PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam serdecznie



wsa
21st-January-2013, 15:43
Jako że od dawna jestem zainteresowany kupnem pojazdu tej marki, zarejestrowałem się w końcu na forum.
Pozdrawiam

Tomek g35c
21st-January-2013, 15:55
Witamy Kolegę...
Który model celujesz...
Pytaj w odpowiednim dziale...
Życzymy miłej lektury... ;)

sirtrojan
21st-January-2013, 15:57
Witamy na pokładzie i powodzenia w poszukiwaniach.

wsa
21st-January-2013, 17:40
fx35 to jest coś co mnie interesuje - auto po prostu mi się podoba, uważam że starsze auta to jest to co mnie kręci, po kilku letniej przygodzie z wartym grosze bmw mam ochotę kupić infiniti, dla mnie egzotyczny pojazd i i mam zamiar go powoli dopieszczać do perfekcyjnego stanu, aż pewnie mi się znudzi jak aktualne auto.

BAJZEL
21st-January-2013, 17:47
Jakie pieniążki chcesz przeznaczyć i jakie wymagania ...
szaraczek na rudej skórce??

wsa
21st-January-2013, 17:57
w odpowiednim dziale podałem link do ogłoszenia i tam znalazłem wyjątkowo tanio, wydaję się odpowiedni model - zależy mi na pewno na dość dobrym stanie technicznym abym nie musiał wykładać kasy na doprowadzenie go do stanu używalności, tylko po kupnie mógł się spokojnie skupić na detalach typu felgi, lakier detailing czy poprawianiu fabryki w lepsze zawieszenia czy hamulce.
zależy mi na wyposażeniu wnętrza, na pewno audio jest ważną rzeczą bo to chyba jedyna rzecz której nie lubię robić sam przy aucie, fotele pewnie i tak obiję po swojemu.

No myślę coś o 50tys, znalazłem model od jakieś zamożnej osoby u mnie w mieście która ma taki od nowości za 45, ale jak znajdzie się jakiś pewny to i fundusze także się znajdą - wiadomo, im taniej tym lepiej, bo więcej zostanie na jakieś mody w późniejszym czasie.

BAJZEL
21st-January-2013, 20:44
No to powodzenia kolego 50tys... zagadaj Do Tomek g35c ma fajnego rocznik podobny tylko z tego co kojarze wspominał coś o 55k PLN
Przez chwile myślałem czy sam nie pokusiłbym się na coś młodszego... ale póki co za dużo władowałem w swojego więc go troszke jeszcze poprzytulam :)
Pozdrawiam

ArtPol74
22nd-January-2013, 08:15
Witaj. Owocnych poszukiwań.