PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti FX37S z 2009 i pytanie o wejście AUX.



danpop
2nd-December-2012, 15:54
Witam

właśnie odebraliśmy naszego FX 37S z 2009r i nie mam pojęcia czy poprzez wejście AUX można zapisywać na dysk MP3 lub MP4 (zakładając że mamy dysk), czy to wejście służy tylko od odtwarzania muzyki bezpośrednio z MP3.
Będę wdzięczny za podpowiedź kolegów którzy mają ten sam model i rocznik.

Alexaus11
2nd-December-2012, 16:07
Zapraszamy do powitalni;)a pozniej zapewne znajdzie sie odpowiedz na Twoje pytania.
Pozdrawiam.

slepy62
4th-December-2012, 20:08
Witam, właśnie odebraliśmy naszego FX 37S z 2009r i nie mam pojęcia czy poprzez wejście AUX można zapisywać na dysk MP3 lub MP4 (zakładając że mamy dysk), czy to wejście służy tylko od odtwarzania muzyki bezpośrednio z MP3. Będę wdzięczny za podpowiedź kolegów którzy mają ten sam model i rocznik.

Wasz FX to wersja europejska więc - "Music Box" i HDD jest w każdym modelu (choć nie jestem pewny do konca co do rocznika 2009),
- w GT i S (bez navi) - 2GB,
- w GT i S - Premium (z navi) - 30GB (dostępne 9,3)

Odtwarzać możesz z różnych nośników zewnętrznych przez bluetootch, aux, usb lub płyty CD/DVD; formaty audio to: mp3/wma/acc
nagrywać możesz z płyt CD oryginalnych (jeżeli pliki nie są cyfrowo zabezpieczone SCMA) lub z płyt CD "oryginalnie lol nagranych"
jeżeli nagrane są "zgodne" z oryginałem (opisówka systemowa) - HDD/system zaczytuje wszystkie info wraz ze zdjęciem okładki płyty, potem możesz sobie te opisy, listy odtwarzania itd edytować
jak włożysz do odtwarzacza CD - pojawia się w dolnej części ekranu "Start REC" i "MENU"

przez AUX czy USB możesz odtwarzać, tyle że jak jest bardzo dużo plików (np. na pamięci flash - kilka tysięcy plików) - wstępne zaczytywanie chwilę potrwa...

jeżeli chcesz więcej informacji - poszukaj - gdzieś tam... opisywałem to szerzej lub zapytaj...

And
9th-December-2012, 20:33
Znajomy temat. Pytanie czy twój Fx to s czy s premium?

danpop
22nd-December-2012, 20:14
W 2009 nie było S Premium - tylko GT i S

And
24th-December-2012, 04:20
Danpop nie ma tam hdd więc nie ozna nic wgrac. Można posłuchać z dowolnego odtwarzacza wyposażonego w wyjście sluchawkowe.

danpop
27th-December-2012, 11:54
OK, dzięki za info

danpop
27th-December-2012, 11:57
Tylko tak się zastanawiam , skoro nie ma HDD to na czym siedzi navi?

And
31st-December-2012, 07:41
Navi jest na płycie a ta siedzi w CD w bagażniku po lewej stronie. Która wersje navi masz u siebie?