PDA

Zobacz pe?n? wersj? : BAJZEL-owskie rewiry



slepy62
17th-May-2013, 14:17
Wczoraj wieczorem było piknie
Dziś wyparzamy w słońcu lakierki osobiste lol
BAJZEL - Do jutra jestem Sarbinowie - a to od Ciebie "rzut kamieniem"
tylkp że Ty jeszcze pewnie na drugiej półkuli...

BAJZEL
17th-May-2013, 15:43
Kurde Irek ... szkoda
Zorganizowalbym kolege z lajba - skoczylibysmy sobie na dorsza w morze...
Jakis maly splywik kajakowy ...

A przede wszystkim wieczorny grillek ...

No ale tak jak mowisz w poniedzialek o 23;50 wsiadam w samolot do domu...

Szkoda... Zorganizowalbym atrakcje ...

Ale wiesz co juz jestem przyzwyczajony , ze prawie wszystko co dobre mnie omija ...

slepy62
17th-May-2013, 16:38
Kiedyś bywałem w Sarbinowie co roku - rewiry bratowej teraz po odejściu brata pewnie już nie... Dzis po kąpieli w "baltic-lodówce" wylać się nie mogłem bo "mały" mi zniknął lol
Jeżeli 2-ga córka brata przyleci w tym roku zobaczyć babkę to może się jeszcze pojawię... A na dorsza z chęcią. Kilka razy byłem kutrami z Kołobrzegu

BAJZEL
17th-May-2013, 17:39
Zawsze na faze mozesz sie bujnac na darlowo - darlowko :)
Calkiem sympatyczny aqua park jest w darlowku , a w jaroslawcu - tylko nie wiem czy juz otwarty bo jest odkryty aqua.... na powietrzu ze sztuczna fala itd...
Taka 1/10 tropical island :)

a jak lubisz stare wojskowe graty to w malechowie jest cala wystawa mariana laskowskiego , glownego organizatora miedzynarodowego zlotu pojazdow militarnych co sie odbywal w darlowku obok aqua parku jesty swietne miejsce na off -owanie zawsze tam pelno quadow crossow itd...

Tomek g35c
18th-May-2013, 13:40
Ja też bywałem w Sarbinowie... piękne okolice i fajni ludzie... tylko trochę za bardzo nastawieni na $$$.... no ale z tego żyją....

milo222
18th-May-2013, 23:21
mam działkę do sprzedania w sarbinowie - 2 tys m.kw ktoś zainteresowany ? można będzie robić spoty :)

BAJZEL
19th-May-2013, 00:06
Ja rowniez mam dzialke na sprzedaz heh darlowo 1 tys m.kw. blisko morza blisko, aqua parku spacerem 15 minut