PDA

Zobacz pe?n? wersj? : New York City Car Show 2013



seba79
4th-April-2013, 03:10
Wystawa aut w new york mi osobiscie do gustu przypadla BMW X6 siedzenie kierowcy idealnie jest przypasowane siedzisko jest super wysokosc deski auto sportowy crossover .Range Rover niesamowicie pokazuje swietne swoje modele .Nasze infiniti fx 37 nic dodac oprucz nowego q50 .Wskoczylem na chwile do QX56 olbrzym nie dlamnie .

Tomek g35c
4th-April-2013, 08:37
Fajnie ale nic nowego sie nie pokazało... ;)

sirtrojan
4th-April-2013, 10:09
Kolega pojechał na targi, zrobił fotki wrzucił na forum.
Może i nic nowego ale i tak dzięki :thumb:

Seba Jak te ekrany dotykowe w :infi: q50 i wrażenia ogólne z zastosowanych we wnętrzu materiałów?

seba79
4th-April-2013, 14:11
Materialy sa bardzo starannie i precyzyjnie do pasowane ,obszycia siedzen dopasowane siedzenai pod lokietniki na drzwiach elegancko jednym slowem precyzja.Scrren touch jest tam wszystko od klimy po radio ,facet mi mowil ze nawet mozna na facebooku byc rozmawiac z ludzmi.Aplikacje otwieraja sie szybko bardzo mi sie podoba ,to jest wszystko nowosc jak to zeczywiscie bedzie dzialac czas pokaze jak to w zyciu bedzie pracowalo.Ogolnie z q50 jestem pod wrazeniem linia bardzo mi sie podoba i wykonczenia w srodku .

sirtrojan
4th-April-2013, 15:30
Na żywo z Nowego Yorku z targów motoryzacyjnych nadawał dla was Seba.

Dzieki Seba za relację :thumb:

Tomek g35c
4th-April-2013, 16:16
Tak, przepraszam ze mój post zabrzmiał trochę nieelegancko... chodziło mi o fakt ze nic nowego w świecie nie pojawiło się od ostatnich targów... nie był to przytyk do Sebastiana...
Dzieki Seba za opis i fotki ... ;)