PDA

Zobacz pe?n? wersj? : The Tall Ships Races - Szczecin



solista
4th-December-2012, 13:54
http://ttsr.szczecin.eu/wp-content/uploads/2012/02/TTSR-2007-822.jpg
http://ttsr.szczecin.eu/wp-content/uploads/2012/02/TTSR-2007-832-640x427.jpg

Z uwagi na ogrom imprezy głównej jak i ogromny deficyt miejsc noclegowych w moim mieście (zostały wyburzone 2 duże hotele, a nowe dopiero się zaczynają budować) już teraz muszę powoli zabierać się za ogarnianie tematu.

Planuję zrobić zlot dla wszystkich gości z IF:infi:ns i selektywnej grupy z PTP (Prelude Team Poland).

Oczekuję z Waszej strony szacunkowej deklaracji - kto byłby zainteresowany uczestnictwem w takiej imprezie i rodzaju noclegów jaki byście oczekiwali. Oczywiście mam w planach urządzenie kilku atrakcji zlotowych (motoryzacyjnych: jazda zręcznościowa na torze, gokarty, hamownia, pozamotoryzacyjnych: park linowy, wyciąg wodny, arkonka - o ile zdążą oddać do użytku, zwiedzanie mojego pięknego miasta i wiele innych - zależnie od szczegółów które dogadamy). Oczywiście stałe (wieczorne) elementy zlotowe są nieuniknione :)

Co do noclegu to jest szansa w śmiesznych kosztach mieszkać w akademikach (są w całkiem niezłym stanie) i tą opcję silnie rekomenduję, ale nie wiem czy takie warunki dla Was będą wystarczające. Jest o tyle fajnie że akademiki mają fajny zamknięty teren pośrodku, a i spory parking strzeżony w pobliżu). Tak jak pisałem, z hotelami będzie bardzo krucho. Rozważam również domki typu brda - ale czuję że też będzie bardzo ciężko.

Co do samej imprezy:
Termin:
Finał regat światowych: The Tall Ships Races - Szczecin 03-06.08.2013 ( w tym terminie też główne koncerty, pokazy bitew itp.)
Pyromagic: 9,10.08.2013 :

i tu powstaje pytanie, czy ktoś jest zainteresowany połączeniem tych imprez i tak długim (8 dni) pobytem - harmonogram zrobie bardzo napięty, więc na pewno nudzić się nie będziecie :)

linki do opisu imprez:
http://ttsr.szczecin.eu/
http://www.mmszczecin.pl/424759/2012/9/5/the-tall-ships-races--bedzie-sie-dzialo?category=kultura
http://www.facebook.com/events/227739560592034/
http://www.pyromagic.pl/

To tak tytułem wstępu, wszelkie uwagi, sugestie i pytania mile widziane, dodam tylko że impreza ma niesamowity wymiar (planowane kilka milionów turystów przewijających się w trakcie) i niesamowita ilość wydarzeń towarzyszących - gorąco polecam :)

P.S. Ja specjalnie oszczędzałem urlop w tym roku żeby mieć zapas :)
P.S.2 oczywiście impreza prorodzinna
P.S.3 Wycieczki fakultatywne w przypadku imprezy 8-dniowej obejmują wyjazd nad morze i do Berlina
P.S.4 Jak robię imprezy to zazwyczaj są baaaaaarszo intensywne... ;)

BAJZEL
4th-December-2012, 22:13
Jezeli mowisz o akademikach AKADEMI MORSKIEJ na poboznego to potwierdzam, ze warunki sa calkiem SI no i jakies 4 lata temu mialy remont z tego co pamietam dla wybrednych dodam , prysznic i kibelek jest jeden na BOX a BOX to pomieszczenie gdzie sa 4 pokoje :) mieszkalem tam przez 2 lata hehe a ceny byly znosne za weekendowe wypady szczecinskie (nocleg w akademiku) to bylo jakies 40zl za dobe :D stare dzieje ( BAJLA TREZOR TIGER KANKAN pozniej 77 przypomniales mi piekne chwile hehehe jezeli tylko terminowo bede w POLSCE to pisze sie na to razem z cala rodzinka :)

Pozdrawiam

Tomek g35c
4th-December-2012, 23:22
Ja jestem na tak... ;)
Jak zawsze...
Tylko nie wiem jak będzie z całą resztą mojej rodzinki...
Muszę temat przedyskutować... z 1/2 i dam znać... weekend na pewno tak... 8 dni - who know...
Pomysł znakomity... brawo Solista... na PŁN nic nie było jeszcze... a może i Skandynawia przyjedzie...lol

Jacob_USA
5th-December-2012, 07:48
I nawet ja postaram sie byc :) ( bez mamuski juz) :D tylko z kim ja sie znowu tam dostane :D

Tomek g35c
5th-December-2012, 09:48
I nawet ja postaram sie byc :) ( bez mamuski juz) :D tylko z kim ja sie znowu tam dostane :D

Ja mam komplet... lol lol lol

solista
5th-December-2012, 10:16
Akademiki ZUT, mam tam dosyć dobry układ (już przetestowany) więc można kombinować. Układ ich jest taki że te ładniejsze socjalnie (od piastów) mają gorszą lokalizację (ale chyba będę o nich myślał, bo jednak łazienka na pokój to istotny atut), za to te trochę gorsze mają świetny teren:

http://maps.google.pl/?ll=53.421864,14.530304&spn=0.002286,0.006539&t=h&z=18
a na parking też bliziutko
http://maps.google.pl/maps?saddr=Aleja+Bohater%C3%B3w+Warszawy&daddr=Aleja+Bohater%C3%B3w+Warszawy&hl=pl&ie=UTF8&ll=53.420952,14.530224&spn=0.004571,0.013078&sll=53.420319,14.530996&sspn=0.004572,0.013078&geocode=Fb0lLwMd_LndAA%3BFdkeLwMdzbndAA&t=h&mra=dme&mrsp=1&sz=17&z=17

Kwestie organizacyjno/finansowe ustalę z sirtrojanem jak będę znał więcej szczegółów.
Dalej będę myślał nad alternatywnymi sypialniami :)

S.

sirtrojan
5th-December-2012, 12:35
przyjade pociągiem :) weselej

solista
5th-December-2012, 13:31
( BAJLA TREZOR TIGER KANKAN pozniej 77 przypomniales mi piekne chwile hehehe
Z tego wszystkiego co wymieniłeś niewiele już zostało "po staremu":
trezor to teraz Broadway club, Kankan to Lulu, 77 to Liquid :D
Generalnie ZS kiedyś było zagłębiem klubowym, od paru lat jest gorzej, ale teraz klubowicze znów zwierają szeregi, także myślę że na 2013 będzie dobrze ;)

S.

Tomek g35c
5th-December-2012, 18:19
przyjade pociągiem :) weselej

Grzechu może ja będę jechał z 2 synkami... będzie miejscówka... ale moja Moni jeszcze się nie wypowiedziała...
Nawiasem mówiąc byłoby fajnie pojechać w męskim gronie... ale driver na powrót też by się przydał...
A może w tym czasie będziemy mieli już autko na 7 osób... who knows...
Albo przyjadę pociągiem razem z Tobą... lol

sirtrojan
5th-December-2012, 18:41
spot infiniti a połowa uczestników wpada pociągiem :becky: może być ciekawie hehe

Jacob_USA
5th-December-2012, 21:35
Ale za to bedzziemy miec koszulki INFINITIfans :) i kluczyki od naszyc INFI :)

Athens
5th-December-2012, 23:48
I nawet ja postaram sie byc :) ( bez mamuski juz) :D tylko z kim ja sie znowu tam dostane :D

Damy radę nie martw się.

BAJZEL
6th-December-2012, 00:06
Jezeli tylko bede w domku, a szykuje mi przekwalifikowanie i kilka kursow w NORWEY to bede autkiem i z kluczykami ale bez koszulki :( takowej nie posiadam chyba , ze sam sobie zaprojektuje heh takie pierdoly to groszowe sprawy na alle bedzie amatorka ale zawsze to cos :D

Tomek g35c
6th-December-2012, 00:13
Jezeli tylko bede w domku, a szykuje mi przekwalifikowanie i kilka kursow w NORWEY to bede autkiem i z kluczykami ale bez koszulki :( takowej nie posiadam chyba , ze sam sobie zaprojektuje heh takie pierdoly to groszowe sprawy na alle bedzie amatorka ale zawsze to cos :D

Kurde - ruszyło mnie... wzruszyła mnie Twoja historia...
Odpalę Tobie jedną koszulkę... 2XL - chyba będzie OK...
Raz ją miałem na sobie przez 6 godzin... przepierzesz i będzie w porządku... ;)
Co Ty na to Kamilu... daj znać i wysyłam...lol

BAJZEL
6th-December-2012, 13:21
Kurcze Tomek... Dziekuje Bardzo , za szczery gest tylko teraz kwestia , czy nie bede wygladal jak w sukience jestem calkiem L facet , ale zeby od razu XXL ...
HEH zeby Cie nie naciagac poczekamy blizej terminu bo z moimi planami bywa roznie ... mialem byc u brata na chrzcinach ( warszawa radom) mielismy sie jakos spotkac a wyladowalem na statku... wiec jezeli tylko bedzie jasne , ze bede w domu w czerwcu to z pewnoscia sie upomne... i jakos sie dogadamy :) sztanga fajek czy flaszka :) heh pozdrawiam i jeszcze raz Dziekuje

Tomek g35c
6th-December-2012, 14:00
Właśnie rzucam palenie więc fajki nie wchodzą w rachubę...;)
Ale Jack Daniels ... tak ... bo okazjonalnie pić nie przestanę...
Ta 2XL nie jest w sumie taka duża... jak masz powyżej 180cm to będzie OK...
Ale odbiór osobisty... lol
Pisz kiedy jesteś to jakoś się zmówimy...

solista
25th-January-2013, 23:03
poszło oficjalne info na PTP, wstępnie opisałem obie imprezki - czyli plan 8 dniowy... zobaczymy jakie będzie zainteresowanie. Moja wątroba już się trzęsie ze strachu...

S.

Tomek g35c
22nd-February-2013, 13:11
Będę - tylko 1/4 mili ma być... lol

Black
22nd-February-2013, 14:00
Moja wątroba już się trzęsie ze strachu...

Hmm takie tematy będą powiadasz:),może i ja z rodzinką się skuszę lol

slepy62
22nd-February-2013, 19:55
Hmm takie tematy będą powiadasz:),może i ja z rodzinką się skuszę lol

wątróbka z korniszonkiem JESTEM ZAAAAAA
tylko Sirek 3433musi obiecać że nie będzie zrzędzić że nam tylko wątrobiana w głowie:piwko:

solista
31st-May-2013, 17:27
niestety zlot z uwagi na małe zainteresowanie (na PTP) został odwołany.

S.

SZJ 2020
24th-July-2013, 22:19
niestety zlot z uwagi na małe zainteresowanie (na PTP) został odwołany.

S.

Szkoda bo ja bede :)

sirtrojan
25th-July-2013, 00:14
Konrad, na chwilę czy na dłużej wpadasz?

SZJ 2020
25th-July-2013, 20:49
jestem do 8 sierpnia, Siedze w Swinoujsciu a od 2 w szczecinie.

BAJZEL
25th-July-2013, 23:56
Swinoujscie ?

Urodzilem sie tam ... ostatnim razem jak tam pojechalem z rodzina na pare dni to stwierdzilem , ze umieralnia straszna ... spacery ok knajpy na deptaku ok do zwiedzania sporo spacery do albecku forty plaze wypas ... ale wieczorami nuda na MAXA

SZJ 2020
26th-July-2013, 15:59
Swinoujscie ?

Urodzilem sie tam ... ostatnim razem jak tam pojechalem z rodzina na pare dni to stwierdzilem , ze umieralnia straszna ... spacery ok knajpy na deptaku ok do zwiedzania sporo spacery do albecku forty plaze wypas ... ale wieczorami nuda na MAXA


czyli doskonale miejsce do wypoczynku z dwojka dzieci.

BAJZEL
26th-July-2013, 23:57
Dokladnie w takim skladzie tam bylem heh :)