PDA

Zobacz pe?n? wersj? : A może używać halogenów jako DTRL ?



sirtrojan
23rd-March-2010, 11:31
Wygrzebałem na alle.
http://www.allegro.pl/item938897348_zarowka_led_h8_18smd_high_power_hit. html
Po podłączeniu - można używać halogenów jako DTRL ( musze tylko sprawdzić czy palą się same czy TYLKO ze światłami).

Swoją drogą - czego to ludzie nie wymyślą.

Schirru
23rd-March-2010, 15:52
tez o tym myslalem. widzialem ze za wielką wodą uzywanie przeciwgielnych jako swiatla dzienne jest dosc powszechnym zjawiskiem. u nas w polandzie tez parokrotnie widzialem jak ludzie uzywaja tych swiatel w dzien, tyle ze nie jestem do konca przekonany czy jest to zgodne z przepisami i czy co bardziej zlosliwy stróż prawa sie nie przyczepi... poza tym zeby swiecily same halogeny trzeba cos tam poprzerabiac... tzn albo dodatkowy wlacznik w kabinie (co nie do konca do mnie przemawia) albo podlaczenie halogenow pod dtrl (co z kolei uniemozliwi chyba ich wylaczenie..)

quku
24th-March-2010, 11:13
no ten pomysł to mnie rozwalił mieć oryginalne dzienne i używać jakichś innych :doh: mam jeszcze jeden pomysł w tym temacie przykręcić takie reflektorki jak w Fiat 126p to będzie wypas :second: a tak na poważnie to zrobiłem już u siebie tak jak w poprzednim poście tylko przy włączaniu mijania już się wyłączają czyli jest po bożemu :amen: ps. oczywiście jak ktoś będzie zainteresowany to służę pomocą w takiej przeróbce.

Krez
4th-March-2014, 23:19
Ostatnio założyłem te ledy do przeciwmgłowych i wygląda to naprawdę zacnie. Problem jest taki że uruchamiają się dopiero po włączeniu świateł mijania. Czy jest możliwość uruchomienia samych świateł przeciwmgłowych, może ktoś z Was to przerabiał?