PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 45



Lee
7th-February-2013, 19:04
No i zaczynam :)
Prośby o ocenę ->

Infiniti FX 45 4.5 V8 315KM - otoMoto (http://otomoto.pl/infiniti-fx-45-4-5-v8-315km-oferta-dealera-C25670083.html)

Infiniti FX 45 V8 - mobile de (http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/infiniti-fx-45-v8-nieuw-weerdinge/174109129.html?useCase=SearchSession&__lp=13&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11650&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&lang=pl&pageNumber=1)

...
(http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/infiniti-fx-45-v8-nieuw-weerdinge/174109129.html?useCase=SearchSession&__lp=13&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11650&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&lang=pl&pageNumber=1)
(http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/infiniti-fx-45-v8-nieuw-weerdinge/174109129.html?useCase=SearchSession&__lp=13&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11650&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&lang=pl&pageNumber=1)

(http://otomoto.pl/infiniti-fx-45-4-5-v8-315km-oferta-dealera-C25670083.html)

123mielony
7th-February-2013, 19:33
Infiniti FX 45 4.5 V8 315KM - otoMoto
Domniemam że ktoś tego FX-a pozostawił w rozliczenie za renówkę,albo jakis desperat albo z autem miał jakiś problem i poprostu się pozbył, bo raczej nie wymienił by auta bezawaryjnego na lawetowca:frusty:to trochę takie strzelanie sobie w kolano.Przelot auta prawie 300tyś. a wygląda bardzo ładnie.

Lee
7th-February-2013, 19:53
@123mielony... widzę, że nakulane ma sporo, ale jak piszesz - nie wygląda... Czyżby atrament w skorupie ? Jutro chcę zadzwonić po vin i zobaczę co tam siedzi... a wracając do kilometrażu i opisów aut to... nie raz, nie dwa, takie byki walą, że głowa boli... z wyposażeniem, kilometrażem (przeważnie mile/km ) i takie tam .
Innym tematem jest, że opisy, byki czyli, są kontrolowane i niekontrolowane... dopóki człowiek sam nie podejdzie do tematu przy oględzinach to... można powieść grubości np. Faraona napisać .
Dzięki za odzew :)

sirtrojan
7th-February-2013, 19:56
I w PL co jest jego duzym plusem. Ciekawe fele - imho do przemalowania ale ogólnie wzór mi sie podoba.
Dłubnięta też nawigacja - tj monitor monochromatyczny poszedł w tunel środkowy a w jego miejsce jakaś inna navi.

Trochę już wisi w ogłoszeniu więc możesz trochę stargować i wyjdzie taniej niż ten z Holandii.


Holender ma fajna kombinację kolorystyczną ale szczerze mówiąc pierwszy raz widzę fotel pasażera bardziej zniszczony niż kierowcy. Może siedział/a tam miłośnik pączków ;)

Lee
7th-February-2013, 20:18
Sprawdziłem tego z Holandii i przypłynął w grudniu 2011 r. z USA ... pierwsza rejestracja w NED jest właśnie z XII 2012, ale już mam problem bo ... żonie się środek, czytaj, kolor tapicerki nie podoba, zresztą mnie też nie bardzo... no to w sumie nie ma problemu . ;)

sirtrojan
7th-February-2013, 21:07
srodek w pomarańczu kozak - ale musi być w dobrej kondycji i czyściutki :)

asmo
7th-February-2013, 21:24
mieszkam w katowicach od 5ciu lat i w tym komisie renault maja czasami bardzo ciekawe auta tzn hummery, corvetty, porsche, bentleye itd, dlatego to nic dziwnego, ze stoi tam akurat infiniti;) akurat teraz jestem w domu na wsi, ale od 18 lutego bede spowrotem w katowicach i moge podjechac zobaczyc tego fx'a... bede mial chociaz porownanie do naszego, wiec jak cos to pisz czy chcesz, czy bedzie to juz za pozno dla Ciebie, pozdro!

