PDA

Zobacz pe?n? wersj? : 3-cia rocznica Forum...



Tomek g35c
11th-January-2013, 20:56
Proszę kolegów o propozycje...

pt. Jak wspólnie zamierzamy uczcić 3-cią rocznicę IFans ?

BAJZEL
11th-January-2013, 21:25
z mojej strony tylko błogosławieństwo... szykuje się w morze...

Tomek g35c
12th-January-2013, 11:58
z mojej strony tylko błogosłąwieństwo... szykuje się w morze...

Szkoda... czyli Bajzla nie będzie... lol

BAJZEL
12th-January-2013, 12:30
Szkoda... czyli Bajzla nie będzie... lol
Może to i lepiej ... ostatnio gdzie sie nie pojawie to BAJZEL... np w sylwestra zostawiłem dziure w ścianie... Muay Thai normalnie z łokcia i musiałem gipsować szpachlować malować przynajmniej rozwinąłem swoje umiejętności budowlane :)

Tomek g35c
12th-January-2013, 13:21
Może to i lepiej ... ostatnio gdzie sie nie pojawie to BAJZEL... np w sylwestra zostawiłem dziure w ścianie... Muay Thai normalnie z łokcia i musiałem gipsować szpachlować malować przynajmniej rozwinąłem swoje umiejętności budowlane :)

Powinieneś z Sirkiem posparować... on też jakieś tam Tajskie sztuki walki trenuje...

Ale wracamy do tematu propozycji jak w TEMACIE PRZEWODNIM... ;)

Alexaus11
12th-January-2013, 15:53
Jeszcze ogolnopolskiego zlotu nie bylo jak dobrze pamietam;) lokalizacja gdzies w centrum kraju wiosna i rocznice mozna uczcic;)

Tomek g35c
12th-January-2013, 15:57
Jeszcze ogolnopolskiego zlotu nie bylo jak dobrze pamietam;) lokalizacja gdzies w centrum kraju wiosna i rocznice mozna uczcic;)

Majówka... może tak jak Częstochowa w zeszłym roku? Co Wy na to?

Alexaus11
13th-January-2013, 01:08
Na razie widze ze wiekszosc zapadla w sen zimowy....maj brzmi swietnie,gdzies kolo Lodzi;) hmm..

grzesiek
13th-January-2013, 01:18
no niestety ja nie dam rady w tym roku a chetnie bym waz poznal osobiscie

Tomek g35c
13th-January-2013, 07:30
Na razie widze ze wiekszosc zapadla w sen zimowy....maj brzmi swietnie,gdzies kolo Lodzi;) hmm..

Myślę że to byłaby jakaś alternatywa w porównaniu do Częstochowy... lol
Jest jeszcze Szczecin z Solistą i jego regatami... tam bym też pojechał... chciałbym tam być...