PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Bardzo proszę o sprawdzenie VIN JNRBS08W74X400761 - fx45



mlody
13th-November-2012, 14:39
Witam

Bardzo proszę o sprawdzenie VIN JNRBS08W74X400761.
Jest to FX45 z 2005 rzekomo po drobnej stłuczce - tak bynajmniej oznajmił sprzedający na moje pytanie dlaczego brakuje halogenów (a wiem że są montowane w standardzie). Ów Pan stwierdził że jest to auto które miało malowane na nowo zderzak oraz wymienianą podłużnicę - reszta podobno (nawet maska oryginalna) jednakże zanim pojadę dokładniej się przyjrzeć dobrze by było wiedzieć co powie CARFAX.
Oto link do ogłoszenia
http://otomoto.pl/infiniti-fx-45-C26314732.html

sirtrojan
13th-November-2012, 15:00
tylna tablica rej. wyższa szkoła jazdy. ;)

Generalnie trza podjechać i sprawdzić.

Fele z murano.

BAJZEL
13th-November-2012, 15:16
też tak miałem zamontowaną tablice gdy na szybko kupowałem w niemczech nie mają tam amerykanskich... wiec dostajesz zwykłą i by nie porysować auta wyginasz :D taki tam spojlerek :D ... wygląda na to , że foty stare albo dopiero co sprowadzony na handel...

123mielony
13th-November-2012, 15:54
Jak podłużnice wymieniane to lekki ten dzwon nie był,na drugim zdjęciu widać że maska do błotnika nie pasuję.Jak patrzę na pozostałe aukcję to jakoś mnie odpycha od takich handlarzy,garaż i sprzęt do lepienia spawania rozbitków kupionych za grosze.

mlody
13th-November-2012, 17:33
Jak podłużnice wymieniane to lekki ten dzwon nie był,na drugim zdjęciu widać że maska do błotnika nie pasuję.Jak patrzę na pozostałe aukcję to jakoś mnie odpycha od takich handlarzy,garaż i sprzęt do lepienia spawania rozbitków kupionych za grosze.

Ano tak ale najpierw carfax później jak coś mam znajomka co się zna na blacharce - podjadę jak coś i sprawdzę :) - kupować nie muszę.
Generalnie dobrze że chociaż gościu nie ściemniał że był bezwypadkowy na zasadzie - halogeny ukradli mi na parkingu także przynajmniej tyle w nim uczciwości.
Tak czy inaczej poczekam na raport

123mielony
13th-November-2012, 17:58
W sumie tak zobaczyć,dotknąc można nic nie kosztuję.Carfax da Ci jakiś zarys co sie działo z autem w USA a zauważ że auto stoi na Fracuskich blachach a tam carfax nie obejmuję.A tak na marginesie to z własnego doświadczenia wiem że nie wszystko co w carfax-e piszą pokrywa się z prawdą ale to juz inna historia.
Kolego poglądaj na spokojnie i powodzenia w zakupie.
Kolego a co z tym srebrnym co był zagazowany odpuściłeś?

mlody
13th-November-2012, 19:59
Kolego a co z tym srebrnym co był zagazowany odpuściłeś?
Oczywiście że nie ale póki co szukam coś bliżej dodatkowo ten zagazowany juz cena wzrosła :) hehe może to autko jest jak wino - z czasem drożeje
Tak na poważnie to jest to pod W-wą i mam 300 km a praca póki co nie pozwala nawet na dzień urlopu a więc czekam na wolną chwilkę albo na cos ciekawego bliżej mnie.

123mielony
13th-November-2012, 20:17
[QUOTE=mlody;21852] :) hehe może to autko jest jak wino - z czasem drożeje

Już się spotkałem z czymś takim że gość zobaczył zainteresowanie autem to podniusł cenę :frusty:

mlody
13th-November-2012, 20:21
No to niech uważa bo może mu przejść koło nosa zarobek - może mniejszy ale to zawsze zarobek no nic póki co się rozglądam (hehe żeby nie ograniczenia finansowe) to było by łatwiej :D

123mielony
13th-November-2012, 20:33
Jak bys miał więcej na kupce naskładane to byś szukał młodszego droższego i znowy było by mało.

mlody
13th-November-2012, 20:47
Ot i cała prawda o ludzkiej naturze :P zgadza się a więc poprzestaję na tym co mam i będę szukał cierpliwie :D

