PDA

Zobacz pe?n? wersj? : programowanie szyb i foteli



pedro
29th-January-2013, 13:30
Witam

Panowie mam problem po wymianie akumulatora w G37x coupe 2010 rok nie domykaja mi sie szyby po zamknięciu drzwi oraz nie działa automatyczne przesuwanie foteli przednich przód/tył ( ułatwiające wchodzenie pasarzerom do tylniej części samochodu). Zapewne jest to łatwo prgramowalne lecz proszę o pomoc nie mam czasu i nie mam instrukcji obsługi.

Pozdrawiam

Black
29th-January-2013, 13:38
Zanim poprosisz o pomoc proponuję odwiedzić dział "przedstaw się".

sirtrojan
29th-January-2013, 17:43
Tomaszu
fotele włącza się i wyłącza przez kompa - dokładnie ci nie powiem jaka to opcja poniewaz nie znam komunikatów w G37x - powinno być coś w rodzaju Adjust drivers seat ... ( lub coś takiego) odznacz tam na ON.
Wyłącz zapłon i włącz- powinno już wtedy hulać.


Co do szyb gdzieś pod tapicerką drzwi jest przycisk do resetowania ustawienia okno zamknęte/otwarte. Trzeba z niego skorzystać. Może koledzy z G pomogą.

pedro
29th-January-2013, 18:29
Tomaszu
fotele włącza się i wyłącza przez kompa - dokładnie ci nie powiem jaka to opcja poniewaz nie znam komunikatów w G37x - powinno być coś w rodzaju Adjust drivers seat ... ( lub coś takiego) odznacz tam na ON.
Wyłącz zapłon i włącz- powinno już wtedy hulać.


Co do szyb gdzieś pod tapicerką drzwi jest przycisk do resetowania ustawienia okno zamknęte/otwarte. Trzeba z niego skorzystać. Może koledzy z G pomogą.

dziekuje bardzo sirtrojan za pomoc

Znalazłem manuala i wszystko tam jest ładnie opisane.

Szyby trzeba zaprogramować poprzez maksymalne otworzenie i przytrzymanie przycisku 15s oraz zasunięcie szyby, zaś fotele programujemy poprzez przytrzymanie przycisku od auto przesuwania przód/tył i równoczesne przesuwanie fotela na żądany odległość z tego że przesunięcie fotela max do przodu jest obowiązkowe. Odpowiedziałem sam sobie ale to tylko po to ponieważ może sie to komuś w przyszłości przydać.

pozdrawiam