokoiłem (chodzi mi o infiniti) sam mam w swoim 5 lat i bez problemu ale i inny silnik posiadam a więc może być róznica.
Wiadomo kupno używanego zawsze wiąże się z wątpliwościami i niepewnością ale takie życie albo nowe bez obaw albo używane z dreszczykiem emocji :)

Black
4th-November-2012, 20:54
Auto Sirka już sprzedane.


No to wygląda na to że było bite teraz pyatanie jak mocno

Nie no spokojnie,poczekaj na raport VIN-u,uprzedzam że może to potrwać nawet kilka dni.Auto nie jest wersją sport bo po prostu nią nie jest:),ktoś klepnął tak w ogłoszeniu dla zachęty.

mlody
4th-November-2012, 21:53
Nie ma problemu poczekam tym bardziej że jest to z życzliwości innej osoby. Mi to nie przeszkadza :) i jestem tylko wdzięczny że mam takową możliwość
Dodatkowo mam sporo pracy i wyrwanie się w tygodniu graniczy z cudem niestety.
Swoją droga jak poczytałem forum to spotkałem się z opiniami "auta sprowadzone z US infiniti i sprzedawane w PL sa w większości z jakąś historią" to mnie nie zniechęca :) tylko dobrze wiedzieć czy to epizod nieuwaga czy bardziej złożona historia
Sam uszkodziłem swojego trailblazera na autostradzie (usnąłem i uderzyłem bokiem w bandę) - dla mojej żonki to tragedia (zniszczenia) a dla blacharza to się roześmiał że przerysowanie :) - ważne że ramy nie uszkodziłem i przy większych prędkościach jest to wogóle nie odczuwalne - tylko poprostu nieładnie wygląda :). Dodatkowo siedziałem parę lat w US i wiem jak Amerykanie zapatrują się na wgniecenia lub tez zarysowania - jedni naprawiają innych jest stać i wymieniają auta :) dodatkowo auta skonfiskowane i nie odebrane za jazda po pijaku etc. Tak czy inaczej cieszy mnie fakt że jest takowe forum i można się wiele dowiedzieć i wysłuchać opinii ludzi którzy już przez coś takiego przechodzili (kupno auta) lub przechodzą.

sirtrojan
4th-November-2012, 22:18
moje auto ma juz nowego własciciela.

BAJZEL
4th-November-2012, 22:52
Sir... felg mi szkoda.... bo sie na nie czaiłem.. hehe

mlody.. poczekaj aż wyjdzie co VIN-ie piszczy...

osobiście ponad około roku szperałem czytalem i szukalem bezwypdkowego FXa - ciężko jak cholera ale są...są i warto na nie czekać bo powiem szczerze... mimo , że mam gaz to często o nim zapominam i to spalanie ... heheh jakie spalanie tak sie zakochaem w tym autku , że mógłby spalać 20 litra a i tak bym je kochał ... ten dzwięk

sirtrojan
4th-November-2012, 23:05
rada na przyszłość - nie czaić się tylko kupować.

actchris
4th-November-2012, 23:29
Lista uwag, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Pojazd mógł być flotowy, z wypożyczalni lub leasingu
Chronologiczna lista zdarzeń, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Data: 2007-09-21
Przebieg: 18195 km
ConditionGrade: 40 Clean
Uszkodzenia:
Front Bumper: Chipped (Less 1")
LF Door: Ding (Less 1")
LF Door Edge: Multiple Chips (Less 1")
LR Door: Scratch Light (Mltpl inst)
Rear Bumper: Scratch Light (1" to 2")
RR Door: Multiple Chips (1" to 2")
R Qtr Panel: Mult Dents/No Paint Dmg (2" to 3")
Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (AUKCJA - USA)
----------------------------------------
Data: 2007-10-11
Przebieg: 18203 km
ConditionGrade: 30 Average
Uszkodzenia:
Front Bumper: Scratched
LR Door: Scratch Light (Mltpl inst)
R Qtr Panel: Mult Dents/No Paint Dmg (3" to 4")
Rear Bumper Cover: Scratch Light (Mltpl inst)
RR Door: Scratch Light (Mltpl inst)
LF Door: Scratch Light (Mltpl inst)
Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (AUKCJA - USA)
----------------------------------------
Data: 2007-12-19
Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (AUKCJA)
----------------------------------------

Tomek g35c
5th-November-2012, 08:43
Nie wygląda źle...
jak na cała resztę...

