PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Kamera cofania i Nawigacja



mlody
14th-November-2012, 11:42
Witam

Może ktoś z was się orientuje jak wygląda i czy w ogóle jest możliwość zainstalowania kamery cofania w modelu fx35 z 2005 roku, tak samo nawigacji (mniej istotne :) ). Czy jest to w ogóle opłacalne i przydatne. Wiadomo gadżet ale nie raz może uratować niepotrzebne przerysowania i nerwy. Może wielu z was posiada i nigdy tego nie potrzebował? Czy jest jakiś polecany serwos co to robi i przy okazji można oglądać na tym monitorze późńiej jakieś filmy, teledyski etc. Co sądzicie o tym?

sirtrojan
14th-November-2012, 12:03
Jak przerzucisz fabryczny ekran nawi w inne miejsca , i zastąpisz go jakims tabletem + kamerka cofania to daje rade.
Kolega Keyes miał takie rozwiązanie w swoim FXie - nie pamietam kto go kupil od niego ale jest u nas na forum.

Nawigacja - może być
Kamera - MUSI być. Bardzo przydatna sprawa :thumb:

mlody
14th-November-2012, 13:04
No to zaczynam poszukiwania na forum :) kolegi co kupił tak przerobione auto :)
właśnie znalazłem te autko :) http://www.ifans.pl/showthread.php?2238-Czarny-FX-35

mlody
14th-November-2012, 15:01
Właśnie znalazłem w necie fx35 z 2005 z kamera cofania. Wszystko wygląda jak normalnie oryginalnie - czy jest możliwość że ktos poprostu zmienił tylko wyswietlacz i dodał kamerkę? czy ten rocznik juz miał kamerę? - mniejsza o GPS ( to jest dla mnie mało istotne :) )

sirtrojan
14th-November-2012, 15:10
I gen też miała kamerę jeśli tylko posiadała pakiet technologiczny. w polifcie WSZYSTKIE mają kamerki.