PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wiosenny spot InfinitiFans...



Tomek g35c
20th-February-2013, 22:02
Tradycyjnie propozycja:
Marcowy spot "prawie ogólnopolski"

(W zeszłym roku był taki wypad do Częstochowy...
http://www.ifans.pl/album.php?albumid=20)

W tym roku trzeba też pomyśleć o takim spocie...

Było fajnie - Gości się najechało z całego świata...

BAJZEL
20th-February-2013, 22:48
Marzec = zatoka Meksykańska... ale z niecierpliwością czekam na lato i wstępnie planowany wypad na Szczecin proponowany przez Solistę powietrze cieplutkie piwko zimne :D:D:D

KeliV
1st-March-2013, 11:13
Podaj miejsce a termin i ja się zjawie ;)

Tomek g35c
1st-March-2013, 11:18
Myślę że trzeba przemyśleć kierunek tak aby przyjechało więcej osób...
W tym roku może bardziej na północny-zachód od Warszawy... i sobota jakaś...
Wiesz we 2 mozemy się spotkać w Warszawie... lol
Ale widze że zainteresowanie kiepskie...

:uwaga: Każdy kto przyjedzie Infiniti dostanie ode mnie klubowy upominek... i postawię mu obiad... :uwaga: - może tak...

solista
1st-March-2013, 12:21
ustalcie miejscówkę i termin to będziemy myśleć, bo jak to będzie północny zachód to może się gdzieś uda podlecieć ;) Trochę u mnie się kiepsko z wolnymi weekendami porobiło, bo qpa wesel, 2 zloty i zaczyna być ciasno, a w końcu się muszę na poważnie za organizację zabrać ;)

S.

marko
1st-March-2013, 15:35
Zależy od terminu :). Ja chętnie bym się pisał ale okres świąteczny jedynie pasuje następnie to już będzie wyjazd.

yellow_67
1st-March-2013, 18:41
Aby wszystkim było w miarę po drodze to trzeba spojrzeć na mapę "instrumentalnie" - środek Polski wypada w okolicach Łodzi wiec może gdzieś tam ?
Może zalew sulejowski ?

Tomek g35c
1st-March-2013, 20:36
Jestem za... ;)

KeliV
3rd-March-2013, 00:05
Ostatnio dobre słowa slyszłęm o Mszczonowie i tamtejszych termach. Tylko propozycja.

Albo Kalisz. z Wawy Autobahnem to tylko 2h drogi.

Athens
3rd-March-2013, 18:21
Kalisz brzmi nieźle. Ewentualnie Toruń?

Tomek g35c
3rd-March-2013, 19:18
Mi obojętne... przyjadę... na pewno... ;)

slepy62
6th-March-2013, 16:40
Mi obojętne... przyjadę... na pewno... ;)

To może tak ktoryś z Panów ustali / zapoda - czas i miejsce ?

Alexaus11
6th-March-2013, 18:24
Kalisz brzmi ok a chyba jeszcze bardziej dostepny jest Konin bo w miare blisko z Warszawy a jednak z tamtych okolic jest najwiecej osob.

Weekend 15-16 Marca?
Godziny ok 15-16 tak jak w Czestochowie zeby jeszcze troche jasno bylo;)
Kto bedzie ten bedzie,bo coraz czesciej sie wydaje ze forumowicze wpadna zapytaja o cos co ich konkretnie interesuje i do widzenia,zadnego zaangazowania...

BAJZEL
6th-March-2013, 20:45
.
Kto bedzie ten bedzie,bo coraz czesciej sie wydaje ze forumowicze wpadna zapytaja o cos co ich konkretnie interesuje i do widzenia,zadnego zaangazowania...

Trzeba też brać pod uwagę, że ludzie pracują:)
Nie każdy jest kowalem swego losu ... co powie dzisiaj nie pracuje koniec kropka jade na zlot :)

Alexaus11
7th-March-2013, 07:08
.

Trzeba też brać pod uwagę, że ludzie pracują:)
Nie każdy jest kowalem swego losu ... co powie dzisiaj nie pracuje koniec kropka jade na zlot :)

Tak oczywiscie...zwazywszy ze ''ogolnopolskie'' zloty sa ...raz na rok....

yellow_67
7th-March-2013, 10:43
no to ja niestety dupa - koncze sezon zimowy w gorach :(

Tomek g35c
7th-March-2013, 14:15
23.03.13... sobota 13.00... miejsce ??
Oglądałem troche knajp przy A2... ale nic konkretnego...
Myślę iż na granicy ziemii Wlkp i Łódzkiej... Konin Kalisz Turek...
Co wy na to ??

slepy62
7th-March-2013, 21:07
Weekend 15-16 Marca? / no to ja niestety dupa - koncze sezon zimowy w gorach :(

Ja to samo - jadę szusować...

na 23.03.13... sobota 13.00... miejsce ?? - się piszę

yellow_67
7th-March-2013, 22:12
zazdroszcze spotkania :(

Black
7th-March-2013, 23:12
.
Myślę iż na granicy ziemii Wlkp i Łódzkiej... Konin Kalisz Turek...
Co wy na to ??

Nie chcę za bardzo wychylać sie w temacie, bo nie wiem czy będę ale Konin brzmi niezle,przez chwile pomyślałem nawet o Licheniu bo w pobliżu:)

http://www.nautia.pl/-tutaj restauracyjka tak na szybko,menu trochę rybne ale przyzwoite,do mnie przemawia np to

"Grillowana karkówka z ziemniakami opiekanymi w boczku i z sosem czosnkowym"

Tomek g35c
8th-March-2013, 08:46
Więc sprawa ma się tak... Prawie ogólnopolski Spot Wiosenny Klubu Infiniti Fans... odbędzie się dnia 23.03.13 ... sobota... trasa Łódź-Katowice E75 miejscowość Tuszyn ( Kruszów)... godzina 13.00 knajpa Złoty Młyn ... jak Wam pasuje to zamawiam miejscówkę... :)

link do restauracji... pyszne jedzonko i miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Polsce... ;)
http://www.kruszow.zlotymlyn.pl/kontakt-t8/dane-teleadresowe-t9

Tomek g35c
8th-March-2013, 14:02
Bump
nie ma chętnych... czy co?

slepy62
8th-March-2013, 17:06
jakem Ślepy - może trafię - zapisz lol

gizmo
8th-March-2013, 17:40
Ja myślę, żę i mnie się uda natomiast jeść tam raczej nie będę. Byłem kilka razy - porcję są ogromnie duże za niską cenę. Moim zdaniem odbija się to na jakości.


Więc sprawa ma się tak... Prawie ogólnopolski Spot Wiosenny Klubu Infiniti Fans... odbędzie się dnia 23.03.13 ... sobota... trasa Łódź-Katowice E75 miejscowość Tuszyn ( Kruszów)... godzina 13.00 knajpa Złoty Młyn ... jak Wam pasuje to zamawiam miejscówkę... :)

link do restauracji... pyszne jedzonko i miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Polsce... ;)
http://www.kruszow.zlotymlyn.pl/kontakt-t8/dane-teleadresowe-t9

sirtrojan
8th-March-2013, 18:38
Panowie ponieważ to jednak TYLKO 2 tygodnie, może zaproponujemy jakiś kwietniowy termin?
Szanse na frekwencje są większe i pogoda może być bardziej korzystna.
To moja luźna propozycja.

Tomek g35c
8th-March-2013, 19:37
OK why not...

Tomek g35c
28th-March-2013, 16:32
Mam propozycję...
Długo nad tym myślałem i wydumałem...
Ponieważ od zarania dziejów czyli około roku nie było spota prawie Ogólnopolskiego to może już czas...

Administratorzy i zarząd w ogóle zaczęli w tej kwestii nawet ignorować moje posty !! ... nie wiem dlaczego? ale bardzo proszę o wsparcie...
Proponuję datę sobota 20.04.2013... ( do ustalenia )
Miejsce TORUŃ...lub okolice...;)
Toruńscy użytkownicy forum proszeni są o wsparcie mojej idei oraz wyszukanie knajpy z dużym parkingiem... obecność obowiązkowa... ArtPol też lol
( zwolniony jest Bajzel bo na morzu, oraz Koleżanki i Koledzy z zagranicy... aczkolwiek mile widziani ;) - przyjezdni z PŁD Polski mogą przespać się w Płocku)

Z uwagi na liczne komentarze w stylu za późno info poszło oraz nie mam kasy na obiad itp wysyłam z miesięcznym wyprzedzeniem... lol
Proszę o uzupełnianie listy:

1. Tomek g35c
2. Ślepy
3. Sylvia
4. Grabba
5. Yakuza
6. ArtPol
7. .... .

ArtPol74
28th-March-2013, 16:55
Fajnie. Ale czekaj, nie wiem jak ze służbami u mnie wyjdzie...( bo na razie 2ga zmiana ma 20go ) U mnie ciężko takie sprawy planować (jak mówi mój komendant- to nie praca, to służba) znaczy się - nie licz na wolne w terminie odpowiednim dla Ciebie lol

Tomek g35c
28th-March-2013, 17:20
Kombinuj zamianę jakby nie pasowało... ;)

Sylvia
28th-March-2013, 20:17
Nam termin pasuje :) Trzeba bedzie obczaic jakaś miła knajpkę. Musze pomyslec, gdzie moze byc ciekawie. Moze Grabba ma pomysł na jakąś fajną miejscówke ??:)

sirtrojan
28th-March-2013, 20:36
Administratorzy i zarząd w ogóle zaczęli w tej kwestii nawet ignorować moje posty !



Nie jesteśmy w stanie nadążyć nad twoimi propozycjami. Kwintesencja było spotkanie świąteczne zaproponowane tego samego dnia rano.
Jeśli są już co najmniej 4 osoby potwierdzone mogę wesprzeć twoja propozycję komunikatem i ew. mailingiem.

Mniejsza ilość osób to już tylko spot i można go zorganizować prze telefon.

slepy62
28th-March-2013, 20:40
Mam propozycję...Długo nad tym myślałem i wydumałem... Ponieważ od zarania dziejów czyli około roku nie było spota prawie Ogólnopolskiego to może już czas...
Proponuję datę sobota 20.04.2013... Miejsce TORUŃ...lub okolice...;)


Jeśli są już co najmniej 4 osoby potwierdzone mogę wesprzeć twoja propozycję komunikatem i ew. mailingiem.


1. Tomek g35c
2. Ślepy - tak jest
3. Sylvia
4. Grabba
5. Yakuza
6. ArtPol
7. .... .

sirtrojan
28th-March-2013, 20:44
To juz 2 :)

slepy62
28th-March-2013, 20:53
To juz 2 :)

Nam termin pasuje :) Trzeba bedzie obczaic jakaś miła knajpkę. Musze pomyslec, gdzie moze byc ciekawie. Moze Grabba ma pomysł na jakąś fajną miejscówke ??:)

chyba 3 lol

yakuza
28th-March-2013, 21:02
to juz osoby 4 sa

1. Tomek g35c
2. Ślepy - tak jest
3. Sylvia - tak
4. Grabba
5. Yakuza - tak
6. ArtPol
7. .... .

sirtrojan
28th-March-2013, 21:05
Iras, potwierdzone to inna sprawa. Deklaracji słyszałem juz wiele a potem ... jak zwykle.


Z Jakuzą jest już kworum :)

grabba
28th-March-2013, 22:11
Do Torunia zapraszamy. Znam kilka fajnych knajp, ale w centrum, gdzie niestety będzie problem z zaparkowaniem, ale rozejrzę się jeszcze. Jeżeli natomiast chcielibyście popić i przenocować, to znam kilka fajnych miejsc w okolicach Torunia, np. http://rancho-nieszawka.pl/ ... jeżeli byłaby pogoda mogę zorganizować przeloty szybowcem nad Toruniem - koszt 150 zł od osoby. W Toruniu jest też moto park www.motopark.torun.pl (http://www.ifans.pl/www.motopark.torun.pl) i super tor kartingowy racingarena.pl (http://www.ifans.pl/racingarena.pl). Atrakcji na kilka dni.

Propozycja knajpy w Toruniu: www.fort.torun.pl (http://www.ifans.pl/www.fort.torun.pl)

Sylvia
28th-March-2013, 23:04
Jeżeli chodzi o centrum to myslałam, żeby wykorzystać ten parking przy bulwarze (pod mostem) ?? Mamy tez dostęp do Motoareny i mozemy tam zagadac w sprawie baru. Ale Rancho wygląda sympatycznie.

grabba
28th-March-2013, 23:09
W rancho robiłem imprezę firmową z noclegiem - super żarcie, super grzaniec. Jeżeli chodzi o parking pod mostem, to w kwietniu może być zalany :(

Sylvia
28th-March-2013, 23:11
Jeżeli chodzi o parking pod mostem, to w kwietniu może być zalany :( Hehe dobre, no fakt nie pomyślałam o tym :) Moze i trzeba sie zastanawic nad spotem z noclegiem :)

yakuza
28th-March-2013, 23:14
jest tez parking podziemny na św.katarzyny nie jest oblegany, a blisko starowki

grabba
28th-March-2013, 23:25
Jeżeli rozważamy nocleg, to w centrum jest sporo miłych hotelików, np. http://www.hotel-gotyk.com.pl/ i masa miejsc z dobrym jedzeniem: http://www.lizardking.pl/city.php/pl/4, http://www.spichrz.pl/, http://www.gesiaszyja.torun.pl/ ... wszystko zależy od kwoty, jaką chcemy przeznaczyć. Z drugiej strony przy imprezie 2 dniowej z noclegiem być może nie ma co oszczędzać.

Mogę też załatwić strzelnicę z ostrą amunicją http://www.olender.info/galeria,313,l1.html - właściciel to mój znajomy - zabawa przednia; w tym ośrodku jest też basen, kręgle.

grabba
28th-March-2013, 23:32
W centrum jest jeszcze http://www.browar-olbracht.pl/

grabba
29th-March-2013, 00:07
Można zrobić tak ...

1. spotkanie w Toruniu w centrum, obiad, gokarty,
2. kolacja (ognisko), nocleg i śniadanie w Rancho -Nieszawka,
3. następnego dnia strzelnica, kręgle, basen w Nieszawce, obiad
4. do domu :)

Tomek g35c
29th-March-2013, 00:10
No to propozycji mamy sporo... ja jestem na tak tylko jednodniowy spot... fajnie by było na dwa dni ale nie mogę chyba że piątek 19:00 wieczór do soboty do 15:00 to jestem na tak...
Kurde zaczynam lubić Toruń... tam jeszcze jeden kolega jest... jak sobie przypomnę to wpiszę srebrny FX35 - Guziqs http://www.ifans.pl/member.php?434-guziqs .... tylko nie wiem czy nie sprzedał samochodu...
Fajna jest grupa toruńska... ja nie latam... więc szybowce nie dla mnie... lol
Ale reszta atracji - strzelanie itp jestem za...;)

slepy62
29th-March-2013, 10:31
Można zrobić tak ... :)

Przyjazd w piątek ok. 18 na lotnisko
1. dla szczupłych - przelot nad miastem szybowcem, dla szczupłych inaczej lol ganianie po lotnisku lub podziwianie szczuplejszych w locie lol
2. kolacja (ognisko), nocleg i śniadanie w Rancho -Nieszawka,
3. basen z sauną (?) w Nieszawce, strzelnica, kręgle lub gokarty, przejazd do Centrum, pozwiedzanie "krzyżakowa", obiad
4. wyjazd do domciu

Alexaus11
29th-March-2013, 11:44
Jak chodzi o piatek to mozemy wbic sie nielegalne wyscigi na Sharpie Lysomice(oczywiscie bez scigania:P) albo dobre miejsce wieczorkiem na spot to ostatnie pietro parkingu na Plazie:)Opcji jest duzo i rozne rozrywki w Toronto mozna zorganizowac:):infi:

solista
29th-March-2013, 15:13
fajnie i pięknie ale w tym terminie jestem już na innym zlocie.

S.

gizmo
29th-March-2013, 16:49
termin mi pasuję!!!

Tomek g35c
29th-March-2013, 17:27
Proszę o dopisywanie się chętnych.. .Ciebie {:you:} też nie może zabraknąć!
No to lista:

1. Tomek g35c
2. Ślepy - tak jest
3. Sylvia - tak
4. Grabba
5. Yakuza - tak
6. ArtPol
7. ...

grabba
29th-March-2013, 22:12
Zaraz po świętach posprawdzam dostępność wszystkich atrakcji - szybowce, rancho, gokarty. Z basenem, strzelnicą raczej nie będzie problemów. Należy liczyć się z tym, że szybowce mogą nie być dostępne ze względu na pogodę. Ew. możemy polatać awionetką.

slepy62
29th-March-2013, 22:35
Ew. możemy polatać awionetką.
Jestem za - choć wolałbym szybowce ... lol
a... tak przy okazji - czy my pisaliśmy o aktualizacji navi ?
jeżeli tak to przy okazji...


"Oglądanie" płytek jednak potrwa ponad 2 godziny.

Przyjazd w piątek - wyjazd w sobotę - chyba zdążymy ... lol

sirtrojan
30th-March-2013, 10:23
Panowie trzymamy się tematu.
Wszystkie informacje jak to ktoś dawno nie strzelał z AK albo widoczki polecą do kosza.

Zapraszamy na głównej stronie do tego tematu wiec powinien być zwarty i na temat.

rusek
30th-March-2013, 14:46
Witam
Chętnie wezmę udział w takim zlocie.
Pozdrawiam rusek

Black
30th-March-2013, 15:10
Witam
Chętnie wezmę udział w takim zlocie.
Pozdrawiam rusek

Witam,fajnie gdybyś najpierw odwiedził powitalnię i tam się z nami przywitał :)

guziqs
30th-March-2013, 16:06
guziqs ma nadal infiniti :) i mam nadzieję że do tej pory będe miał więc przybędę !

Tomek g35c
31st-March-2013, 13:47
Fajnie że będziesz ja myślałem że sprzedałeś Infi bo było ogłoszenie... ;)
I Ty rusek też fajnie że do nas dołączysz...

grabba
3rd-April-2013, 12:06
Szybowce. Możliwy termin to 20.04 od godz. ok. 12:00 - osób maksymalnie 10. Cena za przelot z wyciągarki - 150 zł / os. Próbuję jeszcze ustalić, czy będzie można zamiast wyciągarki użyć samolotu, wówczas cena będzie większa - ok. 250 zł, ale za to lot znacznie dłuższy. Jeżeli nie będzie pogody na szybowce to jest opcja przelotu nad Toruniem awionetką - tu jeszcze ustalam szczegóły. Najpóźniej 15.04 muszę zgłosić rezerwacje.

Ze swojej strony proszę o określenie się ile osób przyjechałoby w piątek z noclegiem, a ile w sobotę.

Fajnie jakby powstała lista osób z informacjami:
* kto,
* kiedy przyjazd, kiedy wyjazd,
* czy będzie chciała latać szybowcach,
* czy będzie chciała jeździć na gokartach,
* czy będzie chciała postrzelać z ostrej amunicji na strzelnicy.

Jeżeli będę znał taką listę, to łatwiej byłoby mi rezerwować atrakcje.

Niestety informacje o możliwych atrakcjach są rozstrzelona w całym wątku. Wieczorem zbiorę to wszystko do kupy.

grabba
3rd-April-2013, 23:47
Możliwości mamy sporo, a czasu raczej mało, żeby skorzystać ze wszystkim możliwych atrakcji. Moje propozycja jest taka:

* piątek - basen, strzelnica, kolacja i nocleg na Rancho - wszystko w Nieszawce pod Toruniem
* sobota - śniadanie na Rancho, później lotnisko (szybowce lub awionetka) i/lub gokarty, obiad na starówce (jest kilka fajnych miejscówek)

Jeżeli będą chętni, to możemy to nawet rozciągnąć do niedzieli :)

Basen, kręgle, strzelnica - http://www.olender.info/
Rancho Nieszawka - http://rancho-nieszawka.pl/
Gokarty - http://racingarena.pl
Szybowce - http://www.youtube.com/watch?v=mh3WUo5S7lA

Jutro powinienem znać ceny noclegu na rancho, strzelnicę. Resztę można sobie sprawdzić na podanych stronach.

Uwaga! Nie chcę robić wszystkiego na siłę. Możemy np. założyć szybowce lub gokarty przy dobrej pogodzie lub basen i strzelnicę przy kiepskiej. Równie dobrze możemy się spotkać na kebabie w centrum :) Ważne, żebyśmy się spotkali i pogadali :)

Tomek g35c
4th-April-2013, 00:01
Możliwości mamy sporo...
Uwaga! Nie chcę robić wszystkiego na siłę. Możemy np. założyć szybowce lub gokarty przy dobrej pogodzie lub basen i strzelnicę przy kiepskiej. Równie dobrze możemy się spotkać na kebabie w centrum :) Ważne, żebyśmy się spotkali i pogadali :)

I to mi się podoba... tylko gdzie jest Administracja... nie chcą się chłopcy dołączyć... czy co ?

yakuza
4th-April-2013, 08:58
nam pasuje wszystko bo jestesmy prawie miejscowi:)

Sylvia
4th-April-2013, 09:06
Niech chętni wypowiedzą się za jakim spotkaniem optują. Będzie wiadomo jak je zorganizować :)

slepy62
4th-April-2013, 19:04
Szybowce. Możliwy termin to 20.04 od godz. ok. 12:00 - osób maksymalnie 10. Cena za przelot z wyciągarki - 150 zł / os. Próbuję jeszcze ustalić, czy będzie można zamiast wyciągarki użyć samolotu, wówczas cena będzie większa - ok. 250 zł, ale za to lot znacznie dłuższy. Jeżeli nie będzie pogody na szybowce to jest opcja przelotu nad Toruniem awionetką - tu jeszcze ustalam szczegóły. Najpóźniej 15.04 muszę zgłosić rezerwacje. Ze swojej strony proszę o określenie się ile osób przyjechałoby w piątek z noclegiem, a ile w sobotę.
Fajnie jakby powstała lista osób z informacjami:
* kto,
* kiedy przyjazd, kiedy wyjazd,
* czy będzie chciała latać szybowcach,
* czy będzie chciała jeździć na gokartach,
* czy będzie chciała postrzelać z ostrej amunicji na strzelnicy.
Jeżeli będę znał taką listę, to łatwiej byłoby mi rezerwować atrakcje.
Niestety informacje o możliwych atrakcjach są rozstrzelona w całym wątku. Wieczorem zbiorę to wszystko do kupy.

Ze swojej strony proszę o określenie się ile osób przyjechałoby w piątek z noclegiem, a ile w sobotę. Tomek i Irek - potwiedzamy
* kiedy przyjazd - piątek ok. godz. 17~18 , kiedy wyjazd - sobota ok. 16~17

Basen, kręgle, strzelnica - Tomek i Irek
Gokarty - Irek ; Tomek kibicuje
Szybowce -Irek ; Tomek kibicuje

Rancho Nieszawka - kwestia gdzie / co / kiedy - w Waszej decyzji (byle basen był rano w sobotę na ewentualność ciężkiej glowy)...

Tomek g35c
4th-April-2013, 19:58
Potwierdzam post Ślepego... ;)

amlu
5th-April-2013, 07:47
Też jestem zainteresowany. Jednodniowo , ale zawsze. Moje Infi raczej nie :( , stoi w garażu rozebrane i przez pogodę (czyt. brak natchnienia) nie poskładam do 20ego.

Tmax
5th-April-2013, 08:54
Program super. Ale nie mogę dołączyć...jestem na wyjeździe (mniej przyjemnym)
Bawcie się dobrze. I Tomek - Gopro będzię? Na szybowcu?;)

Tomek g35c
5th-April-2013, 08:56
Program super. Ale nie mogę dołączyć...jestem na wyjeździe (mniej przyjemnym)
Bawcie się dobrze. I Tomek - Gopro będzię? Na szybowcu?;)

Oczywiście że bedzie GoPro... ;)
Ale muszę Irka nauczyć obsługi... bo ja nie latam...
Szkoda że nie mozesz być... :(

grabba
5th-April-2013, 09:06
Dostałem informacje z Rancho - nocleg to 75 zł / os ze śniadaniem, kolacja 30 zł / os. Muszę w miarę szybko potwierdzić rezerwację i liczbę osób. Jeżeli nie zgłosi się więcej osób na nocleg, to darujemy sobie Rancho i zorganizuję nocleg w centrum. Podsumowując: jeżeli będzie przynajmniej 5 osób na nocleg, to w piątek możemy iść na kręgle / strzelnice (2h), wrócić na Rancho, kolacja, popitka i spać. Jeżeli będzie mniej osób, to bawimy się w centrum. Rano ew. basen i jedziemy na lotnisko - na 12:00. Na lotnisku dla 5 osób to zejdzie nam przynajmniej 2h. Jeżeli będzie więcej osób, to zejdzie pewnie dłużej. Po lotnisku pojedziemy sobie na gokarty albo na miasto na obiad. Ciężko teraz dokładnie wszystko zaplanować, bo nie wiadomo jaka będzie pogoda. Problem też w tym, że w sumie to nie jest tak dużo czasu i pewnie z czegoś trzeba będzie zrezygnować. Ew. zrobić drugi zlot na jesień :)

Tomek g35c
5th-April-2013, 09:23
Dostałem informacje z Rancho - nocleg to 75 zł / os ze śniadaniem, kolacja 30 zł / os. Muszę w miarę szybko potwierdzić rezerwację i liczbę osób. Jeżeli nie zgłosi się więcej osób na nocleg, to darujemy sobie Rancho i zorganizuję nocleg w centrum. Podsumowując: jeżeli będzie przynajmniej 5 osób na nocleg, to w piątek możemy iść na kręgle / strzelnice (2h), wrócić na Rancho, kolacja, popitka i spać. Jeżeli będzie mniej osób, to bawimy się w centrum. .

Buuuaaahhhaaahhaaa... jak się moja rodzinka.pl zdecyduje na wyjaz ze mną to już jest 5 osób więc w ten weekend odpowiem co i jak ... lol

Sylvia
5th-April-2013, 09:45
Ze swojej strony proszę o określenie się ile osób przyjechałoby w piątek z noclegiem, a ile w sobotę. Tomek i Irek - potwiedzamy
* kiedy przyjazd - piątek ok. godz. 17~18 , kiedy wyjazd - sobota ok. 16~17

Basen, kręgle, strzelnica - Tomek i Irek
Gokarty - Irek ; Tomek kibicuje
Szybowce -Irek ; Tomek kibicuje

Rancho Nieszawka - kwestia gdzie / co / kiedy - w Waszej decyzji (byle basen był rano w sobotę na ewentualność ciężkiej glowy)...

Sylvia i Yakuza
Przyjazd - piątek ok. godz. 18 . Wyjazd sobota

Basen, kręgle, strzelnica - TAK
Gokarty - TAK]
Szybowce -TAK, Awionetka-NIE

Rancho Nieszawka -TAK

grabba
5th-April-2013, 13:27
Z Gokartami może być jednak problem. 19-20.04 na tym torze dobywają się zawody Rotax Max Challenge Poland.

milo222
5th-April-2013, 13:53
Milo - na pewno tak . Ustalam teraz jak i co i czy piątek z sobotą czy sama sobota


A ktoś bierze rodzinę.pl ? bo nie wiem czy mam mojej zawracać gitarę:hail:

slepy62
5th-April-2013, 19:18
Milo - na pewno tak . Ustalam teraz jak i co i czy piątek z sobotą czy sama sobota; A ktoś bierze rodzinę.pl ? bo nie wiem czy mam mojej zawracać gitarę:hail:

Odpowiemy z Tommassino - w niedzielę rano...

grabba
5th-April-2013, 20:42
Zaraz się okaże, że będzie 20 osób :)

Tomek g35c
5th-April-2013, 22:49
Może być... tylko szybowce muszą być... bo moja ukochana jest prawie na tak... ale szybowce ją przekonują... Najstarszy synek też jest za szybowcami... średni i najmłodszy zostaną z tatą na ziemi ;)

grabba
6th-April-2013, 20:58
Tomek, szybowce są już załatwione, ale niestety ostatnie słowo należy do pogody :)

guziqs
7th-April-2013, 20:28
Zglaszam obecnosc moja i mojej ukochanej ;) nocleg niepotrzebny jak by co ale na.pewno.piszemy sie na gokarty strzelnicę i tego typu atrakcje.Btw beda jakies kobietki bo pyta 2polowka?i jakie.koszta w/w atrakcji i co juz jest pewne.pozdr !

yakuza
8th-April-2013, 09:15
Zglaszam obecnosc moja i mojej ukochanej ;) nocleg niepotrzebny jak by co ale na.pewno.piszemy sie na gokarty strzelnicę i tego typu atrakcje.Btw beda jakies kobietki bo pyta 2polowka?i jakie.koszta w/w atrakcji i co juz jest pewne.pozdr !
bede z zona

slepy62
8th-April-2013, 18:26
bede z zona

to ja tyż lol

a przy okazji... czy to TY ?

http://allegro.pl/przerobka-lamp-swiatel-infiniti-fx35-fx45-torun-i3132157578.html ... a yakuza przerabia lampki na tył do naszych fx'ów i ...
... jeżeli tak - to wrzucam temat do przemyślenia / przegadania na spocie...
FX - II generacja...

Tomek g35c
8th-April-2013, 21:00
A ja będę z Julkiem... lol

PS szukam fajnej opiekunki dla Julka na wieczór... ;) ( 8lat bez nałogów, przysojny blondyn, troszeczkę żywy ale bardzo towarzyski lol)

yakuza
8th-April-2013, 21:11
to ja tyż lol

a przy okazji... czy to TY ?

... jeżeli tak - to wrzucam temat do przemyślenia / przegadania na spocie...
FX - II generacja...
pomyslimy na spocie w Toronto :)

Jacob_USA
8th-April-2013, 21:58
Ja jezeli cos dzis kupie to napewno nie przylece do Polski kwestia 2 dni wszystko sie okaze :)

grabba
8th-April-2013, 22:06
OK. Proszę Państwa o określenie się co do noclegu z piątku na sobotę - najważniejsze to liczba osób. Jutro chciałbym zarezerwować Rancho - resztę atrakcji będę rezerwował później. Co do opiekunki, to moja córa ma 10 lat :)

Co do gokartów, to mimo zawodów być może będzie możliwość pojeżdżenia - w tym tygodniu powinienem dostać odpowiedź. Pytanie, czy jeżeli będą szybowce i kręgle/strzelnica, to czy zdążymy jeszcze pojeździć. Wiem, że część z Was chciała zwiedzić starówkę, więc z czasem może być słabo.

Ale teraz najważniejsze Rancho - reszta jest już wstępnie ugadana.

Yakuza/Sylvia - a może byście też przenocowali - w sumie koszt niewielki, a wieczorne rozmowy przy napojach rozweselających na pewno Wam to wynagrodzą :)

Chciałbym zebrać min. 10 osób, żeby rezerwacja miała sens.

yakuza
8th-April-2013, 22:30
Sylvia i Yakuza
Przyjazd - piątek ok. godz. 18 . Wyjazd sobota

Basen, kręgle, strzelnica - TAK
Gokarty - TAK]
Szybowce -TAK, Awionetka-NIE
Rancho Nieszawka -TAK

jestesmy zapisani na noc

Tomek g35c
8th-April-2013, 22:43
Lista do zarezerwowania pokoi na zlot...
kolejne osoby kopiują listę i dopisują swój nick w kolejnym numerku... tak dla przypomienia... ;)

1. Grabbba + .....
2. Sylvia + Yakuza
3. Tomek g35c + Julek lat osiem...
4. Ślepy + Monika + ?
5. .....
6. .....

grabba
8th-April-2013, 22:59
W takim razie rezerwuję jutro rano Rancho i resztę będę rezerwował pod nas. Jeżeli ktoś jeszcze się zgłosi na nocleg to super, proszę o zgłoszenia. Zastanawiam się, czy jeszcze w piątek wieczorem nie pójść na strzelnicę - zadzwonię do właściciela. Od Rancho to rzut kamieniem.

ps. quziqs - może się skusicie na nocowanie? Ja pewnie przyjadę z córką i żoną - teraz mamy tradycyjne ciche dni, ale jest szansa, że do spotu się to zmieni :P

Tomek g35c
8th-April-2013, 23:04
Ja pewnie przyjadę z córką i żoną - teraz mamy tradycyjne ciche dni, ale jest szansa, że do spotu się to zmieni :P

Ty normalnie tradycyjnie to i ja mam to samo... ale To ja jej powiedziałem że nie jedzie... lol

grabba
8th-April-2013, 23:06
Przy okazji zareklamuję Rancho ... mieliśmy tam jakiś czas temu firmową imprezę z nocowaniem ... wzięliśmy ze sobą grę Mafia (na spot tez mogę ją wziąć) z pełnym wyposażeniem - świeczki, pistolet. Gdy zaczęliśmy rozstawiać świeczki na stole i je zapalać pani barmanka nieśmiało zapytała się kolegi, czy będziemy duchy wywoływać. Kolega (lekko już podpity) przekonał ją, że tak + że nasza koleżanka (jedyna na imprezie) jest medium. Barmanka tak się przeraziła, że zdzwoniła po właścicieli, którzy przyjechali i siedzieli z nią całą noc - razem z nami :)

grabba
8th-April-2013, 23:08
Ty normalnie tradycyjnie to i ja mam to samo... ale To ja jej powiedziałem że nie jedzie... lol

A reklamowałeś swoją żonę, że jest taka super tolerancyjna :)

yakuza
9th-April-2013, 08:26
guziqs dawajcie na noc :)

Tomek g35c
9th-April-2013, 08:27
A reklamowałeś swoją żonę, że jest taka super tolerancyjna :)

Kto wie czy nie pojedzie to jest możliwe.

Sylvia
9th-April-2013, 12:19
... wzięliśmy ze sobą grę Mafia (na spot tez mogę ją wziąć) z pełnym wyposażeniem - świeczki, pistolet. G
Świetny pomysł, bierz tą grę :)

P.S. Nie mogę się juz doczekac naszego zlociku..... :) :)

slepy62
9th-April-2013, 20:11
Kto wie czy nie pojedzie to jest możliwe.

Nawet nie p.... - dawaj komórkę - jutro zadzwonię,

Moni bez Moni nie pojedzie...

ŻARTOWAŁEM lol

Tomek g35c
9th-April-2013, 20:18
Nie dzwoń bo i mnie nie puści... ;)
Może ją przekonam przez weekend...
Ogólnie chce jechać do SPA a nie na spot INFINITI... lol

TEŻ ŻARTOWAŁEM...

slepy62
9th-April-2013, 20:32
Ja jezeli cos dzis kupie to napewno nie przylece do Polski kwestia 2 dni wszystko sie okaze :)

Kuba - z Chicago - lądujesz w piątek ok. 14 na Okęciu, zabieram Cię i lecimy do polskiego - Toronto, wracamy w sobotę do Wawki - śpisz u mnie - rano w niedzielę masz lot powrotny lol
albo lecisz do swoich na południe... lol

SirWujcio / Black-u - co z wami pANOWIe ADMINY... ?

jak macie problem komunikacyjny - mogę Was zabrać do Toronta lol

Jacob_USA
9th-April-2013, 22:00
Irku zeby to byla kwestia $350-400 dolcow to by byla inna bajka :)

milo222
10th-April-2013, 09:41
Milo - przyjazd w piątek i wyjazd w sobotę ( nocleg we własnym zakresie )

będzie ze mną jeszcze jedna osoba więc pytam co z atrakcjami na coś się trzeba zapisywać czy przyjeżdżam i wsio stoi otworem :pray::pray::pray::biggrin:

grabba
10th-April-2013, 13:40
Rancho jest zarezerwowane. Jest tam 5 pokoi 2-3 osobowych. Na początku przyszłego tygodnia mam potwierdzić liczbę osób. Jeżeli przyjezdnych będzie więcej, to najwyżej ja wrócę na noc do siebie. Co do sobotnich szybowców, to są zaklepane dla 10 osób - na początku przyszłego tygodnia mam potwierdzić liczbę osób. Strzelnica, basen, kręgle - jest to ogólnie dostępne. Zadzwonię tylko do kumpla od strzelnicy, żeby na piątek się wyszykował. Gokarty - tu jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, czy będzie można pojeździć, czy ta zaplanowane wyścigi się odbędą czy też nie.

