PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 35 z autoauto do Waszej oceny



marysia
3rd-April-2013, 20:00
http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-3-5l-280km-2006-rok-automat-C23402634.html

Co Wy na to?
Na co zwrócić uwagę kupując FXa?:car:

sirtrojan
3rd-April-2013, 20:07
marysia szkoda ze pogoda słaba bo bym sie przejechał i go sprawdził :)
a tak to nawet nie mozna go porządnie potestować :(

Lee
3rd-April-2013, 20:13
Tego nie było na ... tapecie - cyt. - W SPRAWIE BLIŻSZYCH INFORMACJI PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU; 501110092 ANDRZEJ SIKORA ... i nr. vin potrzebny... zobaczymy co tam się, hmm... zepsuło :)

Np.
Pakiet sport - brak
Pakiet hf - brak
pakiet entertainment - brak
roleta tylna - brak
aktywny tempomat - brak... dobrze nie widzę
kilometraż - raczej realny
Ciekawe, czy dostosowany do UE

quku
3rd-April-2013, 20:24
mi podoba się opis W BARDZO ŁADNYM STANIE TECHNICZNYM. lol no i przebieg 11000 km rocznie to jest niewiarygodne, no i sprawdz czy ma światła EU, przestrojone radio, nawigację, no i VIN :) to na poczatek :)

Lee
3rd-April-2013, 20:33
Nagminne jest podawanie stanu licznikowego w milach ... równoznacznych do kilometrów - odometru całego niestety nie widać :(
@ quku - navi brak

milo222
3rd-April-2013, 22:18
Stoi już tam i stoi ja bym sobie odpuścił

marysia
4th-April-2013, 19:51
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Każda Wasza rada, porada jest dla mnie na wagę złota.
A ktoś z Was miał do czynienia z autoauto? warto tam kupować?

milo222
4th-April-2013, 22:33
wiesz dla Matki kupowałem tam nissana qashqai i było wszystko załatwione cacy ale był to prawie nowy samochód (demonstracyjny) wiec trudno ocenić - po tym co sprzedają jak oglądałem to różnie są fajne i spoko samochody ale czasem to opis jest moim zdaniem podkoloryzowany. Jest czysto i schludnie a to na pewno plus

W internecie są i dobre i złe opinie

BAJZEL
5th-April-2013, 02:36
Ja osobiście bym nie uwierzył w ten przebieg...
mOJA MATKA CO JEZDZI TYLKO W NIEDZIELE ROBI WIĘKSZE PRZEBIEGI....

Popierwsze cena niska
Po drugie handlarz
Po trzecie przebieg
Po czwarte felgi 18 = FUJ !!!!
NIE

Ja bym tam nawet nie jechał no chyba , że miałbym 15 min z buta ... to może w drodze po pieczywo...

marysia
9th-April-2013, 12:20
I weź tu człowieku bądź mądry i kup samochód..

B 52
9th-April-2013, 13:47
Ja miałem złe doświadczenie, natomiast myślę, że wszystko zależy od danej osoby, handlowca. Jeden jest uczciwy, drugi mniej.
Kiedyś zarezerwowałem BMW E60, udałem się z vinem do ASO i dowiedziałem się o brakach w wyposażeniu auta.
Brak zmieniarki i innych pierdół, które powinny być w aucie.

No i ta arogancja i niemiła obsługa, jeszcze miał handlarz pretensje, że odebrałem pieniądze i zrezygnowałem z zakupu.

Wszystko zależy od danej osoby. Jeden rzetelnie podchodzi do swojej pracy i powie wszystko co wie o aucie, drugi będzie "kręcił".
Trzeba być czujnym i najlepiej na oględziny samochodu iść z inną osobą, która "chłodnie" bez napalenia podejdzie do zakupu.

Jest tam młody człowiek Piotr Kaczorowski, który w/g mojej opinii warto z nim porozmawiać. Poleci dane auto lub nie ...

grzesiek
9th-April-2013, 14:08
lepiej odpuścić 10 aut niż później żałować zakupu i poczekać na ten tzw rodzynek hehe

B 52
9th-April-2013, 14:15
Ja mam takie głupie szczęście, że jak jest fajny egzemplarz to kasy nie mam, a jak mam kasę to jakaś "padlina" się trafia.

Trzeba być cierpliwym i nie kupować na gorąco.