PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jnkbv61ex7m712721



Tomek g35c
22nd-November-2012, 01:05
Uprzejmie proszę o sprawdzenie nr vin dla Infiniti G35s - JNKBV61EX7M712721
ogłoszenie:
http://otomoto.pl/infiniti-g35-g-35-wersja-sport-automatyczn-C26460139.html
z góry dziękuję za informację...
BR
Tom

mlody
22nd-November-2012, 16:19
Uprzejmie proszę o sprawdzenie nr vin dla Infiniti G35s - JNKBV61EX7M712721
ogłoszenie:
http://otomoto.pl/infiniti-g35-g-35-wersja-sport-automatyczn-C26460139.html
z góry dziękuję za informację...
BR
Tom

Czyżby szykował się nowy prezencik pod choinke lol

Tomek g35c
22nd-November-2012, 17:47
...nie wiem, nie wiem...

Alexaus11
22nd-November-2012, 19:45
...nie wiem, nie wiem...

Ja moge sprzedac Tb taniej mojego;p ;)

actchris
22nd-November-2012, 20:12
Lista uwag, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Pojazd mógł mieć problemy z odczytem licznika
Pojazd mógł mieć restrykcje i/lub był wystawiony na aukcji pojazdów uszkodzonych
Pojazd mógł być flotowy, z wypożyczalni lub leasingu
Chronologiczna lista zdarzeń, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Data: 2007-02-24
Przebieg: 19 km
Opis: Odczyt stanu licznika
----------------------------------------
Data: 2007-08-29
Opis: Pojazd uszkodzony / zniszczony (SALVAGE)
----------------------------------------
Data: 2007-12-12
Opis: Eksport pojazdu (LITHUANIA)
----------------------------------------
Data: 2012-06-13
Przebieg: 80000 km
Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (OGŁOSZENIE - Polska)
----------------------------------------
Data: 2012-10-22
Przebieg: 84000 km
Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (OGŁOSZENIE - Polska)
----------------------------------------

mlody
22nd-November-2012, 21:12
Nie wiarygodne - a wygląda jak z igły
No ale czytając to forum zaczełem wierzyć w rzeczy "z cyklu nie prawdopodobne a jednak możliwe" :)

Black
22nd-November-2012, 21:39
Nie wiarygodne - a wygląda jak z igły

no dokładnie,umiejętności niektórych blacharzy zaskakują...

mlody
22nd-November-2012, 22:08
no dokładnie,umiejętności niektórych blacharzy zaskakują...

Jak by mieli wyobraźnię to może w końcu by coś stworzyli i w Polszy by powstało ciekawe autko - przynajmiej stylistycznie :)

actchris
22nd-November-2012, 22:33
Jak by mieli wyobraźnię to może w końcu by coś stworzyli i w Polszy by powstało ciekawe autko - przynajmiej stylistycznie :)

http://www.bankier.pl/static/att/27000/1557988_BlackLeopard30.jpg

— Używamy tylko szlachetnych metali takich jak mosiądz chromowany albo miedź. Nadwozie produkowane jest ręcznie z aluminium. Źródłem napędu jest silnik V8 o pojemności 6 litrów i mocy 405 KM, który pochodzi z chevroleta corvette. Samochód rozwija prędkość maksymalną do 250 km/h, została ona ograniczona elektronicznie. Hamulce wykonane zostały specjalnie na potrzeby Leoparda przez Brembo. Wnętrze samochodu zdobią skórzane fotele, jest też system nawigacji satelitarnej. Specjalnie do tego auta krakowscy designerzy przygotowują zestaw gadżetów oraz elegancką kolekcję odzieży.

Wkrótce dwuosobowy roadster leopard będzie dostępny również w wersji nadwoziowej coupe. — Jeszcze pracujemy nad tym modelem. Konstrukcja samochodu będzie całkowicie aluminiowa. Swoją pracą chcemy udowodnić, że ponadczasowe proporcje nigdy nie będą przestarzałe. Rozwiązanie techniczne sprawia, że kierowca będzie mógł się rozpędzić od 0 do 100 km/h w ciągu 4 sekund

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Gadzet-dla-szejka-Polskie-auto-drozsze-niz-porsche-1557988.html

Tomek g35c
22nd-November-2012, 22:51
Lista uwag, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Pojazd mógł mieć problemy z odczytem licznika
Pojazd mógł mieć restrykcje i/lub był wystawiony na aukcji pojazdów uszkodzonych
Pojazd mógł być flotowy, z wypożyczalni lub leasingu
Chronologiczna lista zdarzeń, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Data: 2007-02-24
Przebieg: 19 km
Opis: Odczyt stanu licznika
----------------------------------------
Data: 2007-08-29
Opis: Pojazd uszkodzony / zniszczony (SALVAGE)
----------------------------------------
Data: 2007-12-12
Opis: Eksport pojazdu (LITHUANIA)
----------------------------------------
Data: 2012-06-13
Przebieg: 80000 km
Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (OGŁOSZENIE - Polska)
----------------------------------------
Data: 2012-10-22
Przebieg: 84000 km
Opis: Pojazd wystawiony na sprzedaż (OGŁOSZENIE - Polska)
----------------------------------------
jak widać ładny z zewnątrz...;)
szkoda że nie ma fotek... cena ciekawa... ciekawe co mu było i czy mocno...
dzięki za raport...podziękowanie poszło systemowo... ;)

mlody
23rd-November-2012, 10:22
http://www.bankier.pl/static/att/27000/1557988_BlackLeopard30.jpg

— Używamy tylko szlachetnych metali takich jak mosiądz chromowany albo miedź. Nadwozie produkowane jest ręcznie z aluminium. Źródłem napędu jest silnik V8 o pojemności 6 litrów i mocy 405 KM, który pochodzi z chevroleta corvette. Samochód rozwija prędkość maksymalną do 250 km/h, została ona ograniczona elektronicznie. Hamulce wykonane zostały specjalnie na potrzeby Leoparda przez Brembo. Wnętrze samochodu zdobią skórzane fotele, jest też system nawigacji satelitarnej. Specjalnie do tego auta krakowscy designerzy przygotowują zestaw gadżetów oraz elegancką kolekcję odzieży.

Wkrótce dwuosobowy roadster leopard będzie dostępny również w wersji nadwoziowej coupe. — Jeszcze pracujemy nad tym modelem. Konstrukcja samochodu będzie całkowicie aluminiowa. Swoją pracą chcemy udowodnić, że ponadczasowe proporcje nigdy nie będą przestarzałe. Rozwiązanie techniczne sprawia, że kierowca będzie mógł się rozpędzić od 0 do 100 km/h w ciągu 4 sekund

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Gadzet-dla-szejka-Polskie-auto-drozsze-niz-porsche-1557988.html

Gadżet dla szejka: Polskie auto droższe niż porsche



(przepraszam za czcionkę u góry tzn jej rozmiar ale nie potrafiłem zmienić :( - tytuł z tego artykułu :))
Szkoda że nie jest to dla przeciętnego zjadacza chleba :), generalnie o to bardziej mi chodziło (może być przecież coś na styl nowego sportage albo coś w ten deseń - wygląd i cena :))
Skoro nasi spec majstre potrafią idealnie odwzorować każdy inny samochód to co stoi na przeszkodzie żeby w końcu coś zaprojektować albo odświeżyć (jak Syrenka sport etc :)). Dac mocniejszą jednostkę napędową trochę zmodernizować budę i mamy cacko w produkcji masowej :) dla przeciętnego zjadacza chleba :) ale to tylko tak
Swoją drogą bardzo fajny artykuł - dzięki za linka :)