PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam



danpop
2nd-December-2012, 17:27
Witam wszystkich forumowiczów,
od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem FX 37S, po którego musieliśmy jechać do "wyluzowanej" Holandii - ale czego się nie robi dla frajdy śmigania FX-em:).
Co nas w nim urzekło? - czarna podsufitka, która w połączeniu z czarnymi skórami i dźwiękiem silnika bije X5 i inne podobne na głowę:)

sirtrojan
2nd-December-2012, 18:45
Witamy :)
daleka podróż jak do kraju tulipanów.

:)

czekamy na foty.

Tomek g35c
2nd-December-2012, 19:49
Witamy

BAJZEL
2nd-December-2012, 20:59
Z ta podroza nie jest tak zle ... jak tylko mijasz niewidzialna granice... sam w kwietniu grzalem do rotterdamu... pieknie sie jedzie czar pryska jak wracasz do Polski hehe

Witamy

ArtPol74
2nd-December-2012, 21:06
Witaj. Pewnie od X5 w dieslu :-) Czekam na zdjęcia.

marko
2nd-December-2012, 21:24
Witam Pana ;)
@BAJZEL oj już tak czar nie pryska po minięciu granicy D/PL nie jest tak źle. Wszystko idzie w dobrym kierunku nie narzekajmy :)

danpop
2nd-December-2012, 22:00
Fakt, trzeba przyznać że niecałe 11h z Amsterdamu jeszcze 2 lata temu było marzeniem :) a teraz bez problemu.

danpop
2nd-December-2012, 22:02
3264 no i fotka

Tomek g35c
2nd-December-2012, 22:05
Wrzuć fotki do odpowiedniego działu...

Alexaus11
2nd-December-2012, 22:48
Witam Pana ;)
@BAJZEL oj już tak czar nie pryska po minięciu granicy D/PL nie jest tak źle. Wszystko idzie w dobrym kierunku nie narzekajmy :)

Dokladnie...kwestia tez gdzie mieszkasz,akurat droge do Koszalina a bardziej do Mielna zawsze zle wspominalem:D......ale ja dystans od Poznania do Swiecka o wiele szybciej przebylem niz pozniej od Berlina dalej..niby tylko dwa pasy ale ruch jakis taki maly..wiec tylko corvetta mi uciekla:D

P.S

Autko sliczne...do lansu idealne ;)

BAJZEL
3rd-December-2012, 01:11
Dokladnie...kwestia tez gdzie mieszkasz,akurat droge do Koszalina a bardziej do Mielna zawsze zle wspominalem:D......ale ja dystans od Poznania do Swiecka o wiele szybciej przebylem niz pozniej od Berlina dalej..niby tylko dwa pasy ale ruch jakis taki maly..wiec tylko corvetta mi uciekla:D

P.S

Autko sliczne...do lansu idealne ;)
No z mielnem tak to jest ciasno i zakretow pełno heh fakt , że coś tam sie dzieje na tych drogach teraz całkiem fajnie sie lata szczecin - gdansk po tym jak obwodnice porobili a na obwodnicach szeroko i mozna dawać ile fabryka ....

BAJZEL
3rd-December-2012, 01:17
Gratuluje zakupu...
Konfeti jednak w kazdym wydaniu jest oczo jebne...

Nie chce być samolubny... ale zewnętrznie to wolę mordkę z I generacji... a szczególnie oczy... wewnątrz to inna bajka ale z przodu wole I

Bez urazy :D:D:D

slepy62
4th-December-2012, 20:30
Nie chce być samolubny... ale zewnętrznie to wolę mordkę z I generacji...

to się lubi co się ma lol tak jak dbasz tak i masz

gratulacje zakupowe...

BAJZEL
4th-December-2012, 22:15
to się lubi co się ma lol tak jak dbasz tak i masz

gratulacje zakupowe...

AMEN IRKU swiete slowa ...