PDA

Zobacz pe?n? wersj? : co użytkownicy myśla o LPG i inne offy z tematów LPG



Tomek g35c
27th-March-2013, 07:31
Nie uznaję gazu w Infiniti... gazownikom mówię NIE !!...
Jak można poprawić doskonałość ?

Tak jakby założyć do Astona gaz bo za dużo pali... lol

Sylvia
27th-March-2013, 08:19
Hmmm tez zawsze byłam tego zdania, ale.......to paliwo jest tak drogie...... Mam kolege, który jeździ BMW X3, od pół roku ma gaz i chwali sobie :)

Tomek g35c
27th-March-2013, 08:42
Hmmm tez zawsze byłam tego zdania, ale.......to paliwo jest tak drogie...... Mam kolege, który jeździ BMW X3, od pół roku ma gaz i chwali sobie :)

Tak paliwo jest drogie ale żal niszczyć motor...
Przecież można kupić sobie małolitrażowy samochód i jeździć tanio... a nie od razu 3,5l i rzeźnię robić wsadzając gaz...
Jak kogoś stać na samochód za 200 kPLN to i na paliwo będzie miał...

sirtrojan
27th-March-2013, 10:30
w tym temacie wyrażajcie swoje opinie na temat lpg. Jakiekolwiek offy z innych tematów które będą dotyczyły lpg również tu wylądują.

BAJZEL
27th-March-2013, 19:00
I tak w kolko to samo...
ktos nie uznaje gazu - nie instaluje
ktos uznaje - instaluje

Ze wzgledu na spalanie nigdy nie myslalem o INFI
Pojawily sie opinie , ze ludzie maja jezdza na lpg i jest ok
Hokus Pokus Kamcio ma INFI

Sorry panowie albo jestem zmeczony i mam hu..owy dzien ... albo to juz jest NUDNE

sirtrojan
27th-March-2013, 20:17
albo to juz jest NUDNE

Nudne jak szansa na sukces...

Tomek g35c
27th-March-2013, 20:42
Nudne jak szansa na sukces...
i ja zgadzam się NUDY...

grabba
27th-March-2013, 20:49
Myślę, że można pogodzić zwolenników i przeciwników: zawór zamontować w niewidocznym miejscu i tankować tylko nocą, żeby nikt tego nie widział :)

A tak poważnie, to zastanawiałem się nad instalacją gazu w swojej M-ce, ale napaliłem się na kompresor. A tego nie da się połączyć, więc albo LPG albo kompresor i ta druga opcja wygrała.

Tomek g35c
27th-March-2013, 20:53
I całe szczęście... lol

BAJZEL
27th-March-2013, 21:54
Kliknij jedną z ikon szybkiej odpowiedzi w postach powyżej w celu aktywacji tego okna.
Jak można poprawić doskonałość ?

Tomku :D:D to po co te wszystkie Mody chcesz wprowadzac ??
:D:D

Tomek g35c
27th-March-2013, 22:02
Tomku :D:D to po co te wszystkie Mody chcesz wprowadzac ??
:D:D

Dedykowane mody ?? zwiększenie mocy ??... co za tym idzie w przypadku kompresora zmniejszenie spalania... ;) po za tym niepowtarzalność, wyjątkowość i fun z jazdy... Trochę spełnienie dziecięcych marzeń...
Oraz wszystko to czego nie daje instalacja LPG... dobra Kamil nie ma o czym mówić... jak pisałeś NUDY...

Popatrz na to:
http://www.ifans.pl/attachment.php?attachmentid=2843&d=1347782476


oraz na ten


http://www.ifans.pl/attachment.php?attachmentid=2928&d=1348158366


I powiedz co myślisz tylko szczerze...

Lepiej napisz gdzie teraz jesteś i jaka u Ciebie pogoda bo u nas wciąż zima...

BAJZEL
28th-March-2013, 01:04
Sorry za pisownie ale jak pisze ze statkowego kompa to nie mam polskich znakow

Inne Modele Inne roczniki Inne silniki

Zdjecie nr 1 silnik z instalacja gazowa bez obudowy i nadgryzione przez marznacego szczura ocieplenie ( wybaczylem biedakowi sroga zima )
Zdjecie nr 2 silnik z lub bez instalacji gazowej (nie wiem bo plastiki zakrywaja)

hehe


Tomek tylko bez nerwow :) poprawiasz doskonalosc w swoja strone za takie a nie inne pieniadze a ja takiego kupilem i mi z tym dobrze :D
Gdyby nie junkers nie jezdzilbym INFI no moze i bym jezdzil jakbym budowe domu przesunal o pare lat :)
Ten moj silnik to wyglada jakby mial zamontowany sprzet do nurkowania heheheh nic tylklo go wodowac heheh
fajnie byloby go zakryc ale co msam zrobic dykte dociac i obkleic carbonem :D:D

Co do pogody to dalej zatoka meksykanska i opalam sie czesto ... gram w kosza na swiezym powietrzu ... czyli zimy nima :)
Pozniej CANADa halifax i 15 maj domek 3 tyg wakacji i czerwiec INDONEZJA

POZDRo 600 i bez spiny dla mnie to i tak duzy krok bo do tej pory byly niemieckie diesle :D:D:D

Tomek g35c
28th-March-2013, 09:30
Spoko Kamillo... nie spinam się... tylko serce boli jak widzę taka instalację w samochodzie... ale cóz jak sie jedzie to nie widać... lol

BAJZEL
28th-March-2013, 12:33
No Tomek to jest sprzet do nurkowania... na szczescie tak jak mowisz maska zamknieta jak jezdzi i stoi :) heh
obrzydliwie wiem ... ale jezdzi i jest w miare tanio :) moe powanie dociac dykte i zakry c heheh
no tak po cichu Ci powiem , ze teraz dzieki tej installacji FX ma 550 kunia :D
Tak ...tak to taka ukryta moc :D:D

pawell31
28th-March-2013, 14:29
Ta instalka która wisi tu na zdjeciu wyżej. chyba jakiś baran to montował.

Ostatnio spotkałem M37 na stacji też gaz ładował:D I w Elblągu Panamere tez typ jadem kapuścianym karmił:D

Tomek g35c
28th-March-2013, 14:40
No Tomek to jest sprzet do nurkowania... na szczescie tak jak mowisz maska zamknieta jak jezdzi i stoi :) heh
obrzydliwie wiem ... ale jezdzi i jest w miare tanio :) moe powanie dociac dykte i zakry c heheh
no tak po cichu Ci powiem , ze teraz dzieki tej installacji FX ma 550 kunia :D
Tak ...tak to taka ukryta moc :D:D

Jak tak to ja nie chcę takiej mocy... mocy z gazowego "bąka"... lol
Ja nie żartuję zrób coś z tym albo wyrzuć foty z galerii... bo drutem jedzie na 250 km (Płock - Darłowo)... - to był żart lol lol lol

Black
28th-March-2013, 14:53
Ta instalka która wisi tu na zdjeciu wyżej. chyba jakiś baran to montował.

Ostatnio spotkałem M37 na stacji też gaz ładował:D I w Elblągu Panamere tez typ jadem kapuścianym karmił:D

Paweł ile kilosów przeleciałeś już na LPG?

BAJZEL
28th-March-2013, 16:08
Ta instalka która wisi tu na zdjeciu wyżej. chyba jakiś baran to montował.

Montowane bylo w berlin gaz - niemcy a czy firma nazywala sie baran to nie wiem :)
Od ponad 3 lat hula jak zla ... procz wymiany filtrow i drobnych regulacji nic sie nie dzieje ...

.
Jak tak to ja nie chcę takiej mocy... mocy z gazowego "bąka"...
Ja nie żartuję zrób coś z tym albo wyrzuć foty z galerii... bo drutem jedzie na 250 km (Płock - Darłowo)... - to był żart

Chcialbym to zakryc ale nie bardzo jest jak chyba ze w oryginalnej pokrywie dziury wycinac ...
Tez mnie ten widok irytuje ale poki co sa wazniejsze sprawy na glowie ...
AUTO MA BYC CZYSTE i BEZAWARYJNE ... na zloty nie jezdze i nie stoje z otwarta maska wiec az tak wielkiej krzywdy nie ma
Ale jezeli ktos ma propozycje jak to ladnie zamaskowac to chetnie poczytam :)
A fot y po co mam wyrzucac.... tak to wyglada jak wyglada wazne ze dziala nie bede sam siebie oszukiwal ze jest cudownie i chowal przed wszystkimi ...

GAZOWY BAK... dobre :)

jakub
28th-March-2013, 19:25
3554 ja mam tak.

Black
28th-March-2013, 19:31
ja mam tak.

Jakiej firmy instalka?,tak poza tym to dobrze zakamuflowane:)

jakub
28th-March-2013, 19:39
Firma istalujaca tp PITEC z Poznania sterownig STAG reszta nie pamietam ale idzie ostro.

pawell31
28th-March-2013, 20:28
chyba 40k zrobilem na lpg już. Bajzel w warszawie bym wiedział kto by ci to ładnie ogarnął i nic by nie było widać.

U mnie tylko 4 konie mniej wypluło od serii na LPG.

sirtrojan
28th-March-2013, 20:29
Generalnie sugeruje nie spinać sie i mieć swoje zdanie. Nikt za was nie zatankuje ani nie zarobi na wachę. Mnie szczerze w*****ało jak stałem 30 min w korkach i spalałem 18l/100. Gdzie tu fun i ekonomia?

Kamilowa instalacja trochę rzeźnia - ale jak priorytetem nie było jej 90% ukrycie to może być. Poza tym jak robi robotę to jest najważniejsze.

BAJZEL
28th-March-2013, 20:54
Rzenia rzeznia... tylko do tej pory w ogóle nie zwracałem uwagi na jej wyglad ... działa - to najwaznniejsze ... jak już bede planowal cos z tym robic to zadbam zeby zrobili to ładnie...
z drugiej strony jak bede mial mozliwosc to wrzuce na hama i zobaczymy co pokaża wykresiki...

krzysio
29th-March-2013, 17:43
Ciekawe te rozważania, sam śmigam na gazie ale mam już drugi silnik. Pierwszy leży na półce porozkładany. Zrobił 70 tys mil na gazie i nic po tłokach czy cylindrach nie widać. Przypalone lekko dwa zawory, aż mechanik się zdziwił jak go rozebrał. Myślałem że zajechałem silnik przez gaz, a wychodzi że nie bardzo. Powodem zatarcia była najprawdopodobniej rysa na tulei VI cylindra, którą zwiał olej. Tym bardziej cieszy mnie to co przeczytałem - gaz jest ok.

pawell31
31st-March-2013, 13:39
Dzis na prymasa tysiaclecia. Na lukoil tankowalem po 2.35:D

BAJZEL
3rd-April-2013, 03:06
Nie drażnij Tomka bo ma alergie na lpg hehehe

Jacob_USA
3rd-April-2013, 04:46
Podobnie i ja mam :)

BAJZEL
3rd-April-2013, 06:57
Podobnie i ja mam :)
Każdą alergie można leczyć :)

ArtPol74
3rd-April-2013, 09:02
Podobnie i ja mam
A u Was się gazuje auta:shocked::faint:

grabba
3rd-April-2013, 09:27
A u Was się gazuje auta:shocked::faint:

A kto bogatemu zabroni :)

Jacob_USA
3rd-April-2013, 09:39
A u Was się gazuje auta:shocked::faint:

Nie natomiast w polsce nawet silniki 1,5 sie gazuje :D

Tomek g35c
3rd-April-2013, 09:51
jesli kupie to bedzie :)

JEŚLI... kupisz OK.
Serce boli od takiego niszczenia...

ArtPol74
3rd-April-2013, 10:15
Nie natomiast w polsce nawet silniki 1,5 sie gazuje
To dobrze, że jesteś tak daleko to Cię alergia nie wykończy lol
A tak co do gazu to mam mieszane uczucia... Z resztą obydwa silniki według Prinsa (katalog auta używane 1/2013) są zagrożone.
Infiniti FX45- brak możliwości rozruchu na zimno na benzynie.
Infiniti FX35- silnik z możliwością uszkodzenia głowicy(zaworów)
W razie czego przenieście do odpowiedniego działu.

Lee
3rd-April-2013, 16:32
W sumie to tylko... z tego co mi wiadomo, Prins ma jakieś "ale" co do gazowania fx35. Miałem już 2 autka z podtlenkiem lpg - wszystkie BRC - średnio po 4-5 lat i co... i nic - Serena jeszcze jezdzi, a Sorento... nadal jezdzi :) ... bez żadnych niepokojących oznak i odgłosów - wszystkie instalacje sam zakładałem... tzn. nie sam :) - kupiłem Pb i ... montaż. Nie wiem, dlaczego taki rozwlekły temat się o tem zrobił :) ... to tak, jak ostatnio mają problemy do... Kmicica, że w reklamę się puścił. :)
... a w Fxa też wsadzę ... kuchenkę, a co :amen:
:banplease: