PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dzień dobry :) chcę mieć Infiniti :)



marysia
2nd-April-2013, 16:38
Witam wszystkich :)

Od dawna czytam Wasze forum, ale jako kobieta ciężko było się zdecydować na "zarejestrowanie" do forum. Tak sobie obserwuje dłuższy czas i przekonuję się co raz bardziej, że chcę mieć Infiniti. Najlepiej FX 35.
Także zapewne zacznę od przeglądania części forum "Sprzedam", a potem będę się wypowiadać.

Pomożecie kupić mi ładne, bezpieczne, nieklepane Infiniti?

Black
2nd-April-2013, 16:57
Witaj na forum Marysiu


Pomożecie kupić mi ładne, bezpieczne, nieklepane Infiniti?

No cóż możemy skomentować jakieś ogłoszenie lub sprawdzić Carfax zawsze to coś:)

Swoja drogą model FX robi się ulubieńcem pań na forum:)

Tomek g35c
2nd-April-2013, 17:44
Witamy Marysiu na forum... ;)

sirtrojan
2nd-April-2013, 17:58
Marysia... jak moja mama :)

Witamy na forum.

Lee
2nd-April-2013, 20:00
Witaj marysia... no i widzisz - " zarejestrowanie" nie boli :eyebrows:
... tak trochę OT ... słyszałem w dzisiejszych wiadomościach, że masz być na legalu w ...Czechach lol


Tak sobie obserwuje dłuższy czas i przekonuję się co raz bardziej, że chcę mieć Infiniti. Najlepiej FX 35. ...
... no kobieta, jak już postanowi to... nie ma zmiłuj :becky:
Pzdr.

ArtPol74
3rd-April-2013, 08:58
Witaj. Miło, że następna kobieta. Szukaj a znajdziesz... Pozdrawiam.

123mielony
3rd-April-2013, 10:09
Kobiety chyba tak mają że albo jak najmniejsze miejskie autko i siedzenie dosunięte do samej kierownicy z nosem w szybie czołowej albo fajne duże auto z dużą benzyną pod maską,te drugie podobają mi się bardziej:thumb:

ArtPol74
3rd-April-2013, 10:17
Popieram. Są takie władcze lol

marysia
3rd-April-2013, 12:51
Hehe :) Chłopaki macie poczucie humoru ;)

Miałam w swoim życiu kilka aut, poczynając od poczciwego Fiata Uno włoskiej produkcji z 1989 roku, gaźnikowy, przez saaba 97. Obecnie jeżdżę Nissanem Primerą z 2000 r, lekko stuningowanym.
Od dwóch lat choruję jednak na infiniti FX 35. Ten samochód ma w sobie to coś. Ja jednak jestem zwolennikiem dużych aut z dużym potencjałem silnikowym. A FX ma do tego jeszcze wygląd.. tak oryginalny, że każdy ogląda się za nim na ulicy. Mogłabym tu pisać poemat na temat marki, ale.. przecież sami wiecie :)

Wypatruję zatem swojego jedynego, nie starszego niż 2006 r. najlepiej z okolic mazowieckiego, ale jakby się trafił piękniś z innej części kraju.. to chętnie podjadę i zobaczę.


Witaj marysia... no i widzisz - " zarejestrowanie" nie boli :eyebrows:
... tak trochę OT ... słyszałem w dzisiejszych wiadomościach, że masz być na legalu w ...Czechach lol


... no kobieta, jak już postanowi to... nie ma zmiłuj :becky:
Pzdr.


Ja mam pewien defekt co do... nazwijmy to "męskiego zbiorowiska" i wszelakiego rodzaju spraw związanych z autami. Nie oszukujmy się - kobieta i samochód traktowane jest przez większość mężczyzn jako śmieszne zestawienie, z którego można sobie jaja robić.

Jak wspomniałam wcześniej, miałam Uniaka. Sama zmieniałam sobie w nim koła. Jednakże pewnej zimy progi tego auta nie wytrzymały i nie dało się zmienić wszystkich kół. Zdołałam wymienić jedynie 3. Lewarek nie miał się o co zaczepić.. Pojechałam do stacji obsługi, żeby wzięli mi samochód na podnośnik i wymienili ostatnie czwarte koło. Tłumaczę Panom o co mi chodzi, a oni się patrzą na mnie z politowaniem i mówią: "A Pani wie, że wymienia się wszystkie koła, a nie tylko jedno?" po czym wybucha gromki śmiech panów mechaników. Takich sytuacji mam wiele. Nawet jak jadę wymienić opony w Nissanie i proszę o pompowanie azotem i nowe klejone odważniki, to patrzą się na mnie jak na debila. Nawet jak pojechałam do serwisu z pewnym autem na gwarancji, pacany chcieli mnie naciągnąć. Co innego mówili mężowi przez telefon, co innego mi na miejscu, traktując mnie jak przysłowiową blondynkę, która pewnie nie wie co to klocki hamulcowe. Dopiero po niezłej burdzie przyznali się, że wprowadzili mnie w błąd.

Jasne, to mogą być wypadki, przypadki, ale za często ich w moim życiu. Od pewnego czasu zbuntowałam się i powiedziałam w domu, że ja nawet nie pojadę na wymianę opon. Mogę lać benzynę do baku i myć auto. Nic więcej.

Stąd moje podglądanie forum, jako niezalogowany użytkownik i nie ujawnianie się.. Ale miłość do FXa.. ech.. wygrała. Potrzebuję Waszej pomocy w kupnie samochodu.

