PDA

Zobacz pełną wersję : A MOŻE MAZURY np EŁK ;)

dexsterek
8th-March-2013, 10:27
Witam. Wpadłem na pomysł, że może szanowne towarzystwo wybrałoby się na piękne polskie mazurskie jeziora np latem popływac wypić piwko ponurkować jeżeli ktoś ma patent ;) Zapraszam serdecznie. Bardzo chętnie poznałbym bliżej klubowiczów. Co Wy na to?

1. dexsterek ja jako pierwszy ;p

Tomek g35c
8th-March-2013, 14:00
Witam. Wpadłem na pomysł, że może szanowne towarzystwo wybrałoby się na piękne polskie mazurskie jeziora np latem popływac wypić piwko ponurkować jeżeli ktoś ma patent ;) Zapraszam serdecznie. Bardzo chętnie poznałbym bliżej klubowiczów. Co Wy na to?

1. dexsterek ja jako pierwszy ;p

W tym roku jedziemy do Szczecina... ale dziękuję za zproszenie... ja chętnie bym skorzystał... ;)

ArtPol74
8th-March-2013, 20:22
Jeżeli termin będzie dobry to ja też.

dexsterek
15th-March-2013, 23:34
Może na nartach ktoś ma chęć popływać bo czymś innym zapraszam kumpel ma motorówkę :) Jesteśmy blisko siebie . Łączmy się :) Mazurzaki he

slepy62
15th-March-2013, 23:43
Może na nartach ktoś ma chęć popływać

O taaaak- od dłuzszego już czasu nastawiam się na wodne i jakoś nigdy nie spróbowałem

dexsterek
16th-March-2013, 10:41
No to można sie zgrać na jakiś weekend kumpel często jeździ :) Tylko musi być troszke cieplej jak teraz he

ArtPol74
16th-March-2013, 17:39
jak w okolicach Węgorzewa - to ja zapraszam na całonocnego grilla i przejażdżkę motorówką
może tym razem się uda spotkać z ArtPolem
Pewnie, może uda mi się sprzęt na nura załatwić.
A Beato nie odpowiedziałaś, czy pochodzisz z samej Gołdapi?

Beata
16th-March-2013, 17:46
Tak, można by powiedzieć, że prawie z centrum :) A jeśli jeździsz do Gołdapi, to pewnie za każdym razem mijasz mój dom ;)

sirtrojan
16th-March-2013, 18:40
jak na mazury to ja sie pisze. Uwielbiam słodką wode i stawiam ją o wiele wiele wyżej niż nasz Bałtyk.
a i zestaw abc do nurkowania sie znajdzie ;)

BAJZEL
16th-March-2013, 19:37
BAŁTYK RULEZZZZ

Ale to może dlatego, że nigdy nie byłem na mazurach... tzn raz byłem ale dojechałem zalany w bele rano jak wstałem to od razu browary i do jeziora to chyba tylko raz przez przypadek wpadłem :D

sirtrojan
16th-March-2013, 19:46
każdy lubi co chce. Jak mam wybór to nie lece nad morze a na mazury.
Brudna woda, zimna, tłok na plażach, ogólny festyn i ceny z kosmosu, skutecznie mnie odstraszają.

Mazury są spokojniejsze choć i tam atrakcji nie brakuje.

ArtPol74
16th-March-2013, 19:55
Tak jak wcześniej pisałem-mogę robić za przewodnika.

marko
16th-March-2013, 22:30
Jestem za Goldap / Węgorzewo jak najbardziej pasuje! w końcu coś bliżej "śledziowni" :D

Lee
17th-March-2013, 09:55
Swoją drogą planuję w te wakacje zwiedzić Mazury... takie sobie zwiedzanie, pojezdzić, jakiś grill, coś tam...:dupa: pomoczyć... na jakieś tam 5 dni - lipiec, sierpień.
Wstyd się przyznać, ale dla mnie ten zakątek PL jest jeszcze dziewiczy :( i chciałbym to nadrobić w tym roku. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu - lubię zwiedzać, także ... zobaczy się :)

dexsterek
20th-March-2013, 23:33
Ja również zapraszam na Mazury , ale do Ełku może tym was zachęce .Szybka przejażdżka http://www.youtube.com/watch?v=6O1LJP-oGyQ To nasza promenada dookoła jeziora.PS. Ja robię patent nurka na wiosnę będę miał

Tomek g35c
21st-March-2013, 08:18
Ja również zapraszam na Mazury , ale do Ełku może tym was zachęce .Szybka przejażdżka http://www.youtube.com/watch?v=6O1LJP-oGyQ To nasza promenada dookoła jeziora.PS. Ja robię patent nurka na wiosnę będę miał

Trochę za wąsko... G35 nie przejedzie a FXem to już nawet nie ma co próbować... lol
BTW fajny filmik... ;)