PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Chcesz pomóc - podaruj 1% podatku... mojemu synkowi



Tomek g35c
23rd-January-2013, 19:50
Witajcie...
Długo zastanawiałem się nad tym czy poprosić Was o pomoc dla mojego synka Juliana... który jest chory...
Przeczytajcie załączony link...

http://dzieciom.pl/podopieczni/11079

Dzięki serdeczne za pomoc w imieniu Julka...

Jacob_USA
23rd-January-2013, 21:29
Powiem Mamie :)

Tomek g35c
23rd-January-2013, 21:32
Powiem Mamie :)

Z góry dziękuję... wiem że na Was mogę liczyć i Julek też... ;)

quku
23rd-January-2013, 21:38
przekażę

sirtrojan
23rd-January-2013, 21:48
Zobaczymy co da się zrobić :)

Przy okazji zabiorę go z tatą i mamą i bratem dużym i bratem małym na jakiegoś placka rodem z italii.

Tomek g35c
23rd-January-2013, 22:07
Zapytałem Julka i on jest za spotkaniem z Doktorem Grzegorzem i jego asystentką Panią A.C. cała rodzina też nie ma nic przeciwko.... lol lol lol

BAJZEL
23rd-January-2013, 22:41
Jak tylko wracam z następnego kontraktu masz we mnie wsparcie

Pozdrowienia dla Julka od Bajzla Marynarza :)

Może niedługo zbijemy piąteczke :) szykuje mi sie wyjazd do Wawy po wize... wstępnie 28 styczen :)

Tomek g35c
23rd-January-2013, 22:55
Jak tylko wracam z następnego kontraktu masz we mnie wsparcie

Pozdrowienia dla Julka od Bajzla Marynarza :)

Może niedługo zbijemy piąteczke :) szykuje mi sie wyjazd do Wawy po wize... wstępnie 28 styczen :)

Masz mój telefon na profilu jak będziesz w W-wie to robimy spota...
Pozdrawiamy Tomek z Rodzinką... ;)

slepy62
27th-January-2013, 14:37
Czemu wcześniej nie powiedziałeś ?!

Masz załatwione...

Tomek g35c
27th-January-2013, 20:49
Dzięki Irku...

nika
28th-January-2013, 00:05
Dzięki Irku...

Dam jutro księgowej wyśle od wszystkich ktorzy sie zgodza i tych nieokreslonych
Pozdr

Tomek g35c
28th-January-2013, 08:56
THX Monika... w imieniu Julka... :*

KeliV
28th-January-2013, 12:55
Sprawa podobnie jak u Niki załatwiona.

Pomożemy...

Tomek g35c
28th-January-2013, 13:29
Dzięki Wielkie od Julka ... ;) ...

Tomek g35c
5th-February-2013, 15:10
BUMP
dla przypomienia... THX

Tomek g35c
8th-February-2013, 13:19
BUMP
remembering... THX

Athens
8th-February-2013, 18:23
Przekazałem księgowej.

Tomek g35c
21st-February-2013, 22:49
Przekazałem księgowej.

Dziękuję w imieniu Julka... ;)

Tomek g35c
27th-February-2014, 11:28
W zeszłym roku poprosiłem Was o pomoc dla mojego Syna.

Chciałem podziękować w imieniu Julka Wszystkim Darczyńcom oraz poprosić o wsparcie 1% w tym roku.
Z góry dziękujemy za pomoc... ;)

Tu dane: http://dzieciom.pl/podopieczni/11079

Tomek g35c
27th-February-2014, 16:58
mamy nadzieję że pomożecie...

sirtrojan
30th-April-2014, 19:58
pomogli :)

Alexaus11
30th-April-2014, 22:21
Popytam w firmie co i jak u Nas, zeby Tobie pomoc...

ale jedno mi sie nie podoba na tej stronie...

''....i niestety przekraczają możliwości finansowe rodziców naszego podopiecznego...''
I nie bierz tego osobiscie.

Miko
30th-April-2014, 22:24
Tomek odświeżaj ten wątek co rok. Nie wiedzieliśmy, ale za rok Twój synek ma nasze wsparcie jak w banku.....

Tomek g35c
7th-May-2014, 09:39
Odświeżam co roku... ale dzięki z góry... ;)

Tomek g35c
9th-January-2015, 19:52
Z uwagi na duże zainteresowanie wśród Naszych przyjaciół odświeżam temat....
I prosimy o przekazanie 1% dla Julka...
Dane jak w pierwszym poście....


Dzięki za dobre serduszka...
To naprawdę nic nie kosztuje... ;)

Tomek g35c
19th-March-2015, 02:06
Bump


odświeżam...

Tomek g35c
19th-March-2015, 02:10
''....i niestety przekraczają możliwości finansowe rodziców naszego podopiecznego...''
I nie bierz tego osobiscie.


To przeczytałem dopiero dziś... przykre... trochę... ale nie pierwszy raz się z tym spotykam... jakie to polskie... :(
Pieniądze dostaje Julek po przedstawieniu faktur do rozliczenia...
Mamy tych faktur 2 razy więcej niż środków z 1% dlatego prosimy o pomoc dla niego...


Pamiętajcie - to jemu pomagacie a nie mi...

BORYS69
19th-March-2015, 08:00
Zgadzam się z tobą że to takie polskie że zamożny prosi o pomoc bo chce dla dziecka więcej a naprawdę biedni rodzice w takiej sytuacji wstydzą się poprosić o pomoc.
Tak to takie polskie!!!!!.

pozdr.

slepy62
19th-March-2015, 22:27
Zgadzam się z tobą że to takie polskie że zamożny prosi o pomoc bo chce dla dziecka więcej a naprawdę biedni rodzice w takiej sytuacji wstydzą się poprosić o pomoc.
Tak to takie polskie!!!!!. pozdr.

Panowie - Tomek poprosił o odpis podatkowy dla Julka - nikt nikomu nic nie nakazuje - kto chce przekaże - kto nie to nie przekaże.

Wybaczcie ale zaglądanie drugiemu do kieszenie jest szczytem chamstwa...

tak przykładowo:

jeden nie kupuje auta i śpi pod mostem
drugi kupuje auto za 30 tys. - bo na tyle go stać
trzeci kupuje auto za 100 tys. - zaciągając kredyt na kilka lat
jeszcze inny ...

jeden pracuje od czasu do czasu dorywczo - żeby starczyło na "szlugi i flaszkę"
drugi pracuje za 3 tys.mies. / 8 godzin dziennie / 5 dni w tygodniu - jego decyzja
trzeci zarabia 10 tys. pracując 12~16 godzin dziennie / nieokreśloną ilość dni w tygodniu - też jego decyzja

KTO NIBY DAŁ WAM PRAWO OCENIAĆ KTO JEST UBOGI A KTO NIE
I NA PODSTAWIE JAKICH KRYTERIÓW

zna "któryś" koszty leczenia ?

sorry za ostre słowa ale krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze...

jak Wam brakuje "SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ" to nikt Wam nie broni wyjazdu do KRLD

grabba
19th-March-2015, 22:34
Zgadzam się z tobą że to takie polskie że zamożny prosi o pomoc bo chce dla dziecka więcej a naprawdę biedni rodzice w takiej sytuacji wstydzą się poprosić o pomoc.
Tak to takie polskie!!!!!.

pozdr.
Znasz Tomka i Julka osobiście, żeby ich publicznie oceniać? Ja znam i założę się z Tobą o obcięcie siusiaka, że nie chciałbyś, aby Twojego syna coś takiego spotkało. Podziwiam Tomka i Monikę: ja bym chyba nie dał rady.

sirtrojan
19th-March-2015, 22:41
Dobra Panowie nie spinać się.
Chcecie - dajecie 1 % na Julka /nie na Tomka/ , nie chcecie - dajcie na innego dzieciaka, rodzinę może rzeczywiście mają bardziej chore dziecko albo zdecydowanie mniejszy budżet na jakiekolwiek ruchy

Jeśli jednak olewacie temat to pójdzie na kościół zielonoświątkowców albo organizacje gejowskie lub promujące takie zachowania (np http://1procent.kph.org.pl/) tylko dlatego ze mają KRS i status organizacji pożytku publicznego lub fundacji. Nie wiem czy wiecie ze fundacje mają prezesów którzy otrzymuja PLNy z .. fundacji za swoją ciężka pracę. Reklamy też nie są za darmo. Duże telewizje również mają swoje fundacje bo ... to się opłaca. Darowizna jest bez podatku a potem taka fundacja moze zakupic sobie czas antenowy u obdarowującego itd. Nie twierdzę że jest to norma ale takie patologie się zdarzają.


i
Grabba tak mnie zainteresowało twoje stwierdzenie tylko nie wiem czy to ty chcesz obciąć siusiaka czy chcesz poświęcić swojego.. tak czy inaczej odważnie grasz ;)

Tomek g35c
29th-March-2015, 17:51
Ja proszę o pomoc dla Syna... ja jej nie potrzebuję...
Swoją drogą ludzie sami zgłaszają się do nas z pomocą... a proszę bo wciąż można zrobić więcej... tylko nas na to nie stać...
Z drugiej strony tak jak pisałem: dziękuję za każdą pomoc i za dobre słowo...
Pozdrawiamy

Tomek g35c
23rd-March-2016, 21:08
Przypominam się...
I dzięki za każdą pomoc...

slepy62
23rd-March-2016, 21:18
wykonam jak co roku :amen:

Beckett
13th-October-2016, 02:54
Zgadzam się z tobą że to takie polskie że zamożny prosi o pomoc bo chce dla dziecka więcej a naprawdę biedni rodzice w takiej sytuacji wstydzą się poprosić o pomoc.
Tak to takie polskie!!!!!.

pozdr.

Wybaczcie, że to odkopuję, ale krew mnie zalała.

Po pierwsze - zdrowie, serce i krew wylana na dobro dziecka nie ma wartości materialnej. Łez czy frustracji się nie wyceni. Nigdy.
Jestem święcie przekonany, że Tomek oddałby każde auto, dom, telefon by mieć 100% zdrowego chłopaka. Wolałby nabijać posty na forum Lanosa ze zdrowym maluchem, ale pewnych rzeczy pieniądze nie kupią. To nie operacja złamanej nogi czy usunięcia zaćmy. I milion dolarów nie pomoże.

A co do autora posta - życzę Ci, byś nigdy nie musiał przełknąć ogromnej gorzkiej piguły w gardle, by pokazać kolegom z forum i całemu światu, że Twoje życie nie jest usłane różami, a kasę na Infi wypierdziałeś z premii za kwartał.

Wybaczcie, ale k****a, jaka żenada.

milo222
13th-October-2016, 11:20
łatwo oceniać innych - Tomku poznałem Ciebie i Twojego syna i wiem ile czasu musisz jemu poświęcać. Szacunek masz mój na zawsze.

Myślę że to czas aby ten wątek zamknąć - wszystkie dane są i można go przykleić wyżej, a dalsza polemika nie jest wskazana.

slepy62
29th-April-2019, 08:46
Jak co roku - kilka stówek poszło na Julka :yo: