PDA

Zobacz pe?n? wersj? : prostowni automatyczny ultimate speed



BAJZEL
11th-November-2012, 20:43
Szczerze polecam ... dostałem cynk od kolegi również marynarz zostawia ten inteligentny prostowniczek nawet na 3 miesiące oczywiście podłączony pod aku... po naładowaniu delikatnie go rozładowuje i tak w kółko symulując ciągłe użytkowanie samochodu ... na naprawdę mrożne noce można smiało co wieczór go podłączać ... nie szkodzi akumulatorkowi :D
I cena ...

http://allegro.pl/prostownik-automatyczny-ultimate-speed-najtaniej-i2751646189.html


Sprawdzony przez kolegę teraz ja go przetestuje ( a raczej moja kobieta :) ) wstawiając autko do garażu podłączenie kabelków to 1 minutka a z rana ma się pewnośc, że od cyknięcia :D:D:rockon:

Black
11th-November-2012, 21:39
Też musze kupic jakiś konkretny prostownik bo dzisiaj nie mogłem odpalić Infi,autem nie jedziłem chyba z tydzień i aku padł mimo że ma jakieś 1.5 roku...

sirtrojan
11th-November-2012, 21:40
pozycze ci konkreta - jak sie spotkamy.

BAJZEL
12th-November-2012, 07:12
Osobiście mam w domu prostownik co pamięta jeszcze fiata 125 do tego stoi nówelka http://www.jula.pl/przenosny-akumulator-rozruchowy-z-kompresorem-12-v-608009 nigdy nie uzywany gdzies sie przykleił do łapy jak był transport aut na afryke :) no i teraz ten mały zgrabny ultimate speed zgrabniutki za 70 zł był kiedys w lidlu kumpel ma go już długo długo i zostawia autko podłączone na 2 - miechy wraca i autko pięknie gada , może nie jest to konkretny :D ale w zupełnści daje rade :)

No i kwestia , zeby mieć a nie pożyczać hehe

Tomek g35c
12th-November-2012, 08:00
Mi raz odmówił aku... w obu Infi... więc wymieniłem od razu i teraz nie ma problema ...
Kwestia ile sie jeździ pojazdem... ja jeżdżę sporo więc ładuje się non stop... nie mam potrzeby wsparcia...
ale dla mało jeżdżących to na pewno jest to alternatywa...

BAJZEL
12th-November-2012, 08:31
Święte słowa... jak jestem w domku to autko jest eksploatowane tak jak powinno, ale kobieta potrafi odpalac autko dosłownie 2 razy w tygodniu ;/