123mielony
8th-February-2013, 09:50
ale już mam problem bo ... żonie się środek, czytaj, kolor tapicerki nie podoba, zresztą mnie też nie bardzo

Już myślałem że ja z żoną jesteśmy jacyś nienormalni ale widzę że jest nas więcej ,taki kolor tapicerki jest nie do przyjęcia ale różni ludzie i różne potrzeby:wave:

Lee
8th-February-2013, 09:55
Witam. Dzwoniłem dziś do Katowic i ...

1. Silnik zmieniany po awari - nie dłubany, tylko zmiana.
2. 2 elementy malowane - bok lewy
3. Brak kamerki cofania - ulotnila się gdzieś :)
4. Zarejestrowany i ubezpieczony.
5. VIN JNRBS08W64X404607
6. Dvd w podsufitce, navi no pl.

Czekam na info, gdyż podałem cenę i dealer ma skontaktować się
z właścicielem.
PS. Proszę o rozłożenie na czynniki 1 nr.vin

Pzdr.Lee

edit: No i cisza, nikt się nie odezwał z Katowic. Daje sobie spokój i rozglądam się za czymś innym :)

bolek
8th-February-2013, 20:33
A mi się taki "wiewiórczasty" w środku najbardziej podoba :) Zresztą taki właśnie mam :)

Lee
13th-February-2013, 09:04
Hello... :)

Pozwoliłem sobie zadzwonić do NL ( chodzi o 45'tkę z I postu - czarną ) i ... silnik jest tam uszkodzony tzn. na chodzie, ale... facet mówi, że lekko tika, czy tyka... nie mylić z pyka :) .
Także, gdyby ktoś patrzył w kierunku tego ogłoszenia to ... już info na temat ogłoszenia jest ... no i co dalej, otóż mówię, tak z przekory i z wrodzonym poznańskim skąpstwem ( stereotyp ? ) i chcąc coś uszczypnąć, że jeśli jest silnik kaput :) to może by opuścił z 2 koła € na nowy, inny silnik, a on mi na to, że nie da rady, jedynie z 500 może zejść ... no i tutaj znów moje pytanie - czy mu ktoś to kupi, jeśli motor jest to sucks :) , a on, że powinien pójść za naszą wschodnia granicę.
Heh ... no i tyle.

cdn... :)

sirtrojan
13th-February-2013, 12:17
odpuść sobie to auto - silnik praktycznie nie dostania :/ a jak już to za grubą kasę - tak że nawet 2k EUR to będzie za mało.

solista
13th-February-2013, 13:28
pytanie czy jak silnik pyka czy tyka czy co tam jeszcze - to już go się nie uda naprawić... ale za taką kasę to chyba nie warto.

S.

BAJZEL
13th-February-2013, 21:43
tak tylko od siebie... wiewiórczy ..tzn rudy jest milion razy lepszy od czarnego ;) tak tylko z doswiadczenia po czarnych skórach... rudy rulezzz... a ciorny to zostawie marce vw audi...

slepy62
13th-February-2013, 23:08
jakieś tam linki z New Jersey (najtańszy transport)
http://autos.nj.com/used_cars/style/all/infiniti_fx45

darmowy podgląd na carfax

slepy62
13th-February-2013, 23:25
i uszkodzone
http://www.easyexport.us/vehicles?clone-vehicleType=V&clone-yearMin=2003&clone-yearMax=2014&clone-make=INFINITI&clone-model=FX45&searchByTypeSubmit=Search&pageNum=1&mode=showResults

Tomek g35c
13th-February-2013, 23:32
tak tylko od siebie... wiewiórczy ..tzn rudy jest milion razy lepszy od czarnego ;) tak tylko z doswiadczenia po czarnych skórach... rudy rulezzz... a ciorny to zostawie marce vw audi...