Tomek g35c
10th-April-2013, 22:35
Lista do zarezerwowania pokoi na zlot...
kolejne osoby kopiują listę i dopisują swój nick w kolejnym numerku... tak dla przypomienia... ;)

1. Grabbba + .....
2. Sylvia + Yakuza
3. Tomek g35c + Julek lat osiem...
4. Ślepy + Monika + ?
5. .....
6. .....

Tomek g35c
12th-April-2013, 07:57
Irku zeby to byla kwestia $350-400 dolcow to by byla inna bajka :)

Kuba napisz poprostu że masz tego dnia akurat: urodziny
... i nie da rady... lol
A nie że to czy tamto... ;)

milo222
12th-April-2013, 22:02
1. Grabbba + .....
2. Sylvia + Yakuza
3. Tomek g35c + Julek lat osiem...
4. Ślepy + Monika + ?
5. Milo + kolega - proszę bez podtekstów jestem żonaty ... podobno szczęśliwie loljak mówi żona

Athens
12th-April-2013, 22:33
Mnie na pewno nie będzie.

grabba
13th-April-2013, 01:57
Dostałem dziś potwierdzenie, że tor gokartowy nie będzie dostępny, bo będzie zaplanowana impreza - organizator mimo to zaprasza na kibicowanie. Przypominam, że Rancho zarezerwowane, strzelnicę na piątkowy wieczór załatwię. Szybowce wstępnie zarezerwowane - poproszę o ostateczną liczbę chętnych na latanie, bo najpóźniej we wtorek muszę potwierdzić liczbę - dzieci i kobiety też mogą latać :)

Przypominam, że na lotnisku spędzimy prawie całą sobotę - pojedynczy lot zajmuje przynajmniej 20 minut. Robiliśmy podobne loty dla 25 osób, to cały dzień zleciał. I najważniejsze przy lataniu szybowcem - nikt Was nie będzie badał alkomatem, ale należy o własnych siłach wejść do kabiny :P

ArtPol74
13th-April-2013, 09:52
Panowie, mnie też nie będzie, gdyż się nie udało załatwić wolnej służby...Dobrej zabawy życzę. Przecież nie napiszę,że mam urodziny i nie mogę, bo Sir wszystko wie lol

Sylvia
14th-April-2013, 21:23
Mam pytanie. Czy na zlocie ktos bedzie mial jakies gadzety do sprzedania, np. naklejki na szybe??? Bo ja chetnie zakupie :)

sirtrojan
14th-April-2013, 21:39
jak znajde to dam Tomkowi.


małe wyjaśnienie: wyprowadziłem się jednocześnie do 2 garaży i 2 magazynków - cieżko cokolwiek znaleźć.

milo222
14th-April-2013, 21:47
a są nalepki w kolorze różowym ??? moja żona narzeka że w samochodzie nie ma damskiego elementu:eyebrows:

ps. jak się zajdą 2 to też poproszę

sirtrojan
14th-April-2013, 22:16
kup dla żony :

http://allegro.pl/auto-rzesy-reklama-dla-twojego-auta-szczecin-i3158525205.html

;)

milo222
14th-April-2013, 22:25
kup dla żony :

http://allegro.pl/auto-rzesy-reklama-dla-twojego-auta-szczecin-i3158525205.html

;)

:nono::nono::nono: nawet nie próbuj - żona jeździ fiatem 500

wiesz jakbym w tym wyglądał

3640

Sylvia
17th-April-2013, 08:05
Moze trzebaby ustalic jakąś godzine i miejsce spotkania ??

grabba
17th-April-2013, 11:41
Właśnie rozmawiałem z właścicielem strzelnicy. Strzelnica jest do godz. 20:00, możemy zostać ew. chwilę dłużej. Koszt postrzelania ze wszystkich rodzajów broni to 100 zł. Moja propozycja jest taka, aby spotkać się o 18:00 na Rancho, rozpakować, zająć pokoje. Pojechać na strzelnice. Wrócić ok 20:00 na kolacje.

Mam też potwierdzenie z szybowców na sobotę na godz. 12:00. Wyciągał nas będzie samolot. Koszt pojedynczego przelotu to 250 zł.

Dziś/jutro przejadę się do Rancha i sprawdzę drogę od strony Bydgoszczy, żeby Warszawiakom łatwiej było dojechać - wrzucę mapkę.

Tomek g35c
17th-April-2013, 11:48
Pytanie: Czy można tam do Rancha dojechać G35c czy sie nie zakopię ? lol

yakuza
17th-April-2013, 12:58
grabba strzelnica jest 100zl od osoby? z szybowcami nie lepiej opcja z wyciagarki gdzie lot jest krotszy i tanszy sprawniej by to poszlo jak bedzie sporo chetnych? bo leci jedna osoba ,a reszta na ziemi czeka i sie nudzi:)

slepy62
17th-April-2013, 19:24
Dziś/jutro przejadę się do Rancha i sprawdzę drogę od strony Bydgoszczy, żeby Warszawiakom łatwiej było dojechać - wrzucę mapkę.

Wrzuć mapkę i adres...
Ja jestem chętny na wszystkie atrakcje...
- może załatwisz od razu bilety na:
2013 European FIM Speedway Grand Prix - ŻKS Polonia Bygdoszcz SA, Stadion Polonii, ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz, 2013-04-20 Godz.19:00

lol - żartuję - są na internecie, wygląda na to że zostanę do niedzieli - lol

grabba
17th-April-2013, 21:33
Tomek, dojedziesz bez problemu ... jest b. ładny asfalt do samego Rancho.

Yakuza ... nic na siłę - można wyciągarką, ale jeżeli nie będzie ciągu, to lot będzie trwał 3 minuty a za chwilę inna osoba będzie leciała 10 minut, bo akurat ciąg się pojawi. A ilu będzie faktycznie chętnych?

Za samolotem jest większe prawdopodobieństwo, że polatasz dłużej. Oczywiście nie ma problemu. Jeżeli chcecie za wyciągarką za 150 zł zamiast 250 zł za samolotem, to dajcie znać - jeszcze mogę to jeszcze zmienić.

Yakuza - strzelnica jest 100 zł / os, jeżeli chcecie postrzelać wszystkimi dostępnymi rodzajami broni. Można postrzelać sobie np. tylko kałaszem i wtedy będzie taniej. Decyzję można podjąć już na miejscu - każda osoba może sobie wybrać inne strzelanie i zapłaci mniej lub więcej.

Sylvia
17th-April-2013, 22:29
Grabba, jezeli jest mozliwe to my zrezygnujemy z latania.

grabba
18th-April-2013, 08:48
Sylvia - spoko, nie ma problemu. To nie jest tak, że wszystko jest zarezerwowane dla kilkunastu osób. Obecność nie jest obowiązkowa. Zarówno strzelnica, jak i szybowce NIE są zarezerwowane na konkretną liczbę osób. Jeżeli będzie mniej to też OK, jeżeli więcej to też dobrze. Nawet jeżeli wszyscy przyjezdni nie będą mieli ochoty na atrakcje i sam zostanę na placu boju, to najwyżej sobie do Was postrzelam, a później Was przelecę :) I też będzie fajnie :P

Tomek g35c
18th-April-2013, 08:56
Hey to trzeba blaszane majtochy zabrać... lol
Bo jak człowiek popije to nigdy nic nie wiadomo...;)

BTW. Ja przyjeżdżam z niepełną rodziną nie wszyscy chcieli jechać... np starszy syn... Czy znajdzie się pokój dla małżeństwa z dwójką dzieci z tym że ten mały ma 1 roczek a większy 8 lat... A w konkurencjach wszystkich tylko żona startuje... ja tylko strzelam...

milo222
18th-April-2013, 09:26
czy może ktoś wreszcie potwierdzić miejsce i godzinę ? rancho 18:00 ???

Drugie pytanie - przyleciał kumpel z USA czy ktoś sie obrazi jak wpadnę z 2 kolegami ( można ich później wykorzystać do ściągania rzeczy z USA :wof:)

Tomek g35c
18th-April-2013, 10:16
Nie ma problemu...
Jeżeli nie przyjechali na rwanie to ja nie mam nic przeciwko... lol
Grabba napisz Grześkowi - SirTrojanowi na PW - plan zlotu on oficjalnie poinformuje Wszystkich zainteresowanych...
Umieść też ceny żeby nie było nieporozumień - nocleg płatność za osobę czy pokój itp

milo222
18th-April-2013, 10:27
i może ktoś z organizatorów rozesłałby swój nr tel aby w razie W można było dzwonić ...?

Tomek g35c
18th-April-2013, 12:18
Mój nr jest na moim profilu...
Wrzućcie też swoje nr i nie bedzie problemu...
Lub napiszcie sms z nickiem i sobie zapiszę w telefonie...

sirtrojan
18th-April-2013, 12:48
Tomek - żednego szukania - jak ktoś chce sie wbic na spotkanie to nie będzie grzebał po profilach. Jak się zgadzasz, wrzucę twój nr do ogólnego maila - z reguły wrzucałem swój, ale że mnie nei bedzie nie mogę koordynować tej akcji.

grabba
18th-April-2013, 12:48
1. Miejsce spotkania Rancho o godz. 18:00 - mapkę wrzucę później, bo muszę tam się przejechać, żeby potwierdzić drogę dojazdu.

Meldujemy się, rezerwujemy pokoje, ustalamy kolację. Mamy zarezerwowanych 5 pokoi, ale płacimy na osoby a nie za pokoje. Na pewno da się tak je dobrać, żeby każda "rodzina" była w osobnym pokoju. Jeżeli zabraknie miejsc, to ja wrócę ze swoją rodziną do domu i przyjadę do Was rano.

Koszty: kolacji 29 zł / os, nocleg ze śniadaniem 75 zł / os.

ps. dowiem się jeszcze dokładnie co będzie na kolacje za te 29 zł i czy będzie można ew. zamówić coś z karty.

2. Strzelnica

Jest czynna do godz. 20:00. Więc powinniśmy się tam pojawić przed 19:00. Jest ona zlokalizowana kilka km od Rancho - dojazd to 5 minut.

Koszt: 100 zł / os ... jeżeli ktoś będzie chciał sobie postrzelać mniej lub więcej, to koszt będzie odpowiednio mniejszy lub większy.


3. Kolacja

Wracamy na Rancho na kolację. Restauracje jest czynna do 22:00. Zakładam, że będziemy chcieli posiedzieć dłużej przy piwku. Dziś tam jadę i załatwię otwarcie baru przynajmniej do godz. 24:00. Jeżeli będą z tym problemy, to w trunki zaopatrzymy się odpowiednio wcześniej - przed zamknięciem baru - ew. możemy coś wziąć ze sobą.


4. Rano

Śniadanie i można skoczyć na basen - to samo miejsce, gdzie jest Strzelnica. Najpóźniej o 11:30 trzeba wyjechać na lotnisko.


5. Szybowce

O 12:00 mamy rozpoczęcie latania.

Koszty: lot z wyciągarki - 150 zł os, ze samolotem - 250 zł / os - pewnie zejdzie nam do 15:00 - 16:00.


6. Starówka, obiad

Jeżeli nie będziecie mieli jeszcze dość swojego towarzystwa :) to lataniu możemy skoczyć na starówkę i na obiad.

Tomek g35c
18th-April-2013, 12:49
Myślę ze Grabba powinien podać swój nr - w końcu on jest organizatorem... ja tylko propaguję lol

grabba
18th-April-2013, 12:54
Nie ma problemu, mój nr +48 602 493 105 - mam tylko nadzieję, że żaden psychopata nie będzie do mnie wydzwaniał nocami :)

sirtrojan
18th-April-2013, 13:18
ok. juz rozsyłam do znajomych prychopatów :)

grabba
18th-April-2013, 20:19
Dla osób jadących z Warszawy ... należy dojechać do Lubicza przed Toruniem. Za Lubiczem zjechać na A1 i kierować się na Łódź. Gdy A1 się skończy Nie skręcać na Toruń, tylko jechać prosto na Bydgoszcz drogą S10. Po 10 km jazdy S10 zjechać na Toruń. Zaraz po wjeździe na drogę nr 15 po 200m na zakręcie w prawo zjechać z drogi. Następnie skręcić w pierwszą drogę w prawo w las (tu będzie mały drogowskaz na Rancho). Jadąc przez las przejeżdżamy przez przejazd kolejowy - uwaga na remont i po jakimś czasie dojeżdżamy do głównej drogi 273. Widzimy kolejny mały drogowskaz na Rancho i skręcamy w lewo, jedziemy przez wioskę. Zaraz za znakiem końca obszaru zabudowanego skręcamy w lewo w ulicę Prostą - tu też będzie DUŻY drogowskaz na na Rancho - ten zjazd jest oznaczony na mapce jako koniec trasy, bo ulicy Prostej jeszcze nie ma na google maps. Jadąc kilkaset metrów po prawej stronie będzie widać Rancho.

Droga jest przejezdna - ja dziś tam pojechałem i wróciłem Suprą. Link do mapki: http://goo.gl/maps/uUQas

Ja będę na miejscu ok. 17:30. Dzwońcie jeżeli będziecie mieli problemy z dojazdem.

Mała zmiana: na Rancho mamy 4 pokoje 3 osobowe - czyli w sumie 12 miejsc. Bar mamy otwarty do 1:00 w nocy. Kolacja będzie jednak z menu - każdy będzie sobie zamawiał pod siebie - podobno mają super ryby i pizze - menu z cenami do wglądu tutaj: http://rancho-nieszawka.pl/restauracja/. Śniadanie w cenie noclegu pozostaje bez zmian. Po kolacji możemy też zamówić coś na zimo - wędliny, przekąski do piwa.

