PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Proszę o VIN fx35 JNRAS08W64X211871



wsa
22nd-January-2013, 11:06
Na forum już pisałem o aucie. Jestem mocno zainteresowany, pewnie pojadę go oglądać na dniach.

Tutaj link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-C27659947.html

Samochód wygląda wyjątkowo dobrze jak na cenę. Z tego co wiem to auto mogło zostać sprowadzone jako prawie nówka do Polski gdyż aktualny właściciel twierdzi że jeździ nim od 8 lat.

Pozdrawiam

quku
22nd-January-2013, 13:05
VIN sprawdzasz OK, teraz tak jak na zdjęciu pod maską przyjrzysz się połączeniu lewego kielicha i ściany grodziowej to cos tam jest nie tak (pęknięcie),z lewej zresztą z lewej tez, ściana grodziowa też lewa prawa strona jakby rózni się , ale to zdjęcie trzeba zweryfikować, drugie na lewym słupku nie widzę naklejki z VIN i wszystkimi danymi auta U mnie są, auta z USA to mają może takie zdjęcie zweryfikować. Hm poza tym dlaczego ktoś jest bogaty ?? - dlatego że nie rozdaje rzeczy za darmo, sprawdz go dobrze może faktycznie to okazja, ale niech cena nie przysłoni zdrowego rozsądku :) ja bym mu się dobrze przyjrzał od spodu jak nie jestes mechanikiem to jedz z kimś kto sie na tym zna powodzenia :) w dowodzie jest data pierwszej rej w PL a wiec sprawa prosta

rrsuw
22nd-January-2013, 18:48
http://www.carfax.eu/show-report/8d802b62eea200a83bb916d1c88c38d1 Proszę bardzo

Jacob_USA
22nd-January-2013, 21:25
hehehe ludzie jestescie naiwni czasem :) sprawdz dobrze to auto czy rzeczywiscie nie bylo bite

BAJZEL
22nd-January-2013, 21:59
Nio fazowe jest to , że kolega stara sie wierzyć w słowa... tylko dlatego, że koleś jest osobistością... jakąs tam .. bardzo dziwne...

Przypomniało mi się jak wystawione było g35c jako bezwypadkowe a pozniej okazało się, że pare lat wcześniej było wystawione jako ćwiartka samochodu :) mimo zdjęć gość nadal się upierał , że bezwypadkowe... aż pozniej wyszło , że z tego samego loginu był sprzedawany i jako ćwiartka i jako bezwypadek heheh :)

sirtrojan
22nd-January-2013, 22:08
Kuba przecież każdy i tak sprawdza - deklaracja sprzedającego jest tylko odnośnikiem czy opłaca sie w ogóle jechać oglądać auto.

wsa
22nd-January-2013, 23:57
. tylko dlatego, że koleś jest osobistością... jakąs tam .. bardzo dziwne...

po prostu wierzę że osoba która ma prywatną flotę 16 samochodów w tym jedyne w Polsce LFA dba o swoje auta i zakładam że nie jeździłaby szrotem
w sobotę auto przetrzepię z każdej strony - zobaczymy
dzięki bardzo za vin

BAJZEL
23rd-January-2013, 00:09
Jezdziłaby... więc auto od kobiety :) jeszcze troszkę i nazwisko wyciągniemy...
kolego to tylko takie nasze dłubania ... to jest forum więc każdy wrzuca swoje myśli i z mojej strony szczere życzenia abys znalazł to czego szukasz...
jak bedziesz trzepał pstryknij jakieś foty z bliska na cop zwróciłeś uwagę lub co Cię niepokoi zawsze można porównac z tym co juz tu mamy ogarniete a jest kilku speców dłubaczy :)

grzesiek
23rd-January-2013, 00:10
nie tacy wciskaja kit

Jacob_USA
23rd-January-2013, 02:22
Carfax to jest zwykly zart w stanach i tyle :)

123mielony
23rd-January-2013, 09:42
Carfax to jest zwykly zart w stanach i tyle :)
W 100% się z tym zgadzam,mam bardzo dobry przykład na sobie że to co jest w Carfax nie do końca pokrywa się z rzeczywistością ale zawsze coś może nam rozjaśnić.

sirtrojan
23rd-January-2013, 13:55
... Carfax nie do końca pokrywa się z rzeczywistością ale zawsze coś może nam rozjaśnić.

zgadzam się. Jak auto było grubo stuknięte albo np zalane to wiesz że coś się świeci.

Z resztą najlepszym przykładem jest to zmielone coupe które przewija sie co chwila jako bezwypadek.

grzesiek
23rd-January-2013, 14:17
Więc nie ma sposobu żeby sprawdzić dokładnie samochód?

sirtrojan
23rd-January-2013, 15:01
zaczynasz od carfaxu
potem badasz sobie czujniczkiem lakieru - wstępnie weryfikując co i jak a następnie uderzasz do warsztatu po konkretne sprawdzenie.

gizmo
23rd-January-2013, 15:26
zaczynasz od carfaxu
potem badasz sobie czujniczkiem lakieru - wstępnie weryfikując co i jak a następnie uderzasz do warsztatu po konkretne sprawdzenie.

dokładnie tak, pierwszy sort odpada po carfaxie. Później rozmawiasz z gościem przez telefon i mówisz. Ok skoro Pan twierdzi, że jest bezwypadkowy to przyjeżdzam z czujnikem i weryfikujemy ale ponieważ mam x km do Pana to Pan mi oddaje pieniądze za podróż jeśli coś jest nie tak. 90 % bezwypadkowych wtedy odpada - przynajmniej z mojego doświadczenia :)

rrsuw
23rd-January-2013, 15:35
po prostu wierzę że osoba która ma prywatną flotę 16 samochodów w tym jedyne w Polsce LFA dba o swoje auta i zakładam że nie jeździłaby szrotem
w sobotę auto przetrzepię z każdej strony - zobaczymy
dzięki bardzo za vin

Ja bym się tak nie sugerował, że ktoś ma 16 aut to o nie dba.

