PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX35 do oceny



Lee
9th-March-2013, 10:59
Proszę - click (http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-100-bezwypadkowy-1-wlasciciel-C27976362.html)

http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-100-bezwypadkowy-1-wlasciciel-C27976362.html

dexsterek
9th-March-2013, 11:09
I w jakim stanie jest jak na te lata wedlug Twoich oględzin. Myslisz, że warto go brać to 2004 rok. Miał cos do wymiany ? Patrzę fotel trochę wyrobiony co. Mozesz cos tam wiecej napisac na jego temat.

Lee
9th-March-2013, 11:28
Powiem tak:

* letnie koła - bieżnik zużyty - do wymiany guma
* korespondencja ->

Witam

W załączeniu wysłam Panu dodatkowe/szczegółowe zdjęcia samochodu o którym rozmawialiśmy .

Auto ma na prawym przednim błotniku powierzchowne zarysowania , tylni zderzak chyba jak w każdym używanym samochodzie mokro rysy od wkładania bagażu + kosmetycznie porysowana konsola środkowa aluminiowa od kluczy ,telefonu.

Nie są to rzeczy rzucające się w oczy ,ale jak powiedziałem szczegółowa informacja :)

Z informacji od Właściciela:

- samochód ma tydzień temu założony NOWY akumulator

- Pare tygodni temu było wymieniane prawe łożysko w przednim kole ,a pare miesięcy wcześniej lewe.

W odpowiedzi na pytanie czy jest coś do zrobienia w aucie ,uzyskałem odpowiedz ,że wszystkie rzeczy na bieżąco były robione i nie ma nic.

Pozdrawiam i czekam na wieści

34893490349134923493

Jest to auto Rafała Sonika - III miejsce w Dakarze - quady - firma Gemini Holdings i inne.

3494349534963497

...to tyle co mam i wiem - na moje 3k do urwania... lekko

dexsterek
9th-March-2013, 11:33
Czyli na Twoje oko warty jest kupna ??? Czemu nie wziąles ?

sirtrojan
9th-March-2013, 11:37
jak na leciwe już w sumie auto to nie jest tak źle.
Błotnik można spolerować i przy okazji usunąć tego pinstripa bo to wymysł dealerów.
Guma letnia jak widać się kończy a w zasadzie skonczyla sie ;)
Konsola środkowa ZAWSZE jest porysowana i wg. mnie i tak wygląda zdrowo. Opcją na przyszłość jest jej oklejenie i wymiana podkładki pod gałką na taką z poli.

urywaj 5 k .

Lee
9th-March-2013, 11:40
Heh... nie wziąłem bo tak, jak pisałem chciałem po fl 2006-> zresztą w pierwowzorze miała być 45'tka, ale zeszło na inny tor, czytaj 35'tkę :) ...co do ogłoszenia o którym rozmawiamy... nie wiem czy wart jest...hmmm... powiem, że jak dla mnie zależy od kasy, którą miałbym położyć za auto, ale jak mówią - jak chcesz cudo auto to do ... salonu :)
Może niech się inni wypowiedzą, bo co do samochodów to coś tam liznąłem :) , ale co do fx to się dopiero uczę :infi: ...

sirtrojan
9th-March-2013, 11:44
a tera słowo od ADMINISTRATORA

nie mieszajcie aut w jednym wątku! Na I stronie jest auto do oceny a na drugiej juz info z fotami do zupełnie innego. Wprowadza to niepotrzebny ferment i w zasadzie nikomu nie posłuży.

Lee
9th-March-2013, 12:36
:hail:Przepraszam... tak jakoś wyszło...

:)

dexsterek
9th-March-2013, 13:41
Również przepraszam szanowne ciało moderatorskie he ;) tez wolałbym chyba po fl 2006 będę szukał