PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Sprawdzenie samochodu FX35



Tmax
6th-January-2013, 21:56
Witam

bardzo proszę o sprawdzenie samochodu - nie mogę teraz podać VIN na tym forum, ale jeśli go kupie to chętnie się podzielę informacjami jakie uzyskam.

Komu mogę podać VIN na PW (czy mailem) ?

pozdrawiam
Tmax

sirtrojan
6th-January-2013, 22:10
zasada jest taka - wrzucasz do tego działu VIN i służy on tobie albo komuś innemu :)
Pomaga podjąć decyzję o zakupie albo wręcz przeciwnie.

Tmax
6th-January-2013, 22:28
Zasadę rozumiem i dlatego na pewno będę chciał aby te dane były opublikowane. Czemu nie? Ale obiecałem nie rozpowszechniać tych danych....

Jak już będą moje - to nie widzę przeszkód.
Da się w ten sposób? Jeśli nie - to te kilka $ wydam - nie problem.

pozdr
Tmax

Tomek g35c
6th-January-2013, 22:37
Moim zdaniem nie da się w ten sposób... my naprawdę nie przepadamy za tymi co piszą w ogłoszeniu bezwypadkowy...

sirtrojan
6th-January-2013, 22:38
VIN za free tylko kiedy słuzy wszystkim. Jak zapłacisz to możesz raporcik zatrzymać tylko dla siebie :)

Tmax
6th-January-2013, 22:48
Rzuć okiem pls na PW. Zapłacić to nie problem, bardziej chodzi mi o pomoc w decyzji i pewne zobowiązanie. Słowo to słowo.

sirtrojan
6th-January-2013, 22:50
rzucone i odpowiedziane.

Tmax
6th-January-2013, 22:56
W sumie jak będzie nie tak jak mi powiedziano (czyli bezwypadkowe etc) to puszcze ten VIN publicznie. Też nie przepadam za ściemnianiem...

123mielony
7th-January-2013, 10:57
To że bezwypadkowy to prawie wszyscy piszą,wszystko zależy kto co uważa za wypadek;)jak tylko pogięta blacha czyli wymienione drzwi lub błotnik czy zderzak to nie ma tragedii gorzej jak zespawany z trzech.:mad2:

sirtrojan
7th-January-2013, 11:02
To nówka sztuka z 2012 roku więc wszystko wyjdzie.

123mielony
7th-January-2013, 11:23
Nieraz i nówka sztuka z salonu ma wspawywany dach bo przewoźnik się pod wiaduktem nie zmieścił.

Tomek g35c
7th-January-2013, 11:49
Prawie nówka... ;) ale prawie robi czasami różnicę...

marko
7th-January-2013, 12:26
Znajomi kupili takiego Jaguara :) dokładnie ze wspawanym dachem.

123mielony
7th-January-2013, 12:40
Znajomi kupili takiego Jaguara :) dokładnie ze wspawanym dachem.
Ja akurat miałem na myśli Renault Trafic ,kiedyś w Turbo kamerze było właśnie o takich przypadkach gdzie nowe auto było już po przejściach lub auto demonstracyjne było po małych korektach sprzedane jako nowe.
Polska to piękny kraj;)

ArtPol74
7th-January-2013, 14:22
Przecież mnóstwo przykładów na naszym forum gdy sprawdza bezwypadkowy. Zdjęcia są imponujące.

Tmax
7th-January-2013, 14:22
Ja Was bardzo proszę, nie "pocieszajcie" mnie;) Nie chce mieć rozkładu jazdy z przystanku w podsufitce...... ;)

sirtrojan
7th-January-2013, 14:44
2 w jednym :)

123mielony
7th-January-2013, 15:41
Ja Was bardzo proszę, nie "pocieszajcie" mnie;) Nie chce mieć rozkładu jazdy z przystanku w podsufitce...... ;)
Razkładu jazdy w podsufitce to może nie ale kasownik do biletów zamiast zmieniarki to może się trafić:)

grzesiek
7th-January-2013, 18:09
i praca w MPK gwarantowana hehehe

Tmax
7th-January-2013, 20:34
Żonie miesieczny wyrobie;) Tyle że jak będe jechal i ktoś zamacha to muszę sie zatrzymać "na żądanie"..... a tego już jej nie wytłumacze.....;)

