PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zakup Infiniti M30d GT



janp
22nd-January-2013, 21:25
Drodzy użytkownicy, zwracam się z ogromną prośbą o pomoc ;) Mianowicie po jutrze mam zamiar kupić Infiniti M30d GT, w związku z tym chciałem zapytać czy ktoś z Was orientuje się może na co warto zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu. Jakimi usterkami charakteryzuje się podczas użytkowania w dłuższym okresie czasu? Czy nastręcza może jakiegoś problemu ? Samochód chciałbym kupić za granicą, w związku z tym chciałem zapytać czy nie jest problemem wgranie do nawigacji polskiej mapy?

Z góry dziękuje za każdą podpowiedź - napewno się przyda. Pozdrawiam
Jan

grabba
22nd-January-2013, 21:46
M30d jest oferowana tylko w Europie więc na pewno będziesz miał mapy Polski w nawigacji - samego języka polskiego nie stwierdzono. Można zrobić aktualizację map do najnowszej wersji - poszukaj informacji na forum.

Ja od kwietnia jeżdżę własnym M37s - jeździłem też chwilę M30d, ale diesel mi nie podpasował. Co do usterek, to mój samochód ma 2,5 roku i przejechane prawie 55.000 km i problem miałem tylko z akumulatorem, wymieniłem tarcze i klocki hamulcowe, a poza tym nic się nie dzieje. U mnie w wersji S w środku jest czarne wykończenie wnętrza z elementami malowanym "lakierem fortepianowym", który się rysuje - trzeba uważać. W wersji GT go nie ma, więc rysować się nie będzie :)

sirtrojan
22nd-January-2013, 22:12
Młode auto więc jak ma bezwypadkową historię możesz brać.
Koledzy turlają się FXami z tym silnikiem i nie narzekają a wręcz przeciwnie - wychwalają niskie spalanie które w przypadku Mki powinno być jeszcze niższe :)

sirtrojan
23rd-January-2013, 17:21
Janek jeszcze jedna ważna sprawa.

Kupuj auto u sprawdzonego sprzedawcy albo u dealera.
Mieliśmy na forum przypadek ze kolega kupił FXa w komisie w Niemcowni a po jakimś czasie i okazało się ze zostało skradzione w Rumunii bodajże.


http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod/infiniti-m30.html?useCase=ChangeSortOrder&sortPath=price.consumerGrossEuro&defaultOrder=DESCENDING&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=11650&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&lang=pl

janp
23rd-January-2013, 18:36
Dziękuję serdecznie za pomoc, auto będzie od dealera więc nie powinno być takiego problemu. Jeśli zakup się uda, pochwalę się nowym nabytkiem.

Pozdrawiam
Jan

sirtrojan
23rd-January-2013, 18:50
Przyjedź do warszawy - polatamy ;)

ArtPol74
23rd-January-2013, 20:24
Janek jeszcze jedna ważna sprawa.

Kupuj auto u sprawdzonego sprzedawcy albo u dealera.
Mieliśmy na forum przypadek ze kolega kupił FXa w komisie w Niemcowni a po jakimś czasie i okazało się ze zostało skradzione w Rumunii bodajże.


http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod/infiniti-m30.html?useCase=ChangeSortOrder&sortPath=price.consumerGrossEuro&defaultOrder=DESCENDING&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=11650&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&lang=pl
Sir, no właśnie coś o nim więcej wiadomo? Jak skończyła? / się sprawa?

sirtrojan
23rd-January-2013, 21:16
Nie wiadomo. Napisałem do kolegi ale sie nie odezwał.