PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich fanow



slawek.ppl
9th-April-2010, 22:28
W pierwszej kolejności chciałbym podziękować Black V6 za zaproszenie oraz przeprosić ze dopiero tak późno tu dołączyłem.
Rodzinka mi sie znowu powiększyła i nie miałem do tego głowy.
Poza tym nadal śmigam FX45 z 2005 roku w kolorze czarny/czarny już od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z tego autka.Niestety jak i stety w związku z powiększeniem rodzinki zmuszony jestem do sprzedaży tego cacka gdyż jak wiecie bagażnik jest za tu malutki żeby gdzieś z rodzinka wyskoczyć a nie chce wygłupiać się w jakieś trumny na dachu.Po prostu nadszedł czas na zmianę na większy.
Mam nadzieje ze dołączając do Waszego grona pozwoli mi to na znalezienie nowego właściciela który będzie dbał o to autko tak jak ja.
Pozdrawiam

sirtrojan
9th-April-2010, 22:29
a u mnie będzie trumna jak pojawi się bobofrut :)

:welcome: cię Sławku i wrzuć ofertę w dziale sprzedam :thumb:

Black
9th-April-2010, 23:37
A co masz zmiar kupić zamiast FX-a?,przypomnę że G ma duży bagażnik:).

Grzegorzu aż tak zle nastawienie do potomstwa?

sirtrojan
10th-April-2010, 00:31
no dobra - pojawi sie bagażnik dachowy :)

slawek.ppl
10th-April-2010, 13:30
Witam raz jeszcze i dzieki za powitanie.Dzis postaram sie zamiescic ogloszenie u Nas na forum.Jesli chodzi o nastpeny samochod to mam dwa typy.Jeden jest antypoda FX czyli Mercedes R klasa oraz nieco blizszy czyli mazda cx9.Bardziej sie sklaniam ku Mazdzie ale wszytsko moze sie zdarzyc.
Mam nadzieje ze kiedys jeszce wroce do naszej marki ale pewnie to juz bedzie jako drugi w domu i pewnie cos z modelu G.No nic na razie jeszce nadal mam FX i nie wiem kompletnie jakie jest zainteresowanie na rynku i kiedy uda mi sie go sprzedac.
P.S a to okreslenie trumna to rzeczywiscie nie zla ladne;)
Pozdrawiam