PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wreszcie uruchomilem kamerę cofania ! jupi !



sirtrojan
6th-April-2010, 17:31
Po kilkumiesięcznej zabawie z zakupem, transportem do PL i odesłaniem z powrotem za wielką wodę i ponownym przesłaniem do PL udało mi się w dniu dzisiejszym zainstalować kamerkę cofania w moim FXie :thumb:

chciałem sie tylko pochwalić :becky:

303

dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten złożony proces a w szczególności Kubie za pomoc w zorganizowaniu transportu i wsparcie psychiczne w tym trudnym dla mnie okresie ;)
:wave::wave::wave:

Jacob_USA
6th-April-2010, 17:55
Zachowales sobie stara kamerke na pamiatke ?? ;) teraz mozesz cofac na styk !!

sirtrojan
6th-April-2010, 17:58
ze starej zrobię sobie przywieszkę do lusterka ;)

Black
7th-April-2010, 09:52
my posiadacze G nie korzystamy z jakichś tam kamer...








...bo ich nie mamy!-co za ubóstwo w tym G.

dewon7
8th-April-2010, 13:58
Ciekawe czy w moim też da się podłączyć taką kamerkę. W sumie fajny bajer a widoczność w coupe jest więcej niż średnia...

sirtrojan
8th-April-2010, 14:27
pewnie się da - jak nie bezpośrednio to przez jakiś moduł. Masz ten kolorowy wysuwany ekranik w swoim G?

dewon7
8th-April-2010, 15:09
Tak...mam wysuwany kolorowy ekran więc pewnie w podobny sposób jak u Ciebie mógłbym to podłączyć. Chyba muszę się z Tobą umówić na mały spot i obejrzeć te modyfikacje które masz u siebie...

sirtrojan
8th-April-2010, 15:22
to fabryczna kamerka - po prostu nie działała ;)

niefabryczna to ma Konrad z Kanady i jego FXa to ja bym z chęcią obejrzał.

Do twojego pewnie też można podłączyć moduł żeby móc korzystać z kamerki/tv/zewnętrzej navi.
Jak tylko coś znajdę to wrzucę w tym wątku.

Jacob_USA
8th-April-2010, 15:46
Na G35driver taki watek widzialem montuja kamerki do naszych G ;) a juz fabryka wstawia od rocznika 07 w gore

sirtrojan
8th-April-2010, 21:28
jak wstawiałem auto do garażu to aż mnie korciło żeby szybciutko założyć ten dolocik ale jak obiecałem sesje i filmik z tego wydarzenia to będzie. Sobota już niedługo ;)