PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Programowanie pilota



solista
9th-April-2013, 21:24
Algorytm programowania pilota do auta (można mieć max 5 pilotów):

1. Wsiąść do auta po stronie kierowcy. Zamknąć wszystkie drzwi (centralką kierowcy)
2. Włożyć i wyciągnąć kluczyk 6-12 razy (wszystko w trakcie 10 sek, także szybko, ale też spokojnie - kluczyk każdorazowo musi być w pełni wyciągnięty). Sygnałem że jesteśmy w trybie programowania jest dwukrotne mrugnięcie kontrolek awaryjnych (oba migacze jednocześnie ;) ).
3. Włożyć ponownie kluczyk i przekręcić do pozycji ACC. Kluczyk powinien pozostać w tej pozycji do końca procesu programowania wszystkich pilotów.
4. Przycisnąć każdy z przycisków na pilocie dokładnie raz (w innym przypadku programowanie nie powiedzie się). Po każdym przyciśnięciu 2x mrugną awaryjne - sygnał że przycisk został zaprogramowany poprawnie. Po każdym przyciśnięciu przycisku i dwukrotnym mrugnięciu awaryjnych należy zamknąć i otworzyć drzwi przy pomocy centralki kierowcy.

5. Aby zakończyć tryb programowania przekręcić kluczyk na OFF, otworzyć drzwi centralką kierowcy.

S.

Tomek g35c
10th-April-2013, 00:23
Niezły patencik... lol

Johnny
16th-May-2016, 19:36
czy to dziala w fx45?

pedro
13th-June-2016, 09:03
Witam
Panowie ( g37x 2010r) czy to możliwe, że nie moge w ten sposób zaprogramować nowego zakupionego w usa w salonie kluczyka? W polskim salonie powiedzieli ze taka usługa kosztuje 400 zł i nie obedzie sie bez podłączania komputera.
dziękuje za pomoc

holdek
13th-June-2016, 15:39
podjedź do Nissana będzie połowę taniej

pedro
13th-June-2016, 16:37
... czyli jest to mozliwe ze nie mozna tego zrobić w w/w sposób i tylko programowanie w salonie moze pomoc ?

borewicz
13th-June-2016, 18:30
Jezeli kupiles pilota w usa do europejskiego samochodu, to nikt ci go nie zaprogramuje.

slepy62
13th-June-2016, 22:09
Jezeli kupiles pilota w usa do europejskiego samochodu, to nikt ci go nie zaprogramuje.

piloty z USA i EU - działają na innych częstotliwościach...

pedro
13th-June-2016, 22:55
piloty z USA i EU - działają na innych częstotliwościach...
kupiłem w USA do samochodu z USA czyli takiego jak mam

slepy62
13th-June-2016, 23:09
podjedź do Nissana będzie połowę taniej

Poza serwisem :infi: lub Nissana możesz mieć problem z zaprogramowaniem immo...

holdek
13th-June-2016, 23:49
Poza serwisem :infi: lub Nissana możesz mieć problem z zaprogramowaniem immo...

Nissan we Wro sobie poradził, programowali mi jeden kluczyk co prawda 2h walki ale koniec koncow wynik pozywytny :)

fedors
20th-August-2016, 13:29
Witam.
Ja swoj kluczyk programowalem tu:
Kaufland - na mehhofera 84 w Warszawie.Gosciu wzial 150 zl. Trwalo to z godzine.
Co do piltow, to procedura jak na gorze dziala bez problemow.