PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fifirifi



Norbi
27th-June-2013, 10:33
Miałem jechać dzisiaj po FX-a, ale coś mnie podkusilo aby wpisać VIN w googlach, oto co znalazłem :)


usunięte na prośbę portalu ubezpieczeniowego z USandA


obecny sprzedający zarzeka sie, ze jest 100% bezwypadkowy :) ciekawe czy magnes sie przyklei w miejscu naprawy :)

Tomek g35c
27th-June-2013, 11:22
Pomiar grubości lakieru zrób wewnątrz między drzwiami z tyłu a kanpą... musi być ok 70 mikronów... jak wiecej to szpachla poszła...
Sprawdź siedzenie pasażera czy nie zostało wyminione bo boczna poducha strzeliła chyba... nie widać za bardzo...
Trzeba przejechać się za nim kawałek i zobaczyć czy nie idzie bokiem oraz czy nie ścina opony tylnej...
Na zwyżke zajechać trzeba i sprawdzić czy od spodu był spawany wózek... czy tylko fela dostała... weź kogoś kto się zna na takich naprawach...
W sumie nie dostał mocno ale lepiej go zbadać... będziesz pewny...
Aha jakby co to na stację diagnostyczną wskocz i zbieżność kół sprawdź czy jest OK...

Tak ja bym zrobił...

Norbi
27th-June-2013, 12:10
Odpuszczam to auto. Za mocno rypnięte jak dla mnie.

milo222
27th-June-2013, 13:15
dobra decyzja - wejście w samochód tak walnięty w koło gdzie leci napęd to początek końca

Norbi
28th-June-2013, 18:42
dochodzi do tego polska robocizna najtanszym kosztem... strach pakowac sie w cos takiego... i tylko 2k mil przejechane od zakupu w usa wiec albo ktos sie pozbyl za bezcen do skupu aut (bo ten komis prowadzi skup aut) albo sciagneli tanio, zrobili i szukaja jelenia... link do ogloszenia podam w odpowiednim dziale

grabba
29th-June-2013, 00:48
Przecie tylko lekko przetarty był - normalna szkoda parkingowa :) Amerykanin płakał, gdy go sprzedawał :P