PDA

Zobacz pe?n? wersj? : maglownica - znikający płyn wspomagania



milo222
23rd-June-2013, 00:02
:( znika mi płyn wspomagania - główne podejrzenie zatem na maglownice :Cry::Cry::Cry:

no nic będzie trzeba zrobić - zastanawia mnie inna rzecz

ma znany wszystkim problem gównianych tarcz i bicia przy hamowaniu z dużej prędkości i tutaj pojawiło mi się pytanie : czy takie wibracje mogły wykończyć coś w maglownicy ? teoretycznie wibracje idą na nią od kół .

Zwlekałem z wymianą tarcz i zastanawiam się czy nie dołożyłem tym sobie więcej pracy no i większych kosztów ... :doh:


ps. jeszcze jedno pytanie czy ktoś rozbierał maglownicę ? przed chwilą oglądałem jeszcze raz i widzę że poci się guma przy kolumnie kierowniczej. Czy mogła pójść tam jakaś uszczelka ? może wystarczy ją wymienić ???

ps2. leci na łączeniu z tego co wyczytałem to może być simering - ktoś się bawił w wymianę ?

dexsterek
3rd-August-2013, 00:48
Witam ja mam podobnie i mam maglownice do regeneracji :P albo do wymiany

sirtrojan
3rd-August-2013, 10:46
za dużo zabawy jest z regeneracją maglownicy.
możesz sprawdzić opaskę na końcu harmonijki - jak jest OK to nadszedł czas właśnie na regenerację.


co do bicia - jak najbardziej , wibracje z tarcz przechodzą przez końcówki kierownicze do magla.

smola71
3rd-August-2013, 15:57
sprawdź jeszcze chłodnicę płynu (mała chłodniczka przed chłodnicą) i przewody bo książka nakazuję wymianę co 60tys mil ileś tam lat. A maglownica poci się czy cieknie i jeszcze pocenie jest na wyciach drążków kierowniczych czy spod śruby , która jest pod dojściem z kierownicy?