PDA

Zobacz pe?n? wersj? : hello everybody



infosoft
2nd-February-2013, 16:06
przyłączam się do fanow marki Infinity ponieważ, jak zdążyłem się zorientować, są to auta niezawodne, a na takim mi zależy ponieważ zamierzam zmienić swojego wysłużonego i niezawodnego Mesia. Dlaczego nie zmieniam na nowszego Mercedesa ? A no dlatego, że nowsze wydania stały się (podobno) bardziej zawodne - tak stwierdzają forumowicze tej marki. Właściwie to rozważam dwie marki: Infinity i Lexusa, a który wybiorę zależy od lepszego stanu, historii - o ile będzie jakiś wybór.

Black
2nd-February-2013, 17:20
Witamy na forum,w który model Infiniti celujesz?

Tomek g35c
2nd-February-2013, 17:51
Witamy na forum...
Infiniti pisze się na końcu z literką I ... ;)
Udanej lektury... i wyboru swojego modelu...

sirtrojan
2nd-February-2013, 17:52
lex bedzie miał wieksza ofertę. Sa dłuzej na rynku i oferują wiecej aut poskiej sieci dystrybucji.
:infi: jest bezproblemowe ale trzeba poszukać dobrej sztuki.

infosoft
2nd-February-2013, 18:34
koledzy, wpierw przepraszam za błąd ortograficzny nazwy, którą niechcący spolszczyłem, ale teraz będę pamiętał, że jest Infinitii; na swoje usprawiedliwienie dodam, że może nieświadomie chciałem wyidealizować, bo infinity oznacza nieskończoność, a takiej cechy auta poszukuję, aby służyło nieskończenie bez awarii;
raczej będę celował w FX35 i równolegle w RX400, bo teraz znudziło mi się przez 7 lat wślizgiwanie się do sedana, a jak pamiętam komfortowe wejście miał właśnie van - Voyager.
Dziś jak dzwoniłem do komisu w Poznaniu i zapytałem dlaczego nie mają Infiniti powiedzieli mi, że praktycznie nie ma serwisu, ale chyba nie jest to tak dokładnie, bo może taki serwis aut, które się mniej psują nie zarobiłby. Jak jakiś miesiąc temu rozmawiałem z człowiekiem mającym warsztat Lexów i pytałem jaki model wybrać, powiedział, że aktualnie wybudował ogromny warsztat, ale nie wie po co, bo robione hybrydy w ogóle się nie psują (myślał szczególnie o Priusie, RX400, GS).
Skierowałem swoją uwagę na Infiniti ponieważ szukam i szukam, ale żonę zainteresowała karoseria FX, a ponieważ zawsze wiedziałem, że Nissan robił dość niezawodne auta, a gdy stworzył wyższą półkę to chyba po to, aby była ona bardziej pewna.

slepy62
2nd-February-2013, 21:48
W polsce masz 2 firmowe salony i serwisy :infi:, tyle że ceny są co nieco wysokie (jak zresztą w Lexach)
Poza tym praktycznie większość napraw możesz wykonać w serwisach Nissana.
Jeżeli masz dostęp do części z USA i dobry warsztat nie firmowy - wychodzi taniej niż Volks"W"deutsch lol

Ogólnie to jak poczytasz na forum - samochód bezawaryjny więc...
życzę powodzenia w szukaniu...