PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zmieniarka



dexsterek
12th-March-2013, 17:29
Witam. Mam problem popsuła mi się zmieniarka. Jestem w Ełku gdzie ewentualnie można byłoby ją wysłać do naprawy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

sirtrojan
12th-March-2013, 19:41
W środku są bebechy bodajże clariona. Zapytaj w serwisach naprawiających sprzęty elektroniczne.

dexsterek
12th-March-2013, 21:58
A mógłbys dowiedzieć się kto w Wawie robi??

dexsterek
12th-March-2013, 23:55
Czy ktoś mógłby mi pomóc z tą zmieniarką . Wyczytałem, że firma Ajs Audio specjalizuje się w naprawach tych zmieniarek ulica . Racławicka 29a. Nie mogę tam się dodzwonić. Chciałbym ją raczej wysłać. Bo nie wybieram się do Wawy w najbliższym czasie.

BAJZEL
13th-March-2013, 01:26
i nie macie tam w okolicach żadnego elektronika samochodowego ?? AŻ się wierzyć nie chce ... też mam padniętą zmieniarkę ale zanim ją zrobie planuje zrobić wyjście aux... z tego co się orientowłem to okolo 700 zł naprawa tej cholernej zmieniary... skoro dość często pada powinni to pokryć akcją serwisową...

dexsterek
13th-March-2013, 11:11
Ktoś mi mowil , że tam siadają tam jakieś gumki czy cos w tym stylu. ???

sirtrojan
13th-March-2013, 12:18
Racławicka 29a.

Wczoraj Tomek zaparkował tam auto :)

dexsterek
13th-March-2013, 18:48
Hehe. Mógłby któryś sie dowiedzieć ile by to kosztowało naprawienie tej zmieniarki. Proszę o pomoc w takim razie pana Tomka :P stawiam flaszkę :P

Lukasz
13th-March-2013, 18:58
Polecam przeczytać te dwa tematy:
RAZ (http://www.ifans.pl/showthread.php?754-Check-Disc-problem)
DWA (http://www.ifans.pl/showthread.php?2522-CD)

grzesiek
3rd-May-2013, 21:05
Z przykrością muszę stwierdzi że dołączam do grona osób z popsutymi zmieniarkami.Padłami dzisiaj :dead:

sirtrojan
3rd-May-2013, 21:18
jest szansa na obudzenie jej starym rosyjskim sposobem - klepnij w górę konsoli. Czasem pomaga :)

BAJZEL
3rd-May-2013, 22:15
U mnie w domu jest gorzej PS3 przestalo chodzic ledwo sie uruchomi i sie wylacza...

A co do zmieniary w aucie to powinni na to jakas akcje serwisowa zrobic bo to tragedyja bubel normalnie tak sie zastanawiam... czy w ogole sie wezme za jej naprawe czy pozostane przy AUX

grzesiek
3rd-May-2013, 22:31
rosyjskim sposobem spróbuje jutro bo teraz sobie piwkuje i nie chce jutro naprawiać więcej rzeczy.Rosyjski sposób pomógł ale po chwili grania coś strzelilo i znowu zonk