PDA

Zobacz pe?n? wersj? : czesc



czarnaxp
10th-December-2012, 04:23
czesc dawno mnie tu nie było :) wpadłam zobaczyć co się dzieje u Was chłopcy ;) Pozdrowionka

Tomek g35c
10th-December-2012, 05:13
Hey Czarna... witam Ciebie...
Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum...
Fajnie że się odezwałaś na nowo... ;)
Napisz co tam u Ciebie i w ogóle... uzupełnij Swoją dłuższą nieobecność kilkoma postami...
Pozdrawiam
Tomek

solista
10th-December-2012, 10:43
hej,
może akurat będziesz w ZS:

http://www.ifans.pl/showthread.php?2413-The-Tall-Ships-Races-Szczecin

Wybierasz się do PL w najbliższym czasie?

S.

sirtrojan
10th-December-2012, 12:16
O mój Boże - któż to nas odwiedził :)

Jak tam FXior ? jeszcze jest? fele kupiłaś ?


Wpadaj częściej :thumb:

czarnaxp
10th-December-2012, 23:01
u mnie wszystko spoko wszystko si ;) do ZS jeszcze się nie wybieram narazie :) FX oczywiście mam :) felg nie kupiłam bo jakoś tak odpuscilam bo nie mialam za bardzo czasu zając się tematem, poza tym były inne wydatki no i na tych balbuskach się całkiem wygodnie jeździ, ale myśle wrócę do tematu :) Muszę jeszcze dodać, ze ost moje auto zostało zarysowane przez jakiegoś .........piiiiiiiiiiiii ;) więc jestem trochę zła ...

Tomek g35c
10th-December-2012, 23:06
Rysowanie jest normalną koleją losu naszych pięknych Infi.... aż żal bierze... miesiące pieszczot... i chwila nieuwagi jakiegoś buraka i masz... totalna wk..... i co zrobisz nic więcej...

czarnaxp
10th-December-2012, 23:15
nie pamietam jak się wsadzalo fotkę, ale wyśle na forumowego maila to może Grzegorz gdzieś tam wrzuci ja żeby pokazać ;)

Tomek g35c
10th-December-2012, 23:19
Czy Twoja psina z awatara to Golden... tak na marginesie... ;)
Bardo mi się podoba...

czarnaxp
10th-December-2012, 23:22
Golden tak :)

Tomek g35c
10th-December-2012, 23:28
Wrzuć fotki o naszych milusińskich w odpowiednim dziale... lubię pieski ... a tą rasę szczególnie... z uwagi na mojego synka który z tymi pieskami pracuje często na rehabilitacjach... ;) Dogoterapia... przytul Go od Nas...

czarnaxp
10th-December-2012, 23:43
O tak goldeny i labradory najlepsze psy na świecie napisałam ze to golden hahaha to lab .... Coś ja dziś zakrecona jestem :) w moja galerie wsadzilam zdjęcie rysy

Tomek g35c
11th-December-2012, 00:02
Wrzuć tutaj...fotkę Labradora...;)
http://www.ifans.pl/showthread.php?47-Nasze-Zwierzaki/page4
Wszyscy się tam chwalimy naszymi milusińskimi...

Jacob_USA
11th-December-2012, 04:32
Kasia Ty jak zawsze jestes zakrecona ;) pochwal sie tez chlopaka jak a minimetry prakujesz swojego Fxiora :) 1 mm od Slupka :D

czarnaxp
11th-December-2012, 04:53
no właśnie zapomnialam pokazać, ale wrzuce do swojej galerii bo inaczej nie pamietam jak to sie robiło :) chyba, ze TY Kuba z mojej galerii wyciągniesz tu i wsadzisz co by było widoczne

slepy62
21st-December-2012, 19:05
Cześć Kasia miło cię znów "zobaczyć"

wiesz że po ostatnim jesiennym spocie - był Greg i Tommi - Funia (InfiBena już nie ma) obrodziła mnie 7-ma szczeniakami
lol tylko nie wiem który to Tatuś - Ten "strunowy" czy Ten "brzychaty" lol
dziś pierwszy raz od 2 tygodni byłem w domu przed 19 (a wychodzę o 6) - chyba muszę pospać..
jutro wrzucę zdjęcia psiaków - MOŻE KTOŚ CHĘTNY - ZBIERAM ZAPISY !!!
suka to "Gończy polski" - tatusia nie widziano lol więc będzie lekko pomieszane
jak narazie wyglądają jak suka