PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx45



sirtrojan
10th-February-2013, 14:38
Na alle pojawiła sie FX45.

Drogo ale ładna sztuka:
http://otomoto.pl/infiniti-fx-45-navi-2007-lift-dvd-gas-40-tys-C27693780.html

Tomek g35c
10th-February-2013, 14:50
Ładny ale cena z kosmosu....
Jeszcze opłaty i rejestracja - więc kompletnie cena z palucha... ;)

123mielony
10th-February-2013, 15:27
Panowie co ten Fx ma za podłogę w bagażniku,jakaś strasznie gruba.Doczytałem że auto ma założoną instalację LPG i to pewnie ktoś załadował strasznie wysoką bulę i stąd taka podłoga.Panowie tak patrzę na ten egzemplarz i myślę że sprzedawcę trochę poniosło przy cofaniu licznika:frusty:

marko
10th-February-2013, 15:40
pewnie niemiec hunda woził :D no albo żone niemkę :D

sirtrojan
10th-February-2013, 16:47
Butla większa = zwiększony zasięg=wyższa podłoga = jeszcze mniejszy bagażnik

Tomek g35c
10th-February-2013, 17:29
Dla mnie LPG to jest porażka...
Już mi się nie podoba... dopiero co pogodziłem się z Diesel'em w Infiniti ale gazu to nie zaakceptuję nigdy... ;)

quku
10th-February-2013, 21:22
Dla mnie LPG to jest porażka...
Już mi się nie podoba... dopiero co pogodziłem się z Diesel'em w Infiniti ale gazu to nie zaakceptuję nigdy... ;)

w pełni się zgadzam z LPG , a diesel też nie pasuje do charakteru FX no jedzie ,no jest oszczędny (jedyna zaleta) ale klekot i kiedy FX benzyna zaczyna jechac i jest zabawa to klekot dawno temu przestał jechać, i tego mi najwiecej brakuje nie żebym narzekał takie odczucia :)

BAJZEL
10th-February-2013, 23:21
Cena jest zaporowa... ale jak szybko i nagle się pojawił tak szybko i nagle cena spadnie ...
No z przebiegiem to albo poniosła wyobraźnia albo po dzwonie stał do tej pory ... aż ktos postanowił go złożyc do kupy i jest igiełka hehe
Kurde no cuda sie zdarzają to FAKT... ale osobiście po ostatnich doświadczeniach stwierdzam - wsadzić to na półkę między bajki ... najlepiej disneya i jeszcze lepiej tam gdzie występuje go GOOFY :)
82 k PLN opłaty ze 12 minimum jak u mnie było ale też zalezy co tam na fakturkach mają chłopaki... OKOŁO 95 kPLN za 2006rok... w tej cenie to już można walczyc o II generacje :)

Więc albo tak albo prawdziwy Rodzyneczek ... który stal w garażu i czekał tylko na niedzielne wyjazdy do kościoła :) tak też bywa... znajomy sprzedawał A klase chyba 6 letnia z przebiegiem 25tys km ... JESTEM świadkiem , że oryginalny przebieg... dosłownie niedzielny samochodzik...

Co do LPG... możecie panowie się nabijać ale jest spora liczba osób, która jest zdecydowanie za LPG

Dzisiaj osobiście pokazywałem swojego FX-a koledze z gdyni - szuka nowego autka dla siebie i zakochał sie w autku ... nawet nie wiedział , że jeździ na gazie a nie na benzynce... nie odczuwał różnicy i zakochał się dostał wizytówkę i szuka dla siebie FX-a który albo będzie zagazowany albo zostanie zagazowany ...

123mielony
11th-February-2013, 09:53
No z przebiegiem to albo poniosła wyobraźnia albo po dzwonie stał do tej pory

Kolego zobacz na siedzenie kierowcy a przebieg przecież to gołym okiem widać ze kupy się nie trzyma.
Kur... irytuje mnie to że w tym kraju takim cwaniaczkom za takie przekręty nic nie grozi a nawet jest przyzwolenie na takie działania.

Tomek g35c
11th-February-2013, 10:11
Znowu kupa...

123mielony
11th-February-2013, 12:12
Znowu kupa...

Tomek może nie kopa ale w ten przebieg to ja nie uwierzę,przy deklarowanych 40tyś.przelotu to tapicerka (fotel kierowcy) powinna być jak nowa a w tym przypadku tak nie jest niestety.

gizmo
11th-February-2013, 12:40
Ja mam gaz i wcale nie uważam, że to profanacja różnica w mocy znikoma a kosztach prawie dwa razy taniej 100km. Wszystko zależy od instalacji - jeśli jest założona poprawnie to nawet nikt nie będzie wiedział, że ją masz. Ale jeśli dyszy, samochód jest zamulony a w aucie śmierdzi gazem to porażka. Dla mnie osobiście liczy się dynamika i charakterystyka, bardziej jestem skłonny gu benzynie na gaz aniżeli silnikowi diesla(oczywiście w aspekcie kosztów). Teraz mam przyjemność z jazdy a koszty jakbym jeździł dieslem.

Powracając do tematu cieszy mnie taka cena - może ja będę niedługo sprzedawał. :)

P.S. Imprezy STI czy miśki EVO też się znajdą na gaz nie wspominając o Cayenne Turbo.

sirtrojan
11th-February-2013, 13:54
Jechałem Gizma 45 - nie klekocze, nie muli, idzie i brzmi jak zły i to wszystko na LPG. Jak się robi duże przeloty i miesięcznie zostaje w kieszeni około 1000 PLN to trzeba by być idiotą albo krezusem żeby upierać się przy tym że trzeba koniecznie jeździć na Pb bo gaz to zło bo.. zło.
W Polsce diesla nie wybiera się dlatego że fajnie klekocze albo jest drogi w serwisie a dlatego że ma być oszczędny z tych samych powodów pakuje sie LPG.

Niech każdy leje to co chce i kończmy dyskuję bo to wątek o czym innym.

:amen: