PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX 35 Łódź - JNRAS08W74X224547



Norbi
28th-June-2013, 18:47
http://otomoto.pl/infiniti-ex-35-skory-gaz-4x4-okazja-C29402756.html

link do ogloszenia, komis twierdzi, ze jest bezwypadkowy

Lee
28th-June-2013, 20:07
Strach się bać tym jezdzić... hmmm ... poza tym jeszcze nigdy od żadnego sprzedającego nie słyszałem, że sprzedaje auto walone, co najwyżej podmalowywane,czy malowane po przygodach parkingowych ... skur***nom powinni j*j* ucinać za takie coś... zaraz by lepiej... śpiewali :becky:

Tekst z ogłoszenia -
* Uważam że każdy kto przyjedzie do mnie po ten samochód będzie zachwycony ponieważ jest to perełka
* dokumenty ze sprowadzenia

lollollol

butrym81
28th-June-2013, 20:12
Norbi, widzę że postawiłeś sobie za cel sprawdzenie wszystkich trupów z alle

sirtrojan
28th-June-2013, 20:15
Szuka i dzieli się tym co znalazł. Jak dla mnie postawa jak najbardziej OK.

butrym81
28th-June-2013, 20:23
Wydaje mi sie że to autko wisiało kupe czasu w komisie w wawce z nr vin wystawionym na widok publiczny..

Lee
28th-June-2013, 20:26
Jak jest możliwość to jeszcze dajcie w tytule FX 35 Łódz numer vin i będzie gitarrra :)

JNRAS08W74X224547

butrym81
28th-June-2013, 20:30
coś na podobe bezwypadkowy.net. Tematem postu jest vin i wszystko jasne. Adminy działać!!!

sirtrojan
28th-June-2013, 20:38
butrym81 znamy bezwypadkowy.net , i wiemy tez co robimy.

jest dział - nie polecam

vin podłączam do tematu


i tak przy okazji - dla jednych to będzie usterka dyskwalifikująca auto a dla innych po prostu uszkodzenie nadkola, drzwi i tylnej os i= się wyklepie i będzie jak nowe.

Lee
28th-June-2013, 20:42
Dzięki Sir :)


... ole !

butrym81
28th-June-2013, 20:46
brawa dla administracjiiii.
Autko może wystąpić w kilku działach

Norbi
28th-June-2013, 20:47
sorry, juz nic nie wrzuce na forum...ale....ale chyba po to ono jest?

sir, zeby to klepal ktos porzadny, aso lub inna renomowana firma, a to pewnie pan mirek klepal w stodole i wez kup w PL bezwypadkowe auto... sorry, 50 tys to dla mnie duzo i nie chce ich wy**bec w bloto ani bujac sie ze sprzetem w ktorym posypie sie cwiartka i naped...

Lee
28th-June-2013, 20:55
sorry, juz nic nie wrzuce na forum...ale....ale chyba po to ono jest?

:) ...ale nikt nic nie mówi i nie wal focha :becky: a człowiek uczy się na błędach :) , ale jak ktoś przyjdzie szukać na forum to będzie wiedział z czym to się je... :grouphug: i :thumb:


sorry, 50 tys to dla mnie duzo i nie chce ich wy**bec w bloto ani bujac sie ze sprzetem w ktorym posypie sie cwiartka i naped...

Dla każdego to dużo... :) ... nie kupiłeś, dobrze zrobiłeś i oki :)

butrym81
28th-June-2013, 20:55
Norbi, nie nerwuj sie,
pisz bedziemy komentować:)
Pozatym, 8-10 letnie auto jeśli nie było malowane i ma poinad 100k, to nosi sporo śladów użytkowania. Obicia, przetarcia, odpryski,

Norbi
28th-June-2013, 21:15
chce zostawic slad dla potomnych i innych, ktorzy byc moze zainteresuja sie tym autem a przegladaja forum, ze szkoda kasy nawet na telefon by dzwonic do nich a tym bardziej jechac ogladac.


Pozatym, 8-10 letnie auto jeśli nie było malowane i ma poinad 100k, to nosi sporo śladów użytkowania. Obicia, przetarcia, odpryski,

powiedz to kupujacemu szukajacemu auta :D ma byc ideal i ch*j! najlepiej wypicowany, cofniety licznik o 150tys km, pan Henio strzeli w stodole polerke i sie sprzeda :D w dzisiejszych czasach spieniezyc auto to kosmos za jakiej przyzwoite pieniadze...

mapmen
1st-July-2013, 21:51
Szukacie przebieracie to wiadomość dla kupujących fx
Ja mam cene atrakcyjną auto znane na forum bez przygód i cena mozliwie dobra jak na ten rok i bezwypadkowość
A nikt od pół roku nawet nie przyjechał do mnie obejrzeć auta
dzwonią dzwonią i marudzą zero oględzin

Lee
2nd-July-2013, 21:28
Właśnie @mapmen... mają jak na tacy efixiora :) i gdzieś na bokach szukają :( ... dziwne, ale my Polacy lubimy sobie życie komplikować... to fakt.
Pzdr.

guziqs
2nd-July-2013, 21:44
u mnie tez ogłosznie dlugo wisiało auto z forum i kupe kasy w nie włożyłem a wszyscy oglądają świeżo bite fury :) Ale cóż moