PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Lakierowanie czarnych plastików w FXie



sirtrojan
4th-April-2010, 22:10
Mimo że nie jestem fanem lakierowania czarnych dolnych elementów zderzaków i progów mogę polecić taką modyfikację właścicielom białych FXów. Wg mnie wygląda to rewelacyjnie. Prawdopodobnie będą powstawały tam odpryski jednak czego się nie robi dla poprawienia ogólnego wrażenia

302


Chyba się ze mną zgodzicie że może się podobać :thumb:

guziqs
8th-April-2013, 18:11
A możesz wrzucic fotki jak.by to wyglądało w naszych srebrach?:).bo zastanawiam się nad takim modem ale progi przy drzwiach raczej bym.zostawil. Pozdr ;)

slepy62
8th-April-2013, 18:42
Mimo że nie jestem fanem lakierowania czarnych dolnych elementów zderzaków i progów mogę polecić taką modyfikację właścicielom białych FXów. Wg mnie wygląda to rewelacyjnie. Prawdopodobnie będą powstawały tam odpryski jednak czego się nie robi dla poprawienia ogólnego wrażenia,... Chyba się ze mną zgodzicie że może się podobać :thumb:

A ja się nie zgadzam :faint:

ospojlerowane G - nabiera wyglądu "ścigacza" - jak to G-itowiec lol
natomiast
FX z pakietem lakierowanych dolnych elementów (w oryginale czarnych), może ma i jeden plus - czyli bardziej elegancki wygląd, ale moim zdaniem dużo więcej minusów...:
- traci na lekkości
- wizualnie sprawia wrażenie dużo wyższego
- przeednie podzderzakowe "spojlery" - wyglądają jak pług do śniegu
o ile boczne listwy jeszcze przejdą to z przodem polakierowanym ma wygląd ociężałego nosorożca lol

Fx z I generacji - wyglądają trochę lepiej, II generacja staje się totalnie przyciężkawa

guziqs
8th-April-2013, 19:54
To prosE o fotki srebrnego fxa ze zderzakami w kOlor całymi :) bo prOgow i listw nadkoli bym nie ruszal gdyż za dużo roboty a zderzaki akurat mam zdjete,pisze koslawo bo z kOmy ;p

sirtrojan
8th-April-2013, 21:26
voila:

http://www.infinitiscene.com/forum/threads/13256-Silver-Surfer-FX45-2006-Infiniti-FX45

guziqs
9th-April-2013, 16:29
robie zderzaki tak jak na foto, dzieki :)

grzesiek
9th-April-2013, 18:41
u mnie juz wszystko bylo pomalowane jak kupilem