Tomek g35c
7th-January-2013, 21:27
Żonie miesieczny wyrobie;) Tyle że jak będe jechal i ktoś zamacha to muszę sie zatrzymać "na żądanie"..... a tego już jej nie wytłumacze.....;)

Fajny z Ciebie Kolo... Tmax już Cię stary polubiłem... lol lol lol
A że jesteś z Warszawy to Twój dodatkowy atut... kupuj furę i dawaj na spota lokalnego... ;)

Black
7th-January-2013, 21:30
Dobra pany, nie off topować...

Tmax
7th-February-2013, 21:42
Witam ponownie.
udało mi się sprawdzić na własną rekę - Carfax. Raport nie był długi - zarejestrowano - wystawiono na aukcje. Koniec. Pojechałem zobaczyłem....myślałem ....myślałem...pojechałem dziś i kupiłem. Stoi. Śliczny zaśnieżony ;) Jak ochłonę będę miał ze sto pytań;)
pozdrawiam
Tmax

sirtrojan
7th-February-2013, 21:50
Gratulacje :)

Tmax
7th-February-2013, 21:54
Dzięki:)
Ale nie ciesz się aż tak...jako żeś guru będę miał pytania i nie wykręcisz się ze tylko na Gen I się znasz;)
W sumie to jak będzie jakieś spotkanie to chętnie się pojawię i przywitam jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko. Tylko ubezpieczę monstera;)
I ogólnie cieszę sie ze jest takie forum, ostatnimi dniami przeczytałem spooooorooo. Pomogło w decyzji.
pozdrawiam i do zobaczenia
Tmax

Tomek g35c
7th-February-2013, 22:24
Fajnie zapraszamy do spotkań...
Mamy blisko bo mieszkamy w Warszawie... ;) przynajmniej częściowo jak ja...
Jak będzie spotkanie to na pewno na forum to przeczytasz...
A ja bardzoooo lubię spoty...
Zapraszamy z góry...

Tmax
12th-February-2013, 19:18
Świetnie, to ja się na najbliższy zapisuję. O ile jakaś "delegacja" nie wypadnie.
Mały update. Zarejestrowany, ubezpieczony, zimówki założone (pewnie na 2-3 tygodnie;). Foteliki zamontowane. Zatankowalem ....boszzz ale to ma zbiornik. Teraz się uczę jeździć;) Powoli jeżdze na "jedynce".
A jak się trochę ogarnę to do nawigacji trzeba będzie się zabrać...

solista
13th-February-2013, 13:35
no, toż dlatego się upewniałem czy na pewno zimówki chcesz, raczej się spodziewałem teraz sezonu na letnie. Ale muszę przyznać że jak dostałem te oponki to byłem pod wrażeniem ich rozmiaru. Jak się sprawdzają na śniegu?

Gratki auta, przypowieść o kupnie gum i do nich auta już poszła w świat :P

S.

Tmax
13th-February-2013, 22:55
Zimowki zimowki - aura wtedy byla gorsza. A z drugiej strony cholera wie co będzie jeszcze:)
Wielke są, do Oulandera (226/60/18) woziłem w bagażniku Mondeo - a te niby tez 18R ale 265 - i tylko dwie weszly;) Na śniegu nie miałem okazji bo jakoś wszystkie drogi teraz czarne w Wawie. Ale jutro jade w trase na północ. Może coś będzie na wioskach to sprawdze.

Solista - to wszystko przez Ciebie... no bo co ja bym z taką guma zrobił jak bym nie miał samochodu? Musiałem dokupić upgrade;)
A wczoraj oddałem Mondziaka ...niby bez żalu - ale w sumie fajne autko było bo "najlepsza marka na świecie" ;)

T.