PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Krótki poznański spot dzisiaj o 20.00 pod M1...



Grucha
7th-May-2013, 08:32
hej infiok,
razem z milo222 postanowiliśmy "na gorąco" spotkać sie dzisiaj o 20.00 pod M1 (od strony Media Markt).
Jeśli ktoś z poznańskich forumowiczów (i nie tylko...goście ze wszech stron goszczący akurat w stolicy Pyrlandii mile widziani) byłby chętny spotkać się na kilka chwil, aby wymienić się uwagami, doświadczeniami dotyczącymi naszech Infi, to bardzo zapraszam...:car:

Lee...słałem do Ciebie info na priv, ale coś mi odrzucało, jakiś bląd...
Przeczytasz to, dasz radę, dawaj pod M1 na 20.00!

pozdrawiam,
Grucha

Lee
7th-May-2013, 20:06
Hello :) ...za pózno, ehh... ale, jak dla mnie to temat rozwojowy... na ta chwilę to nie bardzo mam czas, obiecuję, ze jak czas pozwoli to będę na bank :) i ... dzięx za zaproszenie :)
Pzdr.

sirtrojan
7th-May-2013, 20:23
Jak zawsze wspieram lokalne spotkania :thumb:

milo222
7th-May-2013, 21:24
no i po mini spocie

Wnioski
- było bardzo miło ale za krótko ( moja wina ):hail:
- w 2005 roku w wersji przedliftowej montowali już kolorowe monitory :)
- felgi 20 bardziej pasują do fx35 niż 18 :party: sorry Grucha kobieta nie da Ci teraz spokoju lollollol
- kolejne spotkanie z Gruchą robimy biznesowe bo przerzucamy sie na FX50 :pray: więc trzeba zarobić :wof::wof::wof:


ps. odkryłem niezidentyfikowany przedmiot na dachu co miał być anteną gps ale jak się okazuje nie jest albo ... analiza trwa jeżeli ktoś wiec co to jest nad tylnymi drzwiami od strony kierowcy w FX35 co wygląda jak spłaszczona antena od cb to będę wdzięczny za podpowiedź


ps2. jeżeli kiedykolwiek przywiozę żonę na spotka PRZYPOMINAM że do 21 byłem w pracy infiok

Grucha
7th-May-2013, 21:59
Dzięki milo222 za spotkanie...

wnioski:
- nie zabierać kobity...całą drogę słyszałem: 20-ki ładniejsze (dla przekory dodałem, że niekoniecznie...ale z pewnością młodsze...hehe :)
- potwierdza się zasada: poznawaj nowych ludzi...nie znasz dnia ani godziny, kiedy wspólne tematy znajdziecie :)

P.S. a gdzie miałeś być, jak nie w robocie...zresztą mi się nie tłumacz :)

Tomek g35c
7th-May-2013, 22:23
Jak zawsze wspieram lokalne spotkania :thumb:

Ja też...
Tylko w Płocku nie ma z kim z Infiniti więc spotykam się z NissanZone... lol