BAJZEL
14th-November-2012, 07:26
Jak bys miał więcej na kupce naskładane to byś szukał młodszego droższego i znowy było by mało.
Dokadnie... z autem przy każdej kwocie ten sam dylemat... bo zawsze może być modszy, bogatszy z mniejszym przebiegiem... błędne koło
w moim przypadku to chyba pierwsze autko, z któego póki co jestem tak bardzo zadowolony... a 20 minut orzed jego kupnem siedziałem w Porsche cayenne turbo... niestety pompowaniec nie działał a już byłem nakręcony... jednak moc przyciąga :D

mlody
14th-November-2012, 11:36
Dokadnie... z autem przy każdej kwocie ten sam dylemat... bo zawsze może być modszy, bogatszy z mniejszym przebiegiem... błędne koło
w moim przypadku to chyba pierwsze autko, z któego póki co jestem tak bardzo zadowolony... a 20 minut orzed jego kupnem siedziałem w Porsche cayenne turbo... niestety pompowaniec nie działał a już byłem nakręcony... jednak moc przyciąga :D

No jak dla mnie to tylko 3 marki wchodzą w grę gdzie przewodzi FX (poza nim SubaruTribeca i GMC Acadia) i chciał bym żeby tak zostało :) a tym bardziej że społeczność na tym forum jest naprawdę bardzo pomocna i przy okazji pomaga uniknąć wielu głupich wpadek - wiadomo pieniądz pieniądzem ale doświadczenie (ludzi z forum) jest w tym przypadku bezcenne :)

BAJZEL
14th-November-2012, 12:00
Błogosławieni Ci którzy nie widzieli a uwierzyli hehe

Co racja to racja kto pyta nie błądzi :)

123mielony
14th-November-2012, 12:19
No jak dla mnie to tylko 3 marki wchodzą w grę gdzie przewodzi FX (poza nim SubaruTribeca i GMC Acadia) i chciał bym żeby tak zostało :) a tym bardziej że społeczność na tym forum jest naprawdę bardzo pomocna i przy okazji pomaga uniknąć wielu głupich wpadek - wiadomo pieniądz pieniądzem ale doświadczenie (ludzi z forum) jest w tym przypadku bezcenne :)
Jak dla mnie to z tej trójcy stanowczo FX a SubaruTribeca tylko z zewnątrz bo wnętrze ma okropne co do GMC to jakoś mi opla przypomina a opli nie lubię.

mlody
14th-November-2012, 13:29
Jak dla mnie to z tej trójcy stanowczo FX a SubaruTribeca tylko z zewnątrz bo wnętrze ma okropne co do GMC to jakoś mi opla przypomina a opli nie lubię.

To fakt fx wyglada bardzo "dostojnie" w środku no nie wspomne o linii zewnętrznej bo powiem od peirwszego wejrzenia mnie powaliła :). Generalnie podoba mi się w środku fx z 2005 i starsze ale nie ma kamery cofania i to trochę mnie martwi :( - bo fajny i przydatny gadżet :)

123mielony
14th-November-2012, 14:50
Przyznam się szczerze że jak jeszcze kiedyś oglądałem ogłoszenia to faktycznie bardziej mi się podobała konsola środkowa prelifta ale teraz wolę tą co mam i kolorowy wyświetlacz a nie bursztynowy i wspomniana kamerka niby gadżet ale cieszy.

BAJZEL
14th-November-2012, 16:27
parkowanie na cm... mi też sie to bardzo podoba stanowczo lepsze niż pykanie :D:D

mlody
14th-November-2012, 17:13
Ach ale rudy kolor skóry albo czarny musi być (generalnie ciemna) :) - konsola no cóż co się trafi to będzie - zawsze sobie mogę wmówić że ładniejsza :D:D. Generalnie wszystkie fx co oglądałem wcześniej miały starszy design a więc byłem pewien że to standard a tu się okazało że oglądałem po prostu starsze auta hehe :). No nic będę czekał na VIN czy w ogóle warto się mu przyglądać to raz i na opinię kumpla - po obejrzeniu na żywo. Dodatkowo jak dzwoniłem do gościa to mówił że ma zdjęcia i może mi pokazać na miejscu jak auto wyglądało po stłuczce - ciekawe czy wszystkie pokaże ;)

actchris
14th-November-2012, 19:27
10/23/2003 NJ Independent Source VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER

mlody
14th-November-2012, 19:58
10/23/2003 NJ Independent Source VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER

Wielkie thx actchris ale jak to tutaj (według sprzedawcy) rok produkcji 2005 według Carfax mam zrozumieć ze w 2003 wyprodukowany? hehe albo to jakis wał albo ja nic nie rozumiem :)

actchris
14th-November-2012, 21:06
VIN: JNRBS08W74X400761
Year: 2004
Make: Infiniti
Model: FX45
Style/Body: SUV 4D
Class: CUV - Premium
Engine: 4.5L V8 MPI
Country of Assembly: Japan
Vehicle Age: 8 year(s)
Calculated Owners: N/A


Tak go mają opisanego w systemie ale rok produkcji to na pewno 2003

mlody
14th-November-2012, 21:23
:) no i wszystko jasne plus fakt że w EU nie wiadomo co się z autem działo, a napewno się działo ;). No nic szukam dalej :)