BAJZEL
5th-November-2012, 11:46
dokładnie ... kosmetyczne sprawy krzywdy nie ma :) warto na niego zerknąć tylko historie junkersa ( gazu) wołaj koniecznie ...


rada na przyszłość - nie czaić się tylko kupować.
Prawda taka , że nie chciałem Ci dupy zawracać a teraz k...wa żałuje ;/ bo miałbym z głowy poszukiwania... nie pali się i nie spieszy bo do lata czasu a czasu... ale sam fakt , że mogło być po sprawie...

mlody
5th-November-2012, 12:50
Bardzo wielkie dziękuję za VIN - wygląda to normalnie. Odnośnie gazu to oczywiście będę dopytywał :).
No to może w tym tygodniu podjadę do Piaseczna i się zobaczy. Nie wiem czy mogę w tym wątku zapytać (jestem świeży) czy wejść na wątek LPG odnośnie jak można sprawdzić gaz a raczej poprawność jego założenia czy się po prostu od tak nie da i trzeba czekać na efekty :(

sirtrojan
5th-November-2012, 12:56
jedz do sprawdzonego gaziarza i zapytaj czy to co siedzi w aucie daje rade - reduktory, wtryski, fi przewodów, zawór OK czy może do jazdy na wstecznym itp.

Oceni i ew doradzi co zrobić. Będzie też mógł sprawdzić mieszankę.

mlody
5th-November-2012, 13:19
Wielkie dzięki za info.
Zaraz poczytam i spiszę specyfikacje na temat gazu (jaki osprzęt) jeżeli mowa o gaziarzu to teraz będę musiał sobie poczytać gdzie warto a gdzie nawet nie pytać

BAJZEL
5th-November-2012, 13:24
tak jak mówiłem najzwyczajniej w świecie przegląd junkersa i bardzo ważne co podkreślił SIR żeby sprawdzili jakość mieszanki
Powodzonka !!! sam sie wybieram na przegląd i z tego co wyczytałem to najbliżej do konkretnego typa co ogarnia i spejalizuje sie w instalacjacvh PRINS i tylko PRINS POZNAŃ ... i musze tam zawitać .. bo mam w koszalinie gości co ogarniają ogólnie... a wiadomo jak coś (ktoś) jest od wszystkiego to tak na prawdę do niczego :):)

Black
5th-November-2012, 13:46
Bardzo wielkie dziękuję za VIN - wygląda to normalnie. Odnośnie gazu to oczywiście będę dopytywał :).
No to może w tym tygodniu podjadę do Piaseczna i się zobaczy. Nie wiem czy mogę w tym wątku zapytać (jestem świeży) czy wejść na wątek LPG odnośnie jak można sprawdzić gaz a raczej poprawność jego założenia czy się po prostu od tak nie da i trzeba czekać na efekty :(

Może zapytaj na forum LPG

http://lpg-forum.pl/

tam siedzą naprawdę tęgie LPGłowy i podpowiedzą ci na co zwrocić uwagę albo do kogo podjechać żeby sprawdził instalkę.

mlody
5th-November-2012, 19:30
No to zaczynam działać czytac :) bardzo wam dziękuję za wsparcie i mam nadzieję że moje poszukiwania się skończyły :) a zacznie się niedługo fascynacja marką Infiniti i fx'em.

123mielony
5th-November-2012, 19:58
Kolego uważaj na handlarzy bo to specyficzna grupa społeczna (krętacze), skoro gość kłamie na starcie to czego można się jeszcze spodziewać " Nie biorę aut w komis, wszystkie moje auta pochodzą z importu prywatnego, są prze zemnie selektywnie wybierane, sprawdzane pod względem technicznym i przygotowywane do pierwszej rejestracji w kraju." a FX z aukcji na Polskich blachach.Odnośnie gazu to ciekawę czy ta instalacja nie jest założona byle jaka aby tylko była bo łatwiej sprzedać auto z dużym motorem z LPG.Ja osobiście się spotkałem że do silnika ośmio cylindrowego handlarz przed sprzedaż pchał instalację gazową za 2tyś.to nie ma prawa działać poprawnie.

Black
5th-November-2012, 20:24
No to zaczynam działać czytac :) bardzo wam dziękuję za wsparcie i mam nadzieję że moje poszukiwania się skończyły :) a zacznie się niedługo fascynacja marką Infiniti i fx'em.

Trzymamy kciuki żeby to nie mechanicy fascynowali się twoim autem heh

Powodzeni i informuj nas na bieżąco co i jak w temacie...

mlody
5th-November-2012, 20:50
123mielony
Kolego uważaj na handlarzy bo to specyficzna grupa społeczna (krętacze), skoro gość kłamie na starcie to czego można się jeszcze spodziewać " Nie biorę aut w komis, wszystkie moje auta pochodzą z importu prywatnego, są prze zemnie selektywnie wybierane, sprawdzane pod względem technicznym i przygotowywane do pierwszej rejestracji w kraju." a FX z aukcji na Polskich blachach.Odnośnie gazu to ciekawę czy ta instalacja nie jest założona byle jaka aby tylko była bo łatwiej sprzedać auto z dużym motorem z LPG.Ja osobiście się spotkałem że do silnika ośmio cylindrowego handlarz przed sprzedaż pchał instalację gazową za 2tyś.to nie ma prawa działać poprawnie.


O tym wiem że handlarz trochę ściemnia bo u niego na stronie wyraźnie pisze że aut wzięte w komis a w ogłoszeniu że nie bierze w komis, opcja nie sport a według niego sport hehe sporo tych niejasności i niedociągnięć i żeby nie ten gaz to w sumie auto godne zainteresowania (przynajmniej w US tylko porysowane według carfax) :)



Blacknapisał

Trzymamy kciuki żeby to nie mechanicy fascynowali się twoim autem heh

Powodzeni i informuj nas na bieżąco co i jak w temacie...


Oczywiści enie omieszkam informowac co i jak tym bardziej że pisałem do gościa żeby podesłał chociaz zdjęcia jak tam jest gaz założony ale bez odzewu :( może po prostu nie miał czasu kto wie. Jutro będę dzwonił i się dowiadywał :) co i jak.
Jak cos to będę węszył dalej a nóz widelec się znajdzie coś innego. Generalnie tak jak pisałem wcześniej jak juz będe jechał oglądac to dobrze by było obejrzec chociaż ze dwa tzy autka - większy wybór i mniejsze ryzyko powrotu z niczym hehe no nic teraz panoszę sie po forum LPG i aż się włos na głowie jeży co niektórzy gazownicy wyprawiają :(

mlody
5th-November-2012, 21:31
No właśnie gośc odpisał że nie posiada dokumentacji ale poprosiłem jeszcze raz o zdjęci ajak jest założona - wrzuce na forum LPG i może cos mi więcej powiedzą - dodatkowo nie omieszkam podzielić sie z wami :) (oczywiście jak tylko takowe zdjęcia dostanę)

mlody
8th-November-2012, 16:59
No właśnie dostałem od gościa zdjęcia instalacji.
Nie wiem czy jest to założone fachowo oczy nie ale będę kontynuował temat na LPG-forum może ktoś coś więcej powie

312431253126312731283129http://www.ifans.pl/images/misc/pencil.png