PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Akumulator fx45



panpierog
21st-March-2013, 18:53
Ostatnie 30 minut z ładowarką, światłami i radyjkiem definitywnie rozładowały mój aku. Ze względu na to iż pochodzi on jeszcze z słonecznej Florydy postanowiłem wraz z ciepłą pogodą jaka nadejdzie wymienić.
Wcześniej czytałem na forum, że idealnego rozmiaru do fx45 w PL nie da się kupić. Czy to dalej prawda? Czy ktos ostatnio wymieniał AKU i może podzielić się informacjami ? , czy jest na rynku coś idealnie dedykowane dla fx?

Dzięki za wszystkie rady.

BAJZEL
21st-March-2013, 19:34
Chyba najłatwiej zadzwonić do serwisu i podpytać...
Lub
Podjechać do np. INTER CARS-U i niech zerkną .. pewnie by coś dobrali :)

Ja jeżdziłem do TOMSOLA Koszalin... tam gdzie teraz chłopaki sprawdzali żywotność aku... i dobrali mi VARTE ... ale idealnie nie jest wpasowany ... troszke za duży... ale jak przymocujesz to nie robi żadnej różnicy w końcu to nie zderzak , że jest na widoku i musi idealnie pasować...

Może to coś pomoże :

http://czescisamochodowe.name/auto-czesci-Akumulator---INFIN-FX-45-10142-18812-auto

Pozdrawiam

panpierog
22nd-March-2013, 16:52
Dzięki za link
Pamiętam, iż własnie tam był problem z welkością. Strona wskazuje, że rozmiarem idealnym będzie
Wys.: 206 mm
Szer. 1: 173 mm
Dl.: 260 mm

A jak jest w realu to muszę pomierzyć . Będę sprawdzał w INTERCARSIE i napiszę na forum info. Na pewno komuś się jeszcze przyda.
pozdrawiam i dzięki za rade.