PDA

Zobacz pe?n? wersj? : 350z a G37 - pównania



Kolpak
16th-November-2012, 20:57
Witaj...Mam ten sam model i rocznik. Niewiele pomoge co do navi , radio bo to raczej niemozliwe na dzien dzisiejszy do przeropbienia bez zabawy naprawde zaawansowanymi technologiami. Przerobienie z F na C chyba bedzie podobne jak w g35 i sa na ten temat w necie informacje. Mialem tez 350Z wiec idziemy tym samym torem :-) Pozdrowienia i zycze duzo bezpiecznej zabawy przy uzytkowaniu g37S !!!!

Hej,
Teraz dopiero zobaczyłem odpowiedzi.
Powiedz mi jakie są twoje wrażenia po przejściu z Zetki do G. Moje są nieco negatywne jeśli chodzi o przyśpieszenie i prowadzenie - jest strasznie podatny na nierówności w drodze, co w Z nie miało miejsca mimo niższych i szerszych opon. Być może to sprawa org. opon które mają strasznie twarde boki.
Mam też problem z delikatnym drżeniem kierownicy przy hamowaniu mimo, że tarcze są jak nowe, ale ten sam problem miałem pod koniec z Nissanem, więc może one już tak lubią :)

Pozdro

Jack g37s
29th-November-2012, 21:33
Ciezko jest porownac te dwa auta... nie ta klasa... co do mojej g37 to jest podlubana i dlatego jest bardziej porownywalna do "zetki" aczkolwiek dalej jest to ciezkie auto. W kazdym razie drzenia nie mam ,raz sie tak zdarzylo, ale potem sie okazalo ,ze droga byla do du.. :P Auto na torze sprawia duzo frajdy(fakt bylem ze dwa razy :)) ,ale raczej mimo wszystko jest klasa GT wiec wole zdecydowanie podrozowac nim po autostradach co w moim przypadku akurat jest dosc czeste i auto to sprawuje sie tam zdecydowanie hmmm... rewelacyjnie :) po miescie tez jest super. Jest duzo wygodniejsze i ma lepsza aparycje niz "zetka" :P Sprawdz czy opony nie sa wyzabkowane badz czy tarcze nie sa zwichrowane, ewentualnie czy nie ma pod nimi syfu ,bo czesto ludzie zapominaja o wyczyszczeniu piast i na brudne zkladdaja tarcze i "drzenie" gotowe...

Poki co ciesz sie zazdrosnym wzrokiem gapiow :)