PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Kluczyki na Ebay - czy będą pasować?



eswu33
18th-March-2013, 08:13
Pytanie mam koledzy w kwestii kluczyków, czy te będą pasowały Fx35 2005:

http://www.ebay.com/itm/INFINITI-FX3...e&vxp=mtr#shId

http://www.ebay.com/itm/2003-2004-20...214411&vxp=mtr


Chciałbym już kupić i mieć komplet

Pozdro
Sław

sirtrojan
18th-March-2013, 11:16
otwórz pilota którego masz teraz - wewnątrz znajdziesz kod który określa rodzaj pilota.
Jak nowy będzie miał identyczny to będzie pasował.

asmo
18th-March-2013, 12:30
a jesli jest wlasnie inny kod? bo ja tez kupilem drugi kluczyk i jest innego producenta, o ile dobrze pamietam to siemens... nie da sie tego jakos zgrac?

sirtrojan
18th-March-2013, 19:07
kluczyk siemensa do infiniti?

jak to ???

co do zgrania nie wiem.
wiem ze problemy są nawet jak kluczyk jest od infi ale innego modelu.

asmo
25th-March-2013, 00:50
dzis sprawdzilem dokladnie i mam kluczyk siemens vdo do infiniti i na 100% oryginalny :)

kriscom
7th-April-2013, 13:45
Kupiłem 2 miesiące temu na ebay-u w USA kluczyk CHIP KEY ID46 (SIEMENSA) i pilot do mojego FX35 2005 rok, surowy kluczyk kosztował 12$ a pilot 8$. Podjechałem w Krakowie na ulicę Malborską 93A i poprosiłem gościa o dorobienie i zaprogramowanie chipa mojego kluczyka, niestety tylko mi go dociął za 30 zł i powiedział, że nie da rady zaprogramować, tylko serwis INFINITI. Wcześniej sam sobie zaprogramowałem pilota:
1. Osiądź na siedzeniu kierowcy i zamknij wszystkie drzwi za pomocą przycisku lock/unlock znajdującego się w drzwiach po lewej stronie.
2. Włóż kluczyk do stacyjki i wyciągaj go i wkładaj około 6 razy w ciągu 10 sekund (lampka HAZARD (kierunkowskazy) powinny błysnąć dwa razy)
UWAGA!
Wyciągaj całkiem kluczyk ze stacyjki za każdym razem. Jeśli procedura jest wykonywana za szybko, system nie wprowadzi nowego kodu.
3. Włóż kluczyk do stacyjki i przekręć w pozycje ACC
4. Wciśnij dowolny przycisk na pilocie. (Lampki HAZARD powinny błysnąć dwa razy). W tym czasie stary kod ID jest wykasowany i wprowadzony jest nowy.
5. Czy chcesz wprowadzić kolejny pilot do systemu? Maksymalna ilość to cztery, jeśli wprowadzisz więcej najstarszy będzie skasowany.
Jeśli chcesz wprowadzić tylko jeden pilot przejedz do punktu 9.
6. Dodawanie kolejnego pilota:
Zamknij wszystkie drzwi za pomocą przycisku lock/unlock znajdującego się w drzwiach po lewej stronie.
7. Wciśnij dowolny przycisk na pilocie dwa razy. (Lampy HAZARD powinny błysnąć dwa razy)
8. Jeśli chcesz dodać kolejny pilot?
Jeśli tak odblokuj drzwi za pomocą przycisku lock/unlock i powtórz punkt 6 i 7
9. Kiedy operacja jest zakończona , otwórz drzwi i sprawdź piloty czy działają.

Przedzwoniłem wiele firm które programują chipy w kluczykach i niestety nikt w Krakowie tego nie robi - chip id46 nie do ruszenia, poczytałem trochę w necie na temat programatorów chipa 46 znalazłem parę takich - koszt programatrora okolice 1000 zł.
Zadzwoniłem więc do INFINITI w Katowicach i dowiedziałem się, że zaprogramowanie mojego kluczyka kosztować będzie 430 zł - Ale trzeba będzie zostawić auto od poniedziałku do piątku na parę godzin.
Zadzwoniłem do serwisu NISSANA i powiedziano mi, że dorobię taki kluczyk na miejscu w Krakowie za 429 zł.
Szukałem dalej i dowiedziałem się, że w Selgrosie gość dorabia i programuje cały nowy kluczyk, tyle że swój w cenie 250 zł - robi to na chipach w rurkach szklanych które ciężko by było włożyć do oryginalnego kluczyka INFINITI - TE CHIPY SĄ 2 X DŁUŻSZE NIŻ ORYGINALNE
Wolałem oryginalny kluczyk więc zadzwoniłem do NISSANA chcąc ustalić termin pozostawienia auta na zaprogramowanie chipa i inny gość oznajmił mi, że zaprogramują mi taki kluczyk w cenie 250 zł :-), ucieszony zawiozłem autko.
Po 4 godzina zadzwonili, że sprawa została pomyślnie załatwiona - ZAKODOWALI MI CHIPA W KLUCZYKU. Przy odbiorze widzę kosztorys na 430 zł :-( Objaśniłem całą sytuacje, że było ustalona robota na 250 zł z innym gościem. Chwilowo gość osłupiał i przytaknął "jak było powiedziane niech tak będzie" zapłaciłem 250 zł i dodatkowo odebrałem pięknie umyte autko. :-)

Całość kosztowała mnie 340 zł (kluczyk + pilot) a w SALONIE INFINITI bagatela 1500 zł trzeba by było zapłacić za komplecik.

Pozdrawia Krzysiek

3627