PDA

Zobacz pe?n? wersj? : przełączanie kamerki



Baker23
22nd-June-2013, 23:40
Witam,
Jestem nowy na forum, od niedawna posiadam fx 30dS 2011r. podczas przeglądania kamer mam problem z przełączeniem sie na kamerkę w lewym lusterku (od kierowcy) wie ktoś jak to zrobić? w prawym normalnie się wyświetla.
P.S kamerka działa 100% widać na tej miniaturce po prawej stronie.

Black
23rd-June-2013, 00:13
http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-doczye-Przywitaj-si-adnie-%21

slepy62
23rd-June-2013, 10:07
Jestem nowy na forum...

... więc przywitaj się wg. wskazówek Black-a


podczas przeglądania kamer... w prawym normalnie się wyświetla

W standardowej wersji EU masz następujące możliwości podglądu (biegi)

- R:
1. "TOP" - 2/3 ekranu widok z tylnej kamery + 1/3 widok z "lotu ptaka"
2. "SIDE" - 2/3 ekranu widok z tylnej kamery + 1/3 z kamery prawej
3. "WIDE" - pełoekranowy widok z tylnej kamery

- P lub D:
1. "TOP" - 2/3 ekranu widok z przedniej kamery + 1/3 widok z "lotu ptaka"
2. "SIDE" - 2/3 ekranu widok z przedniej kamery + 1/3 z kamery prawej

Przełączanie: przyciskiem "CAMERA" lub sterownikiem INFINITI (pokrętło i przycisk "ENTER") lub dotykowo na ekranie lub lewym sterownikiem na kierownicy...



podczas przeglądania kamer... mam problem z przełączeniem sie na kamerkę w lewym lusterku (od kierowcy) wie ktoś jak to zrobić ?

Tak... musisz zakupić wersję na rynek UK... lol

stef
25th-June-2013, 12:11
niestety ale nie ma takiej opcji, a szkoda bo mi bardziej by przydala wlasnie po lewej stronie

Baker23
28th-June-2013, 19:02
Dzięki stef, o taką odpowiedź mi chodziło.

stef
5th-July-2013, 12:26
Tak jeszcze wracając do tematu to jest to gadzet typowo pod amerykanow, maja te drogi szerokie i parkowanie przy krawężniku to u nich norma, u nas raczej rzadko. częściej się parkuje na chodniku i wtedy byłoby przydatne zoabczyc czy się poza niego nie wystaje. a przy parkowaniu na kopertę moglby być taki sam rzut na tylne kolo. wiem, ze to wieksza komplikacja systemu ale to jest pewnie tylko sprawa softu wiec koszt minimalny a funkcjonalność wieksza. tak się rozmarzyłem.... :)