PDA

Zobacz pe?n? wersj? : chuck i TV



sirtrojan
9th-December-2012, 22:07
http://www.sadistic.pl/chuck-vt158914.htm

Tomek g35c
9th-December-2012, 23:18
Buahaha... dobre... lol

BAJZEL
9th-December-2012, 23:52
Ile w tym agresji...

Panowie wlasnie utknalem w warszawie na lotnisku ... Frankfurt lotnisko zamkniete do Gdanska wiekszosc lotów odwołanych w Amsterdamie zgubili mi bagaż.... jedna wielka afera...

Zostalem tylko ja laptop i 1,5 L BACARDI heh wszystkie prezenty i graty zaginely heh
Ale przynajmniej wiem, ze za pol godziny busik po mnie przyjedzie czyli jesli bede mial farta rano bede w domku ... podroz z Panamy - Darlowo - 2 dni :)

sirtrojan
10th-December-2012, 00:35
Przej..ane :/

jedyna szansa ze zasniesz i obudzisz sie w 3mieście :)

Tomek g35c
10th-December-2012, 05:27
Panowie wlasnie utknalem w warszawie na lotnisku ... Frankfurt lotnisko zamkniete do Gdanska wiekszosc lotów odwołanych w Amsterdamie zgubili mi bagaż.... jedna wielka afera...

Zostalem tylko ja laptop i 1,5 L BACARDI heh wszystkie prezenty i graty zaginely heh
Ale przynajmniej wiem, ze za pol godziny busik po mnie przyjedzie czyli jesli bede mial farta rano bede w domku ... podroz z Panamy - Darlowo - 2 dni :)

Grudzień...
... pogoda do przewidzenia... lepiej nic nie planować w kwestii latania...
swoją drogą ciesz się że wulkan nie wywalił wtedy statkiem z Panamy byś wracał... ;)
Współczuję...
Szkoda że wcześniej nie napisałeś podleciałbym na Okęcie mini spota byśmy strzelili... przy okazji...

sirtrojan
10th-December-2012, 12:14
tomek nocny dyżur masz? 4.30 a ty przy kompie :/