Loty w sobotę możemy zacząć wcześniej niż o 12:00, jeżeli będziecie mieli siłę ruszyć się wcześniej.

ps. ma ktoś z Was pistolet zabawkę, którą można zasymulować wystrzał do gry Mafia.

grabba
18th-April-2013, 20:53
Można też 2 km dłuższą, ale lepszą drogą: http://goo.gl/maps/d4Xo5

slepy62
18th-April-2013, 22:32
Mała zmiana: na Rancho mamy 4 pokoje 3 osobowe - czyli w sumie 12 miejsc. Bar mamy otwarty do 1:00 w nocy. Kolacja będzie jednak z menu - każdy będzie sobie zamawiał pod siebie - podobno mają super ryby i pizze

PROPONUJĘ - jak się utrzyma pogoda i temperatura - to kolacja w formie grilla lub przy ognisku i na świeżym powietrzu oczywiście...

grabba
18th-April-2013, 22:35
Zadzwonię jutro rano i podpytam czy ognisko da się zorganizować. Dam znać.

guziqs
19th-April-2013, 15:34
guziqsa nie będzie :( musze byc na rodzinnej uroczystości ;/ ale mam nadzieję, że wrzucicie fotki ze spotu na forum itd, bawcie sie dobrze ! :)

ArtPol74
19th-April-2013, 21:37
Jeszcze raz dobrej zabawy:). Wypijcie za mnie:piwko:, bo ja jutro na służbie:flame:

Tomek g35c
20th-April-2013, 19:31
Dzięki serdeczne za zaj...... spota...
Bardzo się cieszę że Was poznałem... już nie mogę się doczekać następnego...

Sylvia
20th-April-2013, 19:33
Było naprawdę bardzo fajnie. Ciesze sie, że mogłam Was poznać :) Koniecznie jeszcze w tym roku trzeba cos zorganizować :)

yakuza
20th-April-2013, 20:03
super spot swietna atmosfera swietni ludzie, milo bylo was poznac koniecznie trzeba powtorzyc przy griliu i niebieskim whiskaczu, podziekowania Grabbie za organizacje i atrakcje :)

slepy62
20th-April-2013, 20:36
Dzięki serdeczne za zaj...... spota... Bardzo się cieszę że Was poznałem... już nie mogę się doczekać następnego...

WIĘCEJ NIE CHCĘ WAS WIDZIEĆ ! chyba że... ze sztuczną wątrobą... lol


Było naprawdę bardzo fajnie. Ciesze sie, że mogłam Was poznać :) Koniecznie jeszcze w tym roku trzeba cos zorganizować :)

Sądzę że zaproszenie do Czernikowa jest cały czas "otwarte"...


super spot swietna atmosfera swietni ludzie, milo bylo was poznac koniecznie trzeba powtorzyc przy griliu i niebieskim whiskaczu, podziekowania Grabbie za organizacje i atrakcje :)

UZNANIE dla GRABBY za organizację, świetny wybór miejsca i atrakcje....

MILO - czekamy na zdjęcia...

TOMASZ-u zapatrz się w niebieskiego... lol

yakuza
20th-April-2013, 21:37
Sądzę że zaproszenie do Czernikowa jest cały czas "otwarte"...

oczywiscie ze tak :)

grabba
20th-April-2013, 22:12
Dziękujemy Wam za przybycie i możliwość spędzenia z Wami tego weekendu - super ludzie, super atmosfera i super zabawa. Koniecznie trzeba to powtórzyć w niedalekiej przyszłości. Dziękuję za słowa uznania, ale to głównie WAM należy się uznanie, że tłukliście się tyle km po naszych drogach do Piernikowa :)

pozdrawiamy
Robert (Grabba), Ela i Maja

ps. główną atrakcją była dzisiejsza podróż drogą z Nieszawki do mostu w Toruniu - specjalnie zamówiłem remont drogi na ten dzień :)

milo222
21st-April-2013, 00:25
ja również dziękuję za spota oraz za wyrozumiałość dla zachowania Marcina :hail:- sorki raz jeszcze mam nadzieję że swawolność kolegi nie była AŻ nadto uciążliwa

fotki wyciągnę jak najszybciej jednak fotograf w pon lecie do usa i stamtąd dopiero prześle:)

123mielony
21st-April-2013, 10:12
Panie i panowie dajcie jakieś fotki na otarcie łez.

Tomek g35c
21st-April-2013, 16:19
Nie mogę fotek wrzucić... za duże są...
ogarnę z Sirkiem w przyszłym tygodniu...
filmiki z szybowców też... ;)

BTW Grabba zajefajnie to zorganizowałeś... (DZIĘKI WIELKIE OD NAS) jestem ciekawy czy ktoś kiedykolwiek to przebije... lol
Szkoda tylko że przegrałem Niebieskiego... :( ... ale z Ślepym Mafiozom w karty grałem... takie atrakcje... i pierniki też fajne...
Na pewno do następnego...
Szkoda że nie ma więcej takich osób na Naszym forum...

grabba
21st-April-2013, 18:47
Tomek, zdjęcia możesz wrzucić na Google+, tam każdy rozmiar przyjmą - nawet Twój :) Ja właśnie swoje wrzucam.

grzesiek
21st-April-2013, 18:55
podajcie swoj namiar na google plus zebym mogl was znalezc i poogladac

Sylvia
21st-April-2013, 19:26
Fotki :)
http://files.tinypic.pl/i/00370/vxsq0vd6s8i4.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/b9opcy08m0sd.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/5uwwck8768lv.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/76kasedxeebh.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/a7zxwf7wemb3.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/79q18an370sv.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/fw9n0zss4f0b.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/2ipj3bfrut5f.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/m7c5wj9cyjov.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00370/68dg951bb0y7.jpg

grabba
21st-April-2013, 19:59
Nasze zdjęcia: https://plus.google.com/photos/113508974304119519086/albums/5869349607387691553?authkey=CNe37d6i4JSQ8QE

ps. Sylvia wrzućcie proszę wszystkie zdjęcia, np. na google+ - interesują nas głównie te ze strzelnicy.

grzesiek
21st-April-2013, 20:09
kurde coz moge powiedziec tylko pozazdroscic udanego weekendu no i :infi: prezentuja sie fajnie blyszcza sie w sloneczku

grabba
22nd-April-2013, 21:20
Kilka zdjęć ze strzelnicy: https://plus.google.com/photos/113508974304119519086/albums/5869744296623576689?authkey=COyWpbmdwfy6SA autorstwa Sylvi.

Tomek g35c
23rd-April-2013, 00:40
Ehhh strzelnicę musimy powtórzyć...

dexsterek
24th-April-2013, 23:26
Bardzo żałuję , że nie mogłem być widzę, że troszkę osób było. Obiecuję , że na nastepny raz pojawię się. Pozdrawiam wszystkich:)

ArtPol74
25th-April-2013, 08:25
Patrzę, że taka flotylla infi robi ogromne wrażenie. Piękne auta, fajna zabawa, tylko pozazdrościć...

Max
28th-April-2013, 21:57
Witam Koleżanki i Kolegów
miałem przyjemność spędzić ostatnie 2 tygodnie (dlatego nie mogłem być na Zlocie) w kompleksie o znajomo brzmiącej nazwie >>INFINITY BLUE<< , przypadkowo zapewne nawiązującej do „naszej marki” :) Niemniej istnienie hotelu o takiej nazwie było miłym zaskoczeniem, zwłaszcza, że egzotyczne otoczenie było naprawdę świetne. Pomyślałem wiec, że właśnie tam wypadałoby organizować Międzynarodowe Spotkania Fanów Infiniti ;) Załączam tu logo tego hotelu, sądzę, że stosunkowo udane.

Pozdrawiam wszystkich -
Max

Tomek g35c
28th-April-2013, 22:08
No to na takim zlocie pewnie 2 osoby będą... koszty za wysokie ale nazwa fajna... tak jak Beaty INFI Blue... lol