PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Film.



sirtrojan
31st-January-2010, 19:43
Ponieważ stosunkowo niedawno byłem w kinie na tym filmie musze podzielić sie z wami wrażeniami.
Wg mnie film jest... ładny, nie jest fajny,pasjonujący, wciągający ani wbijający w fotel po prostu... ładny . Kolorki, postaci, cała planeta jest po prostu ładna.
Aktorstwo i fabuła nie powala na kolana a film wg mnie jest za długi o jakąś 1h gdzie oprócz gry pięknych kolorków i światełek nie otrzymujemy nic. Nie mnie jednak uważam że warto a nawet trzeba iść na ten film chociaż by tylko po to żeby zobaczyć coś kolorowego dla odmiany od naszej śnieżnej i białej rzeczywistości.
Polecam szczególnie w 3D! :cool:

Black
1st-February-2010, 00:23
jedni mowią że ok,inni go jadą,osobiscie nie przepadam za produkcjami przesyconymi efektami spec.Ale za to kocham Camerona za Terminatora2 i Obcego 2,chyba poczekam na premierę na DVD bo na kino czasu brak.

Schirru
1st-February-2010, 00:38
a mnie sie baaardzo podobał!! bylem w Imaxie i w przeciwienstwie do SirTrojana dla mnie film moglby trwac jeszcze godzine dluzej:))

Jacob_USA
1st-February-2010, 00:50
Ja wybiore sie w przyszlym tygodniu na tem film, znajomy byl tydzien temu bardzo go zachwalal.

sirtrojan
1st-February-2010, 01:56
Jak pisalem - koniecznie w 3D wiec opcja DVD tylko z okularkami i kukurydzą :)

Black
7th-February-2010, 14:33
a czy ktos z was pamięta serial Robin of Sherwood?
http://www.youtube.com/watch?v=5PFW3a5VdNc
oglądalem go w dziecinstwie,serial robił w owych czasach niesamowite wrażenie.

sirtrojan
7th-February-2010, 14:36
a jakże - pamiętam, grał chyba Michael Pred. Efekty specjalne które powodowały cierpnięcie skóry teraz tylko śmieszą ale można obejrzeć ten serial ze względu na sentyment :)

Black
7th-February-2010, 15:00
Pread byl niezapomniany w tej roli,na koncu drugiej serii usmiercili go a potem w jego miejsce wszedl syn S.Connerego i serial stracił cały urok.Warto wspomnieć o niesamowitej muzyce ktora towarzyszyla serialowi.Mam calą kolekcję,dzisaj prożno szukać tak dobrych produkcji.

sirtrojan
7th-February-2010, 15:51
Muzę robił do tego filmu Clannad / wokal Enya /

Black
7th-February-2010, 16:08
tak jest,a tu mamy plytke z muzyką z serialu
http://www.allegro.pl/item886295751_clannad_legend_deluxe_edition_w_foli i_od_ss.html

istnieje rownież forum poswięcone serialowi
http://www.robinofsherwood.fora.pl/
ciekawe czy młodsza część forumowiczów (Kuba?:))kojarzy tę produkcję.?

sirtrojan
7th-February-2010, 16:41
Pewnie kojarzy ;) akurat wtedy miał leżakowanie :becky:

Black
8th-February-2010, 18:53
A kto jest miłośnikiem tej produkcji?
http://www.youtube.com/results?search_query=miodowe+lata&search_type=
uwielbiam ten serial,na nieszczęście to chyba jedna z nielicznych produkcji ktora nie wyszla na dvd

sirtrojan
8th-February-2010, 19:40
hmmm
niestety generalnie nie trawię seriali.

sirtrojan
8th-February-2010, 23:58
Wiem że to żenujące ale ja np lubię niektóre odcinki Kapitana Bomby np ten :


http://www.youtube.com/watch?v=xpw1tF8IYoE

Jacob_USA
9th-February-2010, 00:13
Mega glupie hehehehe :D

Black
15th-February-2010, 09:27
przykra wiadomośc,zmarł Jerzy Turek http://www.tvn24.pl/-1,1643243,0,1,zmarl-jerzy-turek,wiadomosc.html ,

bardzo lubilem gościa,chocby za scenę z mojego ukochanego filmu "Miś" http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

sirtrojan
15th-February-2010, 11:55
Dobry choć charakterystyczny aktor - i masz racje rola Jarząbka Trenera II Kasy z MIŚia jest jego niezapomnianą kreacją.

Spoczywaj w pokoju.

Black
28th-February-2010, 20:36
wczoraj delektując się raczej tanim winem,oglądałem film pt "mgła" (the mist) reż Frank Darabont http://2007.mgla.filmweb.pl/.
Powiem jedno o ile przez wiekszośc czasu film jest przeciętnym horrorem,to kutwa mać zakonczenie wbija w fotel,do dziś nie moge ochlonąć a widziałem juz sporo zaskakujących zakonczen
Kto film widzial wie o co kaman,kto nie widzial niech żałuje.

Jacob_USA
28th-February-2010, 20:38
a powiedz mi cos sie dzieje to moze ogladne :P

Black
28th-February-2010, 20:44
nie no jak powiem to już zakonczenie nie będzie takie jak być powinno:)

Jacob_USA
28th-February-2010, 21:03
ja sie boje :P

Black
26th-March-2010, 21:44
oglądam wlaśnie '300' na TVN-ie,znaakomite sceny walk,uwielbiam taka jatke,nawet cycki były heh

Jacob_USA
31st-March-2010, 05:14
Copout fajna komedia z Brusem Wilisem :) polecam !!

Black
7th-July-2010, 20:51
Jako że rozpoczely się wakacje to w TV sezon na powtórki,ale ja nie narzekam bo moge zobaczyć dwa ukochane seriale czyli Alternatywy 4 i Zmienników.

Bareja i jego dzieła jak dla mnie rządzą.

ktos poza mną to ogląda?

sirtrojan
7th-July-2010, 21:06
chłopaki za piłką biegają a ty Bareję oglądasz :becky:

Black
8th-July-2010, 21:31
Podczas tych mistrzostw nie obejrzałem ani jednego meczu,ale finał obejrzę:)

sirtrojan
4th-February-2011, 14:42
Dziś Polsat nadaje piękne 15 minutowe bloki, które przerwie klasykiem S-F - Obcy - Ósmy pasażer Nostromo Start 22.10
polecam :)

Black
4th-February-2011, 15:39
klasyk,jednak do gustu bardziej przypadł mi sequel Camerona.

slepy62
4th-February-2011, 19:32
Dziś Polsat nadaje piękne 15 minutowe bloki, które przerwie klasykiem S-F - Obcy - Ósmy pasażer Nostromo Start 22.10
polecam :)

Nie wiem czy ogladałeś - boś młodzieniaszek :) ale jeżeli lubisz takie kino to polecem - "Lśnienie" Kubricka - z Jackiem N. - może w obecnych czasach efekty trochę trącą mychą ale w budowaniu napięcia film jest super, książka zresztą też

sirtrojan
6th-February-2011, 21:37
Irek plik w końcu nie doszedł :(

i w temacie

Jak by któryś z was wybierał się na film o swojsko bądź co bądź nazwie SKYLINE :becky: to odradzam. Straszna padaka!
Efekty słabe, aktorstwo żenujące, dialogi - dobre jak ktoś chce poćwiczyć angielski bez patrzenia na napisy wolno gadają i cedzą zdania tak że aż przykro.
Generalnie żal.

PS. Może jestem zboczony ale najfajniejszy moment w filmie to ten kiedy typ odpala Ferrari i słychać jego wydech. trwa 2-3 sekundy :)

Athens
7th-February-2011, 17:14
A kto chodzi do kina 5D? Krótkie filmiki , bo tylko około 20 min. ale zabawa fajna. Zwłaszcza jak woda się leje.

sirtrojan
7th-February-2011, 17:37
a nie byłem ...
jako że dzieciaki siostry do mnie niedługo zjadą można by rozważyć i tę opcje.

slepy62
7th-February-2011, 21:34
Irek plik w końcu nie doszedł :(
:)
wysłałem jeszcze raz ale plik ma 14 mega i pewnie nie przejdzie - moze jutro znajde chwile to go zmniejsze
o... zmniejszyłem do 9 mega

Black
2nd-April-2011, 21:23
Przed chwilunią skończyłem oglądać Terminatora 2,film pomimo że mija dokladnie 20 lat od premiery wciąz zachwyca.Efekty specjalne jak na tamte czasy wprost świetne,Arnie w szczytowej formie plus dynamiczna akcja no cóż chcieć więcej.?

Kolejne części nie dorastają T2 do pięt!.

slepy62
2nd-April-2011, 21:48
pooglądaj serial Sara O'Conor - wprawdzie to już nie to co z Arnim ale ...

Black
2nd-April-2011, 22:25
Oglądalem pierwszą serię tej produkcji,dla mnie kaszana totalna pozbawiona filmowego klimatu.

Tylko Arnie i tyle:)

sirtrojan
2nd-April-2011, 23:23
Arni aka Gubernator już nie ma zdrowia na bieganie z obrzynem.
Nowe terminatorki są za to całkiem całkiem ;)

Athens
3rd-April-2011, 01:00
Blacku i już avatar poleciał pod wpływem emocji :D Dla mnie to mega kultowy film!!! Kiedyś miałem nawet na Amigę taką grę...co za czasy.

Black
3rd-April-2011, 01:11
Arni aka Gubernator już nie ma zdrowia na bieganie z obrzynem

krążą plotki że może powrócić do aktorstwa,ale w roli terminatora już go nie widzę,chociaż Stallone mimo wieku dalej spuszcza łomot na ekranie.


Dla mnie to mega kultowy film!!!

I dla mnie też,średnio co rok wracam do tej produkcji,ale że mija 20 rocznica od premiery to avatarem muszę to uczcić:).

btw

Nie śpie bo oglądalem walkę Włodarczyka z...z kims tam,ale cienko było bleee.

sirtrojan
3rd-April-2011, 01:26
co do walki to żenua.
Mówią że typ nie walczył i jechał na wstecznym. Miał taką strategię to sobie ją realizował.
Diablo schowany za podwójną gardą jak uczniak - to on powinien udowadniać, że jest mistrzem świata a nie typ który chce nim być.
Ogólnie wg mnie wygrał portorykaniec ale go przewieźli bo gala w Polsce.
Świetne rady były w narożniku - jedziesz na górę a potem na schaba. Dlaczego? Porto miał w zwyczaju robić odchylenie w tył = nogi i korpusik zostaje z przodu czyli jak ci nie wejdzie prosty na łeb to masz korpus do zaatakowania. Chłopaki juz trochę ważą wiec taki strzał na żebra robi wrażenie ;) Gdyby słuchał to by wygrał jednogłośnie.

Ogólnie lipa i zmarnowane 40 minut mojego czasu. Mam nadzieję że się rozluźni następnym razem i pokaże rzeź.