...zgadzam się z Tobą Kamil... lol

Lee
15th-February-2013, 19:55
jakieś tam linki z New Jersey (najtańszy transport)
http://autos.nj.com/used_cars/style/all/infiniti_fx45

darmowy podgląd na carfax

@slepy62 - dzięki za linka :)


odpuść sobie to auto - silnik praktycznie nie dostania :/ a jak już to za grubą kasę - tak że nawet 2k EUR to będzie za mało.

odpuściłem, odpuściłem , jak przez tel usłyszałem o jakimś tam tykaniu ... :)
Zresztą złapałem się na tym i to mnie teraz zadziwia, że wybrałem jakieś takie najtańsze oferty z netu, no w sumie pierwsze lepsze, tylko, że zawsze każdemu doradzam/odradzam, żeby sito - czyli te najtańsze i najdroższe, nie było dziurawe lol
Mam jeszcze jedno pytanie - odnośnie linka slepy62 - jak liczyć export z usa do pl, tzn. jakie koszta ? ... sam mam obecnie sorento z za wielkiej wody i z tego co pamiętam to połowę kwoty należy liczyć na opłaty, czyli dodać do ceny zakupu +50%, ale to już było z 5 lat temu i nie wiem, czy tak pozostało.
Heh... co do wiewiórczego koloru - mam swoje zdanie, ale jak się trafi jakaś dobra sztuka, mowa o samochodzie -> :wof: to nie pogardzę wiewiórą :) - mówią, że człek nie świnia i do wszystkiego się przyzwyczai ... lol

slepy62
17th-February-2013, 09:58
@slepy62 - dzięki za linka :) Mam jeszcze jedno pytanie - odnośnie linka slepy62 - jak liczyć export z usa do pl, tzn. jakie koszta ? ... sam mam obecnie sorento z za wielkiej wody i z tego co pamiętam to połowę kwoty należy liczyć na opłaty, czyli dodać do ceny zakupu +50%, ale to już było z 5 lat temu i nie wiem, czy tak pozostało.

Też nie wiem, ale chyba nic się nie zmieniło, ok. 50% w niemczech i 55% w Polsca. Poszukaj - jest bardzo dużo kalkulatorów opłat na auta ściągane z USA na internecie. Teraz głośno się mówi o strefie bezcłowej USA/Europa - ale to potrwa jeszcze ze 2 lata...
Najlepiej jest:
1 - dogadać się z amerykańskim dealerem co do ceny na fakturze
2 - kupić lekko uszkodzone i dobrą fakturę - "podeprzeć" (na potrzeby UC - jeżeli w Polsce) opinią rzeczoznawcy
Ogólnie lepiej odebrać auto w Niemczech - brak problemów z tamtejszym UC + ok. 200$ niższe koszty transportu (statek)

slepy62
17th-February-2013, 18:57
znalezione przypadkiem na mobile.de

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/infiniti-fx-45-sport-techno-pack-t1-18500eur-hannover/117585174.html
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/infiniti-fx-45-export-23-512-navi-xenon-20zoll-sofort-berlin/4545915.html
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/infiniti-fx-45-awd-sport-technology-pack-hannover/117585190.html

ten drugi w Berlinie - czyli blisko

sirtrojan
17th-February-2013, 19:10
za 100 k PLN to już można szukać II gen z początków produkcji + mała przygoda.
Cena jeszcze bez opłąt wiec dojdzie do tego co najmniej 10k pln

slepy62
17th-February-2013, 19:41
Wiem, jak poszukasz to w USA dużo poniżej 30 tys.$ kupisz u dealera czystą II gen., ale jak ktoś chce FX45 to ... lol

Lee
3rd-March-2013, 07:39
Powitać :)
Chyba będę musiał się pochwalić ... ale ku mojemu zaskoczeniu nie jest to 45 tylko 35 ... 2006 FL
cdn...
:)

123mielony
3rd-March-2013, 08:41
To prosimy o fotki w odpowiednim dziale,gratulacje.

Lee
3rd-March-2013, 10:23
To prosimy o fotki w odpowiednim dziale,gratulacje.

Dzięki... fotki... na pewno nie popełnię błędu zaniedbania :) - jak będzie na podwórku to zrobię pstryk :)
Pzdr.

123mielony
3rd-March-2013, 10:43
jak będzie na podwórku to zrobię pstryk
To gdzie Ty go masz? płynie dopiero do Polski czy jak.

Lee
3rd-March-2013, 11:19
To gdzie Ty go masz? płynie dopiero do Polski czy jak.

Daaaaaleko na zachodzie, no może nie daleko, ale na zachodzie :)

123mielony
3rd-March-2013, 11:57
.
Daaaaaleko na zachodzie
Oby nie dzikim ;)

sirtrojan
3rd-March-2013, 12:51
teraz dziki to jest wschód ;)

Tomek g35c
3rd-March-2013, 19:21
Czekamy... na fotki...

Lee
3rd-March-2013, 20:01
Hmmm... trochę kupa się zrobiła bo - to jest RWD a nie AWD - na które stawiałem najwięcej - ale carfax czyściutki jak łza - sprawdziłem :)

Co ma ->


C11E:
Child safety door locks
P5ED:
Power door locks
V452:
Vehicle anti-theft
A364:
Abs brakes
E7CA:
Electronic brake assistance
T643:
Traction control
V030:
Vehicle stability control system
DCC4:
Driver airbag
F4FC:
Front side airbag
PA4E:
Passenger airbag
S710:
Side head curtain airbag
EAAA:
Electronic parking aid
KA70:
Keyless entry
AFD8:
Air conditioning
S7E4:
Separate driver/front passenger climate controls
C469:
Cruise control
TA7F:
Tachometer
T008:
Tilt steering
TC5A:
Tilt steering column
L272:
Leather steering wheel
SF2A:
Steering wheel mounted controls
TA8A:
Telescopic steering column
T114:
Tire pressure monitor
T9EA:
Trip computer
AC08:
Am/fm radio
CA40:
Cassette player
C354:
Cd player
C42A:
Cd changer
S642:
Subwoofer
DE19:
Driver multi-adjustable power seat
FC3B:
Front heated seat
F3F3:
Front power lumbar support
F2B1:
Front power memory seat
L07A:
Leather seat
P5E9:
Passenger multi-adjustable power seat
S8A2:
Second row folding seat
CAB2:
Cargo area cover
C39A:
Cargo area tiedowns
F98D:
Fog lights
HB91:
High intensity discharge headlights
F4AE:
Front air dam
R9F3:
Rear spoiler
PAF7:
Power trunk lid
AA42:
Alloy wheels
P38E:
Power windows
HC6B:
Heated exterior mirror
P673:
Power adjustable exterior mirror
DA95:
Deep tinted glass
IC14:
Interval wipers
RE3B:
Rear window defogger
RF31:
Rear wiper
*ADB:
**ALL STANDARDS ARE 2006 UNLESS OTHERWISE NOTED**
42EF:
4-wheel anti-lock braking system (ABS)
DAB6:
Dual-stage front passenger airbags
DC97:
Driver & front passenger side-impact airbags
R73B:
Roof mounted front/rear curtain side-impact airbags w/rollover sensor
F8D1:
Front height-adjustable 3-point safety belts w/pretensioners & load limiters
R5F0:
Rear 3-point safety belts
LD64:
Lower anchors & tethers for children (LATCH)
ZC41:
Zone body construction w/front/rear crumple zones
B7A8:
Black roof rails
FE90:
Front/rear bumpers w/body color accents
C3F5:
Chrome colored accents
HE72:
High intensity discharge (HID) xenon headlamps
P6D0:
Pwr heated mirrors w/memory
L2CE:
LED tail lamps/center hi-mounted brake light
RA82:
Rear privacy glass
V8C0:
Variable intermittent front wipers
IC3E:
Intermittent rear wiper
39A4:
3.5L DOHC SMPI 24-valve V6 aluminum engine
5BEF:
5-speed automatic transmission w/OD, manual shift mode, snow mode, down shift rev-matching
TCC2:
Traction control system (TCS)
V334:
Vehicle dynamic control (VDC)
R323:
Rear wheel drive
A571:
Advanced front midship platform
475C:
4-wheel independent suspension
F8E0:
Front stabilizer bar
P8D3:
P265/60R18 all-season tires
TFEF:
T175/90D18 temporary use spare tire
1815:
18" aluminum-alloy wheels w/center caps
P038:
Pwr rack & pinion steering
4B03:
4-wheel pwr vented disc brakes
E1CC:
Electric brake force distribution (EBD) w/brake assist
222E:
23.8 gallon fuel tank
D089:
Dual chrome exhaust finishers
TE5A:
Tool kit
5B31:
5-passenger seating-inc: 10-way pwr heated front bucket seats, 60/40 split fold adjustable rear seats w/remote fold-down releases, headrests at all positions, driver seat memory
P223:
Premium cloth seats
L3F6:
Leather-wrapped 3-spoke sport style pwr tilt/telescopic steering wheel w/audio & cruise controls, memory
TE97:
Tilt meter tilts steering column & gauges together
T138:
Tire pressure monitoring system
P990:
Pwr windows
PB6B:
Pwr door locks
R125:
Remote keyless entry w/vehicle immobilizer system
V1B8:
Vehicle security system
ID22:
In-cabin micro filter
VF44:
Vehicle information system w/7" LCD screen, rear-view monitor
3C57:
300-watt Bose audio system w/(11) speakers
I4F3:
Infiniti controller
GBBB:
Genuine aluminum-alloy trim
D599:
Dual front/rear cup holders
O4C4:
Overhead sunglasses storage
I630:
Illuminated door handles
L76F:
Leather/aluminum trimmed shift knob
CAD2:
Cargo sill plate
C1BC:

Cargo cover


Nie wiem jak to ugryzc... doradzcie, proszę, czy brać to owo, czy odpuścić, nadmieniam, że cena dobra i nie walony .
Co do opisu wyżej - srebrne relingi i clear tylne światła są.

BAJZEL
3rd-March-2013, 20:51
Ja mam RWD i powiem szczerze, że zimą nie jest lekko :) ... tylko.. jak jest szklanka to napęd na 6 kół ci nie pomoże... jak włączasz tryb SNOW to nie jest zle na zaspach i lodzie...bo jeśli jest snieg a Ty jedziesz bez (SNOW) to zanim te wszystkie systemy pomocnicze się załączą to idziesz bokiem jak trzeba :) jak chciałem przyswirować to nawet trakcji nie trzeba wyłączać kiera bok gaz i taniec z gwiazdami :)

ale jak jedziesz rozważnie i nie zapomnisz , że masz ten magiczny guziczek ( snow) to krzywdy nie ma ...

Ja tam jestem zadowolony ... Co innego gdybym miał wybór... AWD a RWD heh a sytuacje miałem podobną trafił się łądny egzemplarz bez większych przygów... to wziąłęm ... żal było nie brac hehe

sirtrojan
3rd-March-2013, 21:02
cena dobra i czysty carfax to bierz

Lee
3rd-March-2013, 21:15
Hmmmm.... w Sorento mam także RWD ... na ten sezon założyłem dobre zimówki - jest niebo a ziemia, zresztą 4 lata latam i żadnej przygody nie miałem, ale trza uważać z nogą, bo lekkie trącenie pedałka :) i idzie w bok... a snow mode daję radę ? Mówisz, że tak, hmmm.
W mesiu mam różne, różniste bajery abs , asr, bas, esp, epc i zeszłej zimy latałem na letnich, dobrych, chyba z 2 lata miały... i ci co na zimówkach latali - dymek wąchali... ale mesiu jest fwd.
Doczytałem na US forach, że RWD z 2 galony na 100 mniej pali... porównując do awd, ale to mniej więcej wiem, bo 4x4 z rwd na klubsorento też tak ma - ja latam na lpg brc i potrafi być 5L lpg/100 różnicy na korzyść rwd...zresztą nie wiem dlaczego się tak teraz podbudowuję spalaniem... bo nie ma awd... no cóż czymś trzeba :) :) :)

BAJZEL
4th-March-2013, 05:13
Tak jak pisałem wcześniej... jak pojawi się szklaneczka to nawet najlepsiejsze zimóweczki i napęd na 6 kół nie pomoże :)
Ja również mam gitara oponki nóweczki bodajże październik 2010 jak zakłądałęm to jeszcze miały fabryczne kolorowe paski miedzy bieżnikami ... co z tego... jak szklanica i dasz gazu to sie autko zrywa i pozamiatane....

ArtPol74
4th-March-2013, 08:32
Praw fizyki nie oszukasz :-)

123mielony
4th-March-2013, 08:54
Lee ja napiszę tak jak auto spełnia twoje oczekiwania i nie będziesz tej decyzji żałował to bierz i ciesz się jazdą,ale jak masz wydać kaskę tylko dlatego ze auto ma czysty carfax to jakoś nie bardzo mi się to widzi.Wiem ja jestem deko inny jak czegoś szukam to konsekwentnie a nie szukam czarnego a kupuje czerwony bo taki był :nono:

grzesiek
4th-March-2013, 10:34
Ja że szklanką nie mam problemu bo jeżdżę me kolcach a uwierzcie mi ze tutaj zima jest prawie zawsze szklanka na ulicy i do tego albo jedziesz z górki albo pod górkę

123mielony
4th-March-2013, 17:55
Niestety w naszym pięknym kraju nie można jeźdżić na kolcach bo asfalt niszczą lol tylko nie bardzo zozumiem co tu niszczyć jak tu już wszystko zniszczone.

grzesiek
4th-March-2013, 18:08
Właśnie co tam zniszczyć? Jaki asfalt? Tutaj się jeździ na kolcach a drogi o wiele lepsze.

ArtPol74
5th-March-2013, 13:31
Dobre! Może dlatego lepsze drogi macie bo je aerujecie dzięki kolcom :-)

Tomek g35c
5th-March-2013, 13:51
Właśnie co tam zniszczyć? Jaki asfalt? Tutaj się jeździ na kolcach a drogi o wiele lepsze.

Problem pojawia się gdy nie ma lodu... bo przy mocnym hamowaniu można się poslizgać na kolcach...
poza tym strasznie hałasują... ;)

grzesiek
5th-March-2013, 18:44
powiem szczerze ze opony sa glosniejsze ale nie duzo a co do hamowania to ja tam roznicy nie widze moze to zalezy od opon nie wiem

Lee
6th-March-2013, 10:30
Howgh... :)
Jednak się zdecydowałem i wezmę tą 35.
Jadę w przyszłym tygodniu po nią.
Co do opon z kolcami, jeśli pojawił się taki pod wątek to mam jak
najlepsze wspomnienia - kilka lat poza kołem podbiegunowym robi swoje
Nie wiem jak będzie z fotami, gdyż mam zaraz wyjazd, chyba,, że zlece to swojej
białogłowie... albo lepiej nie :)
Pzdr.

quku
6th-March-2013, 11:05
zwolenników opon z kolcami zapraszam do wymienienia krajów w których wolno z nich korzystać, pomijając strefy wiecznego śniegu, w naszym klimacie takie opony nadaja się do :dupa:
może jakieś zalety tych opon w naszym klimacie ktoś ujawni?

Lee
10th-March-2013, 19:51
No to tak... jutro jadę po fx'a :) , miałem pózniej, czyli pod koniec tyg. ale dobry znajomy leci po auta pod Niceę to się zbieram za... free :slinka: ... wracam na lawecie, no bo , jak się ma za free to grzechem by było nie skorzystać. 3majcie za mnie kciuki... lecę i do zobaczyska :car:
Pzdr.Lee

123mielony
10th-March-2013, 20:18
:thumb:

sirtrojan
13th-March-2013, 16:25
reszta tematu przeniesiona do nowego tematu - to nie jest miejsce na chwalenie sie zakupem
http://www.ifans.pl/showthread.php?2642-LEE-FX35-czarny