PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Powitanie



butrym81
26th-December-2012, 22:04
witam wszystkich miłośników marki Infiniti

Tomek g35c
26th-December-2012, 22:06
My też Ciebie witamy...
I życzymy miłego tego, tamtego ... VINu sprawdzanego itp... lol
Fajnie że w końcu się przywitałeś...

sirtrojan
27th-December-2012, 00:00
Tomek wstrzymaj się z podziękowaniami to ważniejszych powodów niż przywitanie!

butrym81
27th-December-2012, 21:54
Zawędrowałem na to forum chcąc się utwierdzić w przekonaniu ,że FX to auto dla mnie. Dowiedzieć się coś więcej o wadach i zaletach...
Jednak raporty carfax-u i Wasze opisy z oględzin troche mnie wówczas ostudziły i padło na hhr-a.
Wpadłem znów zobaczyć czy coś się zmieniło w kwesti podaży ale widze nadal 'pole minowe' na allegro
Przy okazji zapytałem o swojego vin-a...

pozdrawiam i będe podglądał

123mielony
28th-December-2012, 16:02
Zawędrowałem na to forum chcąc się utwierdzić w przekonaniu ,że FX to auto dla mnie. Dowiedzieć się coś więcej o wadach i zaletach...
Jednak raporty carfax-u i Wasze opisy z oględzin troche mnie wówczas ostudziły i padło na hhr-a.
Wpadłem znów zobaczyć czy coś się zmieniło w kwesti podaży ale widze nadal 'pole minowe' na allegro
Przy okazji zapytałem o swojego vin-a...

pozdrawiam i będe podglądał
Faktycznie allegro i tp. portale to pole minowe ale czasami można trafić fajną sztukę i uczciwego sprzedawcę ale to raczej żadkość w naszym kraju niestety:frusty:

sirtrojan
28th-December-2012, 16:18
mielony wrzuc linka do swojego auta - jak kolega szuka konkretnego auta powinien sie zainteresować.

chyba ze chce wydac 50 k pln na 10 letnia bezwypadkową perełkę ;)

Tomek g35c
28th-December-2012, 16:30
Ja myślę że minimum 55 kPLN... więc nie ma szans...
10 latek mój FXsior za dwa dni tyle złapie... ;) i taniej bym nie puścił...
Nawet z tymi rysami po Bruce Lee'm... lol

BAJZEL
28th-December-2012, 21:40
Fakt na alledrogo ciężko o konkretną sztukę... sam sporo szukałem aż w końcu ruszyłem na Helmutowo... nawet przypomniał mi sie numer kiedy dzwoniłem po FX-a gościu serwisował auto przez kilka lat ale dopiero teraz okazało się, że ma wystrzelone poduszki... :D oczywiście IGŁA... :) a znajomy mi przyklepał ostatnio żebym koniecznie dał znać jak będę sprzedawał :) odpowiedz była szybka jak go oddam to drogo :)
no i właśnie bo kogo przy kupnie teraz obchodzi , że autko z pełną dokukmentacją car faxy itd itp... bez dzwona...
po wszystkich przeglądach silnika płynów zawieszenie wszystkie filterki wymienione oleje ... płyny.. 2 komplety laczków w bdb stanie... nowy akumulator nowe świece ... nowiutkie klocki tarcze przód tył...światełka zrobione... sportowa wkładka K&N... lpg świeżo po przeglądzie... a do tego świeżo co władowane 900zł w car spa :) hehe

Kogo to obchodzi... gdy widziałem jak SIR schodzi z ceny za swojego to mi sie najzwyczajniej przykro robiło ...
ale wiem jedno... nikogo bym na mine nie wsadził sprzedając mu autko więc pnizej 75 ni husteczki bym nie zszedł ... więc pewnie jestem ożeniony z FXem na stałe :D:D

123mielony
29th-December-2012, 10:25
BAJZEL piszesz że wymianiałeś wszystkie płyny, to powiedz mi jaki płyn do wspomagania lałeś.

BAJZEL
29th-December-2012, 12:35
skrobne maila do zakładu co tam polali i dam znać... przyznam szczerze.. do pewnych pierdół nie przykładam uwagi...

123mielony
29th-December-2012, 13:26
skrobne maila do zakładu co tam polali i dam znać...
Był bym bardzo wdzięczny:hail:,jak nie chcesz robić OT to może w moim temacie wklaić http://www.ifans.pl/showthread.php?2406-Pyn-do-wspomagania-kierownicy

BAJZEL
3rd-January-2013, 10:15
Wspomaganie Power Steering Fluid biały tak mi napisali :)

123mielony
3rd-January-2013, 11:08
Wielkie dzięki kolego.Teraz to już całkiem zbaraniałem:frusty: u mnie jest czerwony zalany

BAJZEL
3rd-January-2013, 12:26
jeszcze mi sie przypomniało , że w garażu mam butelke z resztką płynu, która była zalana jak go kupiłem...( gniła sobie w bagażniku ) z ciekawości zerkne jaki to był kolor :)

marko
3rd-January-2013, 12:49
Wielkie dzięki kolego.Teraz to już całkiem zbaraniałem:frusty: u mnie jest czerwony zalany

to pewnie ATF jak czerwony ...