PDA

Zobacz pe?n? wersj? : OKAZJA - Dual DVD Headrest - Wheat (tan) / Java (brown)



slepy62
30th-May-2013, 10:02
OKAZJA

Zagłówki z DVD do II generacji FX-a z tapicerką Wheat i Java
- przecenione z 1450$ (cena katalogowa) do 297$ !

Czarne niestety w cenie standard...

http://www.infinitipartsonline.com/partlocator/index.cfm?action=AccessoryCatalog&siteid=214952&catalogid=5508&categoryid=164174&subcat1=164176&subcat2=164202&subcat3=164278&subcat4=&subcat5=

mzie
30th-June-2013, 22:03
OKAZJA

Zagłówki z DVD do II generacji FX-a z tapicerką Wheat i Java
- przecenione z 1450$ (cena katalogowa) do 297$ !

Czarne niestety w cenie standard...

http://www.infinitipartsonline.com/partlocator/index.cfm?action=AccessoryCatalog&siteid=214952&catalogid=5508&categoryid=164174&subcat1=164176&subcat2=164202&subcat3=164278&subcat4=&subcat5=

A ty masz w środku beż, że czarnulka nie styka? Oj przydałoby się takie cuś... Tyle, że mój w wersji GT nie S, więc pewnie to to nie podejdzie...

slepy62
2nd-July-2013, 13:56
A ty masz w środku beż, że czarnulka nie styka? Oj przydałoby się takie cuś... Tyle, że mój w wersji GT nie S, więc pewnie to to nie podejdzie...

Dokładnie to wnętrze nazywa się "Wheat" - ale może być beż.

W II generacji wersja nie ma znaczenia, zagłówki pracują samodzielnie (2 DVD + 2 pary słuchawek + pilot) - nie są podłączone do systemu "rozrywki" - potrzebują tylko zasilanie - a te jest we wszystkich wersjach.

Niestety przecena dotyczy tylko zagłówków z tapicerką wheat (beż) i java (ruda) ale sądzę ża za "chwilę" przecenią też czarne
z tego co czytałem wynika że w USA wyszła nowa wersja zagłówków - takie same jak w eurolandzie - czyli z TV cyfrową...

Tmax
2nd-July-2013, 21:54
No świetne!. Ale jakos opisu nie widze konkretniejszego... to chyba cos dla mnie.. Tylko jaki ja mam kolor? ;)

Update: znalazlem takie info:
The part numbers listed in the table below are Dual Head Restraint DVD systems applicable to 2011 FX models produced before November 2010.

2009 - 2011 FX
Part Number >>>>>>>> Interior Color
999U8-EV000 >>>>>>>> Graphite
999U8-EV001 >>>>>>>> Wheat
999U8-EV002 >>>>>>>> Java
http://forums.nicoclub.com/infiniti-fx-dual-head-restraint-dvd-system-t533468.html

stef
4th-July-2013, 17:26
super cena w stosunku do tego co oferuje serwis infiniti w pl. to co montują u nas to odtwarzacz dvd/usb/SD + tuner dvb + 2 monitory w zaglowkach, wszystko firmy alpine.

slepy62
4th-July-2013, 21:27
No świetne!. Ale jakos opisu nie widze konkretniejszego... to chyba cos dla mnie.. Tylko jaki ja mam kolor? ;)

Ty masz 2012 - więc chyba nie podchodzi... ale - za tydzień zagłówki będą na miejscu więc możemy się "zjechać" i sprawdzimy...
zresztą z tego co widzę z opisu na NICO - do mnie też nie podejdą bo wg. komunikatu: The part numbers listed in the table below are Dual Head Restraint DVD systems applicable to 2011 FX models produced before November 2010.
A mój jest rocznik 2010 - tylko w sumie to nie wiem jaki "rocznik modelowy" - wyprodukowany w listopadzie 2010... lol można się w tym pogubić...

Zobaczymy, polak "złota rączka" wszystko dopasuje ... lol

Tmax
8th-July-2013, 09:25
Ty masz 2012 - więc chyba nie podchodzi... ale - za tydzień zagłówki będą na miejscu więc możemy się "zjechać" i sprawdzimy...
(...)