ArtPol74
3rd-April-2013, 13:35
Słuchaj, jeżeli ktoś zna się na robocie/sprawie to dla mnie nie ważna jest płeć (jak to w mundurówce). A i tak tym gaźnikiem udowodniłaś,że więcej wiesz niż niektórzy mężczyźni (bo wiesz co to jest). Dasz radę u nas panowie to gentelmani :)

Black
3rd-April-2013, 14:15
Nie oszukujmy się - kobieta i samochód traktowane jest przez większość mężczyzn jako śmieszne zestawienie, z którego można sobie jaja robić.

Na naszym forum nie musisz obawiać się o tego typu zachowania:).

Lee
3rd-April-2013, 16:18
Hehe :) Chłopaki macie poczucie humoru ;)

Miałam w swoim życiu kilka aut, poczynając od poczciwego Fiata Uno włoskiej produkcji z 1989 roku, gaźnikowy, przez saaba 97. Obecnie jeżdżę Nissanem Primerą z 2000 r, lekko stuningowanym.
Od dwóch lat choruję jednak na infiniti FX 35. Ten samochód ma w sobie to coś. Ja jednak jestem zwolennikiem dużych aut z dużym potencjałem silnikowym. A FX ma do tego jeszcze wygląd.. tak oryginalny, że każdy ogląda się za nim na ulicy. Mogłabym tu pisać poemat na temat marki, ale.. przecież sami wiecie :)

Wypatruję zatem swojego jedynego, nie starszego niż 2006 r. najlepiej z okolic mazowieckiego, ale jakby się trafił piękniś z innej części kraju.. to chętnie podjadę i zobaczę.




Ja mam pewien defekt co do... nazwijmy to "męskiego zbiorowiska" i wszelakiego rodzaju spraw związanych z autami. Nie oszukujmy się - kobieta i samochód traktowane jest przez większość mężczyzn jako śmieszne zestawienie, z którego można sobie jaja robić.

No coś Ty... nikt se jaj nie robi :) ...poprostu... faceci :) i jak się trafi jakiś rodzynek ( rodzynka :) ) to wiesz... :)



Jasne, to mogą być wypadki, przypadki, ale za często ich w moim życiu. Od pewnego czasu zbuntowałam się i powiedziałam w domu, że ja nawet nie pojadę na wymianę opon. Mogę lać benzynę do baku i myć auto. Nic więcej.

... niektóre białogłowy to nawet benzynki nie naleją :)


Stąd moje podglądanie forum, jako niezalogowany użytkownik i nie ujawnianie się.. Ale miłość do FXa.. ech.. wygrała. Potrzebuję Waszej pomocy w kupnie samochodu.

...normalnie... wstydziłaś się :) ... a po to tutaj jesteśmy, żeby, wiadomo - pomagać... cokolwiek to oznacza :becky:
Pzdr.

quku
3rd-April-2013, 16:37
Witam Marysię :cheer2:

marysia
3rd-April-2013, 19:05
Dziękuję Chłopaki za powitanie i słowa otuchy! :hail:

A powiedzcie mi, gdzie mogę podrzucać Wam linki z ofertami do Waszej oceny?:car:

Beata
3rd-April-2013, 19:09
Cześć, marysiu:)
Wprawdzie ja nie chłopak, ale podpowiem, że linki możesz wrzucać tu: http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?98-INFINITI-DO-OCENY

marysia
3rd-April-2013, 19:40
Dziękuję Beato :)
Fajnie, że kobiety też tu są :)

Lee
3rd-April-2013, 19:51
hehehe... i se pogadały :)

marysia
3rd-April-2013, 19:54
hehehe... i se pogadały :)

konkretnie i na temat :) a co!

Beata
3rd-April-2013, 19:58
marysiu, przeczytaj mój wpis na czacie... bo nie wiem, co myśleć o kobiecie w Infiniti...
:cheer2:

marysia
27th-September-2013, 10:14
Do naszego grona fanów dołączył Alex, w jego imieniu mówię 'dzień dobry' wszystkim.
:baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

sirtrojan
27th-September-2013, 10:41
Dobryyyyy :)

Alexaus11
27th-September-2013, 12:14
IDEALNY WYBOR :infi:

Black
27th-September-2013, 13:04
.
Do naszego grona fanów dołączył Alex, w jego imieniu mówię 'dzień dobry' wszystkim.

Najpierw musi zawitać do powitalni,takie są zasady :):):)

Tak na poważnie to gratulacje! i zdrówka dla mamy i jej pociechy:)

Tomek g35c
27th-September-2013, 15:09
Do naszego grona fanów dołączył Alex, w jego imieniu mówię 'dzień dobry' wszystkim.
:baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

Pozdrawiamy Alexa ... :yo: i życzymy duuuuużo zdrówka... :)

slepy62
27th-September-2013, 21:17
jakby dobrze policzyć to przez te kilka lat już by się z dziesiątka infiniemowlaków uzbierała lol może infiprzedszkole założymy

gratulki Marysia :)

BAJZEL
28th-September-2013, 00:12
Gratuluje Marysiu :)
Nie ma wiekszego szczescia niz zdrowy bobas a do tego z pindolkiem :)
U mnie w rodzinie jak sie rodzi syn to sie mowi , ze Tata nie ma piasku w jajach :)

Moj majster tzn ten mlodszy skonczyl 3 latka i juz mowi TO MOJE FITI FITI i pcha sie za kierownice :) a jego mina gdy siada na kolanach autko rusza aon kreci kierownica plus klakson i kierunki niezastapiona :)

marysia
28th-September-2013, 01:17
Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje. Alex jest teraz naszym oczkiem w głowie. Tata oczywiscie sfixował się na punkcie synka i swiata poza nim nie widzi :) ale to chyba normalne :)

ArtPol74
28th-September-2013, 09:05
Gratulacje! Zdrówka życzę, to najważniejsze... Jeszcze jeden Infifan przybył( mam nadzieję,że mama już ukierunkuje potomka na odpowiednią firmę:-) )Pozdrawiam.