BAJZEL
23rd-January-2013, 17:35
dokładnie tak, pierwszy sort odpada po carfaxie. Później rozmawiasz z gościem przez telefon i mówisz. Ok skoro Pan twierdzi, że jest bezwypadkowy to przyjeżdzam z czujnikem i weryfikujemy ale ponieważ mam x km do Pana to Pan mi oddaje pieniądze za podróż jeśli coś jest nie tak. 90 % bezwypadkowych wtedy odpada - przynajmniej z mojego doświadczenia :)

Albo tak albo najprościej w świecie mówisz , że umawiasz wizyte w serwisie.. i jeżeli to co pan mówi mija się z prawdą to pan ponosi koszta serwisu :) czujnik lakieru to tylko zabawka :) bo albo trafisz w miejsce albo nie trafisz... ale bez czujnika ani rusz to podstawa a na słowo serwis ludzie przeważnie się zastanawiają... no bo jeżeli jesteś pewny swoich słow to serwis nie serwis jest ci to obojętne...

grzesiek
23rd-January-2013, 17:43
No to ja zrobiłem odwrotnie, najpierw pojechałem nim do mechanika a potem sprawdziłem carfax.Mechanik powiedział ze był malowany spoiler i te rzeczy które powinny być czarne a tak jest ok.A czy trzeba było dopłacać za ekran na przedniej masce i lusterkach?

Jacob_USA
23rd-January-2013, 18:41
Poprosze kolege z forum o sprawdzenie mojego VIN-u to zobaczycie moj carfax :) a prawa strone z tylu quater panel mialem wymieniany :) ( carfaxik czysciutki :) )

sirtrojan
23rd-January-2013, 18:51
carfaxik czysciutki :) )

czyściutki jak po zalaniu ;)

123mielony
23rd-January-2013, 19:35
Tak dla przykładu zapodam swój przypadek,tak wygląda wydruk z carfaxu
Bazy danych Policji w Kanadzie Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w Holandii Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w Szwecji Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Europejskie Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji Rumuńskiej Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji Słowackiej Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji Włoskiej Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji Słoweńskiej Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji Litewskiej Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji Czeskiej Pojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Lista uwag, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Pojazd mógł mieć restrykcje i/lub był wystawiony na aukcji pojazdów uszkodzonych
Pojazd mógł brać udział w wypadku/kolizji
Pojazd mógł być flotowy, z wypożyczalni lub leasingu
Chronologiczna lista zdarzeń, które mogą dotyczyć tego pojazdu
Data: 2007-07-17
Przebieg: 787 km
Opis: Odczyt stanu licznika
----------------------------------------
Data: 2008-09-17
Opis: Poduszka(i) wystrzelona(e) Poważne szkody pojazdu Zderzenie czołowe (FRONT IMPACT)
----------------------------------------
Data: 2008-09-19
Opis: Wypadek lub uszkodzenie pojazdu (ACCIDENT)
----------------------------------------
Data: 2008-11-12
Przebieg: 23280 km
Opis: Pojazd uszkodzony / zniszczony (SALVAGE)
----------------------------------------
a tak wygląda auto,dodam że maska jest nietknięta tylko otworzona.
http://imageshack.us/a/img42/3927/projektnr460010001.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/42/projektnr460010001.jpg/) http://imageshack.us/a/img267/328/projektnr460010002.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/267/projektnr460010002.jpg/)
Jak by nie to że auto było własnością mojego dobrego kolegi brata to sam bym się pewnie wycofał,człowiek przekopał dwa garaże i strych aby odnaleść te fotki z odprawy celnej którymi mnie uspokoił

sirtrojan
23rd-January-2013, 19:52
lekki dzwoniec w przednią oś. Jak naprawa na nowych gratach i trzyma geometrie to spoooko :)

123mielony
23rd-January-2013, 20:08
Przed zakupem sprawdzałem w ASO i były delikatne odstępa ale wszystko mieściło się w normie.Juz po zakupie auta robiłem geometrię i zbierzność i auto jedzie prościutko jak trzeba.Wszysto było wymieniane na nowe sprowadzane z USA.Też się bałem najbardziej o to koło że cos będzie ściągać ale jest dobrze, błotnik to wiadomo sama blacha na podmiankę i polakierowanie i jest cacy.

badyl
23rd-January-2013, 20:19
... w tym jedyne w Polsce LFA...


nie zgodze sie. jest tez w poznaniu:cool:

123mielony
23rd-January-2013, 20:40
nie zgodze sie. jest tez w poznaniu:cool:

Kolega WSA napisał że jest jeden w Krakowie bo w TVN-e trąbili że ktoś tam sobie takiego zamówił.

Jacob_USA
23rd-January-2013, 21:24
Kolega WSA napisał że jest jeden w Krakowie bo w TVN-e trąbili że ktoś tam sobie takiego zamówił.

Big deal :)

asmo
27th-January-2013, 23:57
Ktoś z forum był może w koncu zobaczyc ten konkretny egzemplarz?

albertw
20th-February-2013, 02:43
Raport mogę zapodać choć temat ciut dawno...
Zdjęcia jak bardzo potrzebne mogę wyłuskać za kilka dni choć nie widzę informacji o szkodzie w USA .

Może nie za zimny ten kotlecik ?

http://hostuje.net/file.php?id=c73cd59a1fb0af9e97dc5521bafd3732