Zobaczymy, polak "złota rączka" wszystko dopasuje ... lol


To ja chętnie obejrzę. Daj znać:)

slepy62
19th-July-2013, 17:17
Montaż pod okiem SirGłównodowodzącego w niedzielę

sirtrojan
19th-July-2013, 18:35
o.O wpadnę popatrzeć ;)

slepy62
20th-July-2013, 10:21
No świetne!. Ale jakos opisu nie widze konkretniejszego... to chyba cos dla mnie.. Tylko jaki ja mam kolor? ;)
Update: znalazlem takie info: The part numbers listed in the table below are Dual Head Restraint DVD systems applicable to 2011 FX models produced before November 2010.
2009 - 2011 FX
Part Number >>>>>>>> Interior Color
999U8-EV000 >>>>>>>> Graphite
999U8-EV001 >>>>>>>> Wheat
999U8-EV002 >>>>>>>> Java
http://forums.nicoclub.com/infiniti-fx-dual-head-restraint-dvd-system-t533468.html

Te które kupiłem to 999U8-EX001 i chyba się już skończyły.
Teraz pokazały się 999U8-EV... tyle że cena już 2razy wyższa
http://www.infinitipartsonline.com/partlocator/index.cfm?action=AccessoryCatalog&catalogid=5508&siteid=214952&categoryID=164174&subcat1=164176&subcat2=164202&subcat3=164278

mzie
20th-July-2013, 23:13
Te które kupiłem to 999U8-EX001 i chyba się już skończyły.
Teraz pokazały się 999U8-EV... tyle że cena już 2razy wyższa
http://www.infinitipartsonline.com/partlocator/index.cfm?action=AccessoryCatalog&catalogid=5508&siteid=214952&categoryID=164174&subcat1=164176&subcat2=164202&subcat3=164278

A czarne 4 razy... Tak czy inaczej wartościowe źródło klamotow.

U mnie teraz w planach nowe filterki powietrza, pewnie K&M stożkowe, a potem nowy wydech, być może zdecyduje się na ten w autoryzowanym serwisie.

Tomek g35c
20th-July-2013, 23:25
Montaż pod okiem SirGłównodowodzącego w niedzielę

A czy przyjmiecie i mnie do grona obserwatorów... ;)
Dajcie znać o której godzinie... będę...

grabba
21st-July-2013, 08:01
mzie ... postaram się załatwić namiary bezpośrednio do gości, którzy robią te wydechy dla ASO Infiniti. Będzie taniej, a efekt ten sam.

Tomek, gdzie kucharek sześć ... już widzę ten montaż zagłówków - zamontujecie je do tylnej kanapy :)

borewicz
21st-July-2013, 10:33
Podejrzewam, że robi je albo Vega, albo MGMotorsport

slepy62
21st-July-2013, 17:19
Tomek, gdzie kucharek sześć ... już widzę ten montaż zagłówków - zamontujecie je do tylnej kanapy :)

Tomassino pojechał po pierwszym teście. Najdłużej zeszło z przeciąganiem kabli podtapicerką podłogi. Już zdążyliśmy oglądnąć co nieco, zaggrillować, popiwczyć lol ... i... wszystko hula ...
Od teraz jeżdżę z tyłu, flaszka , dobra muza i w trasę lol

grabba
21st-July-2013, 19:04
Fajne ... pewnie do M-ki pasować nie będzie :(

BAJZEL
22nd-July-2013, 00:15
Super to wyglada... w takiej cenie do 1-ej generacji bez wahania juz bym dzisiaj to zamawial :) dzieci by mnie na raczkach nosily :)

GRATKI !!!

mzie
22nd-July-2013, 00:52
mzie ... postaram się załatwić namiary bezpośrednio do gości, którzy robią te wydechy dla ASO Infiniti. Będzie taniej, a efekt ten sam.
Byłbym zobowiązany.

sirtrojan
22nd-July-2013, 12:20
kilka fotek z instalacji

394339443945

Tmax
22nd-July-2013, 13:51
Panowie, Irek , Grzesiek, gratulacje, montaż profesjonalny, bez pośpiechu i kompromisów, pomimo że tylko asystowałem czas minał mi bardzo szybko.
Dziękuje też za spotkanie i grilla.

sirtrojan
22nd-July-2013, 13:59
również dziękujemy tobie i młodej damie za towarzystwo i ... cytrynowy kompocik ;)

BAJZEL
22nd-July-2013, 14:24
Grzegorz ... a orientujesz sie czy w rozsadnych pieniazkach mozna to ogarnac do mojego autka... nie chce montowac na gumkach byle odtwarzacza a w sumie kobieta juz dawno mi trula .. nawet na mikolaja zeby tpo dla dzieciakow kupic...

masz na to jakis pomysl :) ??

slepy62
22nd-July-2013, 16:12
Grzegorz ... a orientujesz sie czy w rozsadnych pieniazkach mozna to ogarnac do mojego autka... nie chce montowac na gumkach byle odtwarzacza a w sumie kobieta juz dawno mi trula .. nawet na mikolaja zeby tpo dla dzieciakow kupic... masz na to jakis pomysl :) ??

Kiedyś szukając do II generacji widziałem wyprzedaż podsufitowych z I generacji (standard montowany w FX45 ? ale o ile pamiętam ten sam zestaw wchodził do FX35). Kosztował o ile się nie mylę też poniżej 300 $.
Muszę pogrzebać po stronach. Minus tego z I gen. że jest jeden - plus to dużo większy wyświetlacz.

Tomek g35c
22nd-July-2013, 21:55
Ja podobnie jak TMax. Dziękuję za kawę... tylko niestety... odbijemy następnym razem...
Pewnie się minęliśmy... a fajnie by było 3 II generacji FX w kupie zobaczyć...

BTW. Irku dzięki za podpowiedź o DS... jest zajebisty... wracając odpaliłem z 2 rurki jakiejś X5... lol to musiało boleć...

stef
23rd-July-2013, 10:03
w tym zestawie każdy zaglowek ma wlasny odtwarzacz? czy sa podlaczone do glownego w konsoli? dobrze widze, ze można regulować pochylenie wyświetlacza?

BAJZEL
23rd-July-2013, 11:05
.
Kiedyś szukając do II generacji widziałem wyprzedaż podsufitowych z I generacji (standard montowany w FX45 ? ale o ile pamiętam ten sam zestaw wchodził do FX35). Kosztował o ile się nie mylę też poniżej 300 $.
Muszę pogrzebać po stronach. Minus tego z I gen. że jest jeden - plus to dużo większy wyświetlacz.

Bede wdzieczny jezeli cos wygrzebiesz ... :yo:

mzie
24th-July-2013, 11:18
[QUOTE=sirtrojan;28718]kilka fotek z instalacji



No właśnie, ta wersja w beżu jest odjechana w kosmos. Chyba jedno z najpiękniejszych wnętrz samochodów na rynku. Perfekcja w każdym calu, jakość, styl, smak... Ech, czarny też fajny, ale... Ale robi różnicę.

Pocieszeniem jest to że GT-R w beżu wygląda źle akurat... hi No chyba że wersja EGOIST... I mały smaczek do tego...

Pozdrowionka

slepy62
24th-July-2013, 21:10
Dzięki za spotkanie, współną kawkę, napoje dodatkowe, przejazd "brzęczyszczykiewiczem" lol (Tomassino - zrób przegląd wydechu !), towarzystwo i pomoc...
ogromne podziękowania SirWszechwiedzącemu i umiejącemu - za pomoc w montażu,
jako ze jestem zarobiony, szerzej o montażu napiszę w weekend...


w tym zestawie każdy zaglowek ma wlasny odtwarzacz? czy sa podlaczone do glownego w konsoli? dobrze widze, ze można regulować pochylenie wyświetlacza?

Tak na szybko...
Każdy zagłówek (480x234, 7", TFT LCD) ma swój odtwarzacz (DVD -single - dual / CD / multisystem) / słuchawki bezprzewodowe / wejście USB / wejście AV-RCA / wejście na dodatkowe słuchawki, odtwarzacze są w zagłowkach - wyświetlacze/ekrany na panelu z możliwością pochylenia (ok. 30 stopni)...
video/audio odtwarzane może być oddzielnie (2 różne) / razem (to samo na obu) lub pojedynczo (działa jeden - drugi jest wyłączony),
są podłączone do głównej konsoli - ale - narazie "znalazłem" tylko dźwięk - w wypadku obrazu wyświetla się komunikat taki sam jak przy próbie uruchomienia DVD na konsoli w trakcie jazdy,
jako że mam gwarancję - za radą SirOstrożnego - nie chcę narazie grzebać w konsoli przedniej...

Podstawowy minus to brak mozliwości odtwarzania MP4 i innych "pirackich" formatów filmowych oraz jak widzę ograniczone możliwości odtwarzania związane z "kodem regionu" (chyba będę musiał trochę poprzegrywać) lol żeby było śmieszniej, "chodzą" mi niektóre płyty wydane w PL a nie chodzą niektóre wydane np. w UK, chodzą niektóre piraty a inne nie chodzą, oczywiście-chodzą wszystkie płyty kupione w Jusa - znajdę czas - rozgryzę co trzeba zrobić lub co trzeba poprzegrywać (zmiana kodu regionu)

Największy plus: cena z wszystkimi kosztami (transport lotniczy) = 400$ + ~ 560zł cło/vat/opłaty..., pełna integracja z systemem-konsolą/ pełne sterowanie w słuchawkach/pilocie/na zagłówkach, prostota obsługi (tyle że z braku czasu - narazie jeszcze nie doszedłem do wszytkich funkcji pilota), prostota montażu ...

Jako że odtwarzacze będą używane raptem kilkanaście razy w roku (95% czasu jeżdżę sam) czyli tylko w ramach dłuższych wyjazdów - zakup uznaję za bardzo udany...

slepy62
26th-July-2013, 20:44
Podstawowy minus to brak mozliwości odtwarzania MP4 i innych "pirackich" formatów filmowych oraz jak widzę ograniczone możliwości odtwarzania związane z "kodem regionu" (chyba będę musiał trochę poprzegrywać) lol żeby było śmieszniej, "chodzą" mi niektóre płyty wydane w PL a nie chodzą niektóre wydane np. w UK, chodzą niektóre piraty a inne nie chodzą, oczywiście-chodzą wszystkie płyty kupione w Jusa - znajdę czas - rozgryzę co trzeba zrobić lub co trzeba poprzegrywać (zmiana kodu regionu)

Sorry Panowie dziś się trochę pobawiłem i:
- nie chodzą DVD Video z wpisanym kodem regionu innym niż "1" lub "0"... czyli większość tzw. "oryginałów UE"
- okazuje się że z pamięci Flash - nie czyta filmów tylko muzykę i zdjęcia
ale...
- po podpięciu zewnętrznego dysku 500 GB - odtwarza wszystko ! (czyt. *.avi)- więc w samochodzie jest już ok. 300 filmów... :), nie trzeba nawet pakować do auta "magazynków" z płytami :)
- jedyna rzecz jaka wymaga "przeróbki" - to do filmów bez dubbingu - w plikach tekstowych z polskim tekstem - należy zamienić polskie litery diakrytyczne (np. ą, ć, ę, itd...) na normalne - bo wyświetla mi ... różne "wersaliki"...
:peace:

BAJZEL
26th-July-2013, 22:55
Czyli jestes bardfzo zadowolony :)
Super Gratuluje :)

grzesiek
26th-July-2013, 22:56
ja u siebie mam cos takiego http://reviews.cnet.com/car-gps-navigation/audiovox-vod1023-dvd-player/4505-3430_7-31863364.html i prawde mowiac to wystarczy podlaczyc zasilanie bo dvd ma w sobie transmiter ale niestety bez pillota sobie nic nie poogladamy.Ja dzisiaj odebralem pilot i jest ok tylko niestety czyta plyty z code region 1 wiem musze poczytac jak ponagrywac plyty w tym formacie

slepy62
27th-July-2013, 08:05
Odtworzy Ci także płyty z kodem 0 (czyli bez kodu regionu). Najprostsza metoda przegrać płytę (np. cloneDVD) bo kod regionu to nic innego jak zabezpieczenie producentów żeby "europejczyk nie ściągał" płyt z usa przed jego premierą w UE lub nie kupował w usa bo tam jest taniej. Przy przegraniu płyty kod znika.
Ale pierwsza rzecz jaką sprawdź to czy w specyfikacji (supported format) wymieniony jest divx . Jeżeli tak masz do dyspozycji 80% tego co krąży w sieci (filmy z rozszerzeniem .avi ) więc o przegrywaniu możesz zapomnieć .

slepy62
27th-July-2013, 09:29
.Bede wdzieczny jezeli cos wygrzebiesz ... :yo:

Jesteś na łajbie więc masz:
http://www.tadibrothers.com/Products/CategoryProducts/InDashDVDPlayers?page=1
przeszukaj, czytaj sprawdzaj - nie musisz mieć oryginału jeżeli podłączenie będzie możliwe, w granicach 300~400 $ spokojnie kupisz model ze słuchawkami i wysokiej rozdzielczości...
przykład:
http://www.tadibrothers.com/Catalog/FlipDownDVDPlayers/17-Flipdown-LCD-Screen-with-Built-In-DVD-Player
dokupienie słuchawek nie powinno być problemem...

choć osobiście uważam ze najlepiej kupić od razu komplet, najlepiej jak by był oryginał do :infi:...
czyli sprawdź to co ma Grzesiek - choć to jest 10,2", a pod dach pasuje już 17"

BAJZEL
28th-July-2013, 04:58
to skoro nie moge miec pod kolor zaglowkow ...a raczej nie moge ich znalezc zostaje tylk opcja podwieszanego 17" ( jakos sobie nie wyobrazam takiego sajzu heheh )

to moze cos takiego :)

http://www.ebay.de/itm/350525181860

slepy62
14th-September-2013, 15:02
robiłem foto-czystkę w telefonie i "znalazło się" kilka zdjęć z montażu więc wrzucam

SirGłownodowodzący rozebrał już połowę auta:

4040 4041 4045

po czym stwierdził :

4043

i szybko dodał:

4044

dzięki dokształceniu montaż i podłączenie poszło bezproblemowo:

4046 4042 4047

na koniec Dział KJ reprezentowany przez TMax-a, zgłosił zastrzeżenie:

4048 4049

lol
w sumie "rozbiórka", podpięcie i montaż jest bajecznie prosty,
najtrudniejsze było przeciągnięcie kabli pod tapicerką/dywanikami z konsoli tylnej pod fotele i założenie "pokrywek" na plecy foteli (delikatne zaczepy)...

sirtrojan
14th-September-2013, 21:05
hehe fajnie tak zobaczyć fotki kiedy za oknem było ze 30 stopni :)
mogłęś potrzymać je do zimy, byłoby jeszcze fajniej ;)

Tomek g35c
14th-September-2013, 22:45
No i się na foty nie załapałem... ;)

slepy62
15th-October-2013, 14:28
Znowu się pokazały w cenie $285 - ponownie tylko WHEAT (beż) i JAVA (brąz)

http://discountinfinitiparts.com/partlocator/index.cfm?action=AccessoryCatalog&catalogid=5508&siteid=215255&categoryID=164174&subcat1=164176&subcat2=164202&subcat3=164278

BAJZEL
15th-October-2013, 15:32
Znowu Irek mi na gulu grasz...a juz zapomnialem o tym , ze chcialem sobie takie cos zmajstrowac hehe

P.S. ... kto jest kto na foto ... bo nie w temacie ;)

Tmax
16th-October-2013, 09:15
Kontrola Jakości:) LOL - bo to nie możliwe zeby tak od razu zadziałało - to przecież komputery....;)

sirtrojan
17th-October-2013, 19:12
Bajzel ten w okularach w pięknym białym podkoszulku to ja :)

ale ja jestem brzydki :(

BAJZEL
17th-October-2013, 23:41
Nie patrze pod katem facet ladny czy brzydki :)
Ja jak zerkam rano w lustro tez sie zastanawiam co ta kobieta ze mna robi
hehehe

Bardziej chodzilo mi o rozeznanie - moze kiedy bedziemy sie mijac na ulicy i nawet sobie czesc nie powiemy :)

slepy62
18th-October-2013, 17:36
Grzegorz - albo inaczej SirWszechMogącylolJakMaCzas


http://i.imgur.com/QE8qS3C.jpg


i KJ-men vel Tmax - zwany także Tomaszem


http://i.imgur.com/pv0FWnj.jpg


za brak widoku zdjęć odpowiedzialny ten pierwszy lol

slepy62
20th-March-2015, 12:27
Jak widzę (dzięki koledze holdkowi) Dual DVD Headrest (kolory wheat i java) jeszcze bardziej potaniały $269
https://www.orderinfinitiparts.com/partlocator/index.cfm?action=AccessoryCatalog&catalogid=5508&siteid=215003&categoryID=151009&subcat1=151014&subcat2=164292&subcat3=164295

a... PANOWIE - to pasuje do wszystkich modeli FX-a II generacji
jedyna różnica z zalecanymi do nowszych modeli to...
niska rozdzielczość ekranów
+ uprzedzam że chodzą tylko płyty uniwersalne lub z kodem regionu USA
ale za to - mi chodziły wszystkie filmy po podłączeniu dysku zewnętrznego (500 GB)

http://i.imgur.com/CCkmfOv.jpg

Buziaczek81
20th-March-2015, 19:46
Slepy62Cena bardzo dobra:)Ciekawy jestem czy te monitorki pasuja do mojego EX?

slepy62
21st-March-2015, 13:27
Slepy62Cena bardzo dobra:)Ciekawy jestem czy te monitorki pasuja do mojego EX?

A w EXie w ogole wystepuja zaglowki z DVD ?
poszukaj na hameryckich forach lub ustaw sie z kims kto ma FX i sprawdzcie czy sa takie same. Reszta sadze ze jest do ogarniecia

Buziaczek81
21st-March-2015, 17:38
A w EXie w ogole wystepuja zaglowki z DVD ?
poszukaj na hameryckich forach lub ustaw sie z kims kto ma FX i sprawdzcie czy sa takie same. Reszta sadze ze jest do ogarniecia
Jak patrze na Wasze zdjecia z montazu to zaglowki sa takie same wiec powinny pasowac tak mi sie wydaje.Ale tak jak mowisz trzeba podjechac i porownac z FX:)

slepy62
21st-March-2015, 21:50
Jak patrze na Wasze zdjecia z montazu to zaglowki sa takie same wiec powinny pasowac tak mi sie wydaje.Ale tak jak mowisz trzeba podjechac i porownac z FX:)

Nie pamietam jak to wyglada w EX - w podlokitniku musisz miec gniazdo "zapalniczki" - tam sie podlacza (pod podlokietnikiem)

Buziaczek81
22nd-March-2015, 08:58
Nie pamietam jak to wyglada w EX - w podlokitniku musisz miec gniazdo "zapalniczki" - tam sie podlacza (pod podlokietnikiem)

Gniazdo zapalniczki jest w podlokitniku wiec jest mozliwosc podpiecia napiecia:)

slepy62
22nd-March-2015, 15:56
Gniazdo zapalniczki jest w podlokitniku wiec jest mozliwosc podpiecia napiecia:)

powinieneś mieć tam jeszcze gniazdo AV (3 chinch-e)

Buziaczek81
22nd-March-2015, 16:03
powinieneś mieć tam jeszcze gniazdo AV (3 chinch-e)
Gniazdo AV tez jest:)Tylko brakuje USB:(Ale nie można mieć wszystkiego:)

slepy62
22nd-March-2015, 16:22
Gniazdo AV tez jest:)Tylko brakuje USB:(Ale nie można mieć wszystkiego:)

Teoretycznie powinno podejść - wszystkie podłączenia są - pytanie tylko czy szerokość/wysokość środkowej konsoli w EX jest wystarczająca do zamontowania pod nią "ustrojstwa" związanego ze sterowaniem - patrz zdjęcie

http://i.imgur.com/mrfF4HC.jpg

Buziaczek81
22nd-March-2015, 16:52
Teoretycznie powinno podejść - wszystkie podłączenia są - pytanie tylko czy szerokość/wysokość środkowej konsoli w EX jest wystarczająca do zamontowania pod nią "ustrojstwa" związanego ze sterowaniem - patrz zdjęcie

http://i.imgur.com/mrfF4HC.jpg
Dzieki za dokladne zdjecia:)Wydaje mi sie ze powinno byc miejsce na to wszystkoi jakos udalo by sie upakowac ta puszeczke.

holdek
20th-May-2015, 11:42
Witam

jako ze jestem zaraz po montazu to podziele sie uwagami:
1)przeciaganie przewodow to jest masakra jedna strona zajela mi 2 h z druga poszlo w 5 minut, jak czlowiek wie co i jak to idzie sprawniej, posilkowalem sie dziura dedukowana do zaczepu na siatke cargo (zdjecie)
2) model ktory w podlokietniku ma tylko wejscie na malego jacka nie bedzie mial mozliwosci podlaczenia DVD pod glosniki w aucie potrzebna jest przejsciowka, jak temat ogarne to podesle


Co do EX - sterownik moze byc umiejscowiony np w podlokietniku jesli by sie nie zmiescil tak jak FX, limituje polozenie sterownika dlugosc kabli do podlaczenia monitorow, podlaczenie pradu i AV mozna przedluzyc takze wydaje mi sie ze to bedzie na pewno mozliwe do wlozenia.


Po kilku dniach otrzymalem dobre slowo od pasazerow tylnej kanapy :) wiec dziala jak nalezy i warto

Cena w promocji jest nie do pobicia !

pozdrawiam

P.S. Dodam ze przy okazji przeciagnalem antene do podlokietnika i teraz nie ma w ogole zadnych kabli w aucie

slepy62
20th-May-2015, 12:56
przeciaganie przewodow to jest masakra jedna strona zajela mi 2 h z druga poszlo w 5 minut, jak czlowiek wie co i jak to idzie sprawniej,
posilkowalem sie dziura dedukowana do zaczepu na siatke cargo (???)(zdjecie)

To należy robić w 2 osoby - jedna unosi dywaniki - druga się lol pod nimi czołga

Pod przednimi siedzeniami są otwory w dywaniku którymi idą kable zasilająco/sterujące do foteli - spod konsoli należy "przejść" kablami do tych otworów i wprowadzić je pod tylną część oparcia foteli (połączenie z zagłówkami)...
jeżeli przeciągałeś do zaczepów CARGO - to jak potem przeciągnąłeś kable do foteli ?
chyba że coś nie "poniałem"

Buziaczek81
21st-May-2015, 09:51
Znow okazja caly komplet za $297:)Jak by ktos potrzebowal na wakacyjne wypady:) http://www.infinitipartsusa.com/2011-FX-Dual-Head-Restraint-DVD-Monitors-p/999u8ev001-986.htm

holdek
21st-May-2015, 13:17
To należy robić w 2 osoby - jedna unosi dywaniki - druga się lol pod nimi czołga

Pod przednimi siedzeniami są otwory w dywaniku którymi idą kable zasilająco/sterujące do foteli - spod konsoli należy "przejść" kablami do tych otworów i wprowadzić je pod tylną część oparcia foteli (połączenie z zagłówkami)...
jeżeli przeciągałeś do zaczepów CARGO - to jak potem przeciągnąłeś kable do foteli ?
chyba że coś nie "poniałem"

no ja niestety nie miałem nikogo do pomocy

"recznie" przeciagnalem do tylu po kanape, potem do miejsca na zdjeciu ( tez "recznie") a do otworu na kable przy fotelu uzylem drutu ze sznurkiem - po prostej i na plasko bylo latwiej przeciagnac kable :) przeszkadzala podkladka styropianowa i trzeba bylo uzyc troszke sily zeby kable udalo sie przeciagnac.
Takze sa we wlasciwym miejscu ;)

slepy62
6th-July-2015, 18:51
Pokazały się w końcu i czarne (graphite):

https://www.partswebsite.com/infinitipartsdealer/?i=2&id=75556112&rmake=13&rmodel=2562&ryear=2009&type=accessories&rsubcatid=&rpage=1&rcatid=

http://i.imgur.com/XkCeEJp.jpg

p.s.baron
29th-March-2018, 19:27
Witam czy pomoże ktoś gdzie mógł bym kupić teraz takie ekrany z góry dziękuje i pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

slepy62
29th-March-2018, 23:03
Witam czy pomoże ktoś gdzie mógł bym kupić teraz takie ekrany z góry dziękuje i pozdrawiam
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak się przywitasz tam gdzie trzeba :
http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-do%B3%B1czy%B3e%B6-Przywitaj-si%EA-!

to dostaniesz info na PRIV

http://www.ifans.pl/attachment.php?attachmentid=10893&stc=1

krypa
31st-March-2018, 00:50
Jak jest różnica między np. 999U8-EX200 na które nie ma promocji (1450$) a 999U8-EV001 (285$) lub 999U8-EV002 (550$) ? Czy którykolwiek pasuje do FX50S 2011 rok?

slepy62
31st-March-2018, 12:06
Jak jest różnica między np. 999U8-EX200 na które nie ma promocji (1450$) a 999U8-EV001 (285$) lub 999U8-EV002 (550$) ? Czy którykolwiek pasuje do FX50S 2011 rok?

Kolego przeczytaj całego posta z UWAGĄ - potem zadawaj :der: pytania

- różnice pomiędzy symbolami masz w NAWIASACH a jak masz problem z angielskim (black/tan/brown) - użyj tłumacza google

- czy pasuje - przeglądnij post - tam wszystko jest opisane, w tym - czym się różnią DVD Headrest dedykowane dla 2009~2010 od późniejszych modeli DVD Headrest

Jak chcesz wszystko na tacy i w skrócie - zatrudnij sobie prywatnego CONSIERGE który Ci poczyta do poduszki... bo nie widzę sensu pisać tego samego kolejny raz...

Piotr_FX
9th-December-2018, 15:56
Hej Koledzy!

co jest przeszkodą zamontowania tych zagłówków do wersji I? chodzi rozstaw bolców czy o co chodzi? Skoro każdy DVD działa osobno, to w czym problem? Może idzie to przerobić do pierwszej wersji FX?

slepy62
9th-December-2018, 17:00
Hej Koledzy!

co jest przeszkodą zamontowania tych zagłówków do wersji I? chodzi rozstaw bolców czy o co chodzi? Skoro każdy DVD działa osobno, to w czym problem? Może idzie to przerobić do pierwszej wersji FX?

Jeżeli zagłówki z II generacji - pasują "fizycznie" do I generacji - pozostanie tylko kwestia doprowadzenia zasilania i ewentualnego połączenia zagłówka A z B (jeżeli chcesz mieć symultaniczne wyświetlanie z A na B)

Piotr_FX
9th-December-2018, 17:22
Jeżeli zagłówki z II generacji - pasują "fizycznie" do I generacji - pozostanie tylko kwestia doprowadzenia zasilania i ewentualnego połączenia zagłówka A z B (jeżeli chcesz mieć symultaniczne wyświetlanie z A na B)

Tak myślę, że jeśli kostka pasuje lub jest dostępny schemat kabli, to w sumie może to być o wiele łatwiejsza opcja niż dokładanie sufitowego DVD...

slepy62
20th-December-2018, 21:47
Gdyby ktoś był zainteresowany są tanio do wzięcia brązowe / java

https://www.ebay.com/itm/999U8-EV002-Infiniti-FX35-50-DVD-Headrest-Main-Kit-NEW-OEM-999U8EV002/112927381184?hash=item1a4aff16c0:g:E9kAAOSwomJay8j A:sc:FedExHomeDelivery!60018!US!-1:rk:37:pf:0

https://i.ebayimg.com/images/g/E9kAAOSwomJay8jA/s-l1600.jpg
https://i.ebayimg.com/images/g/EgkAAOSwGUxay8jP/s-l1600.jpg

slepy62
28th-December-2018, 23:43
Jak widzę pokazały się też czarne i beżowe

https://www.ebay.com/itm/999U8-EX000-Infiniti-FX35-50-DVD-Headrest-Main-Kit-NEW-OEM-999U8EX000/123057328561?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.S EED%26ao%3D1%26asc%3D20160908105057%26meid%3D04f58 a24bdfe4371afc14a3d8dd6e872%26pid%3D100675%26rk%3D 1%26rkt%3D15%26sd%3D123057328561%26itm%3D123057328 561&_trksid=p2481888.c100675.m4236&_trkparms=pageci%3A810eac31-0aed-11e9-a9e2-74dbd180f5fe%7Cparentrq%3Af6df2afa1670ab11073c054e fff3a69d%7Ciid%3A1

https://www.ebay.com/itm/999U8-EX001-Infiniti-FX35-50-DVD-Headrest-Main-Kit-NEW-OEM-999U8EX001/112895214073?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.S EED%26ao%3D1%26asc%3D20160908105057%26meid%3D04f58 a24bdfe4371afc14a3d8dd6e872%26pid%3D100675%26rk%3D 4%26rkt%3D15%26sd%3D123057328561%26itm%3D112895214 073&_trksid=p2481888.c100675.m4236&_trkparms=pageci%3A810eac31-0aed-11e9-a9e2-74dbd180f5fe%7Cparentrq%3Af6df2afa1670ab11073c054e fff3a69d%7Ciid%3A1

https://i.ebayimg.com/images/g/7wUAAOSwy5Baw9RS/s-l1600.jpg

https://i.ebayimg.com/images/g/epgAAOSwstNauWDd/s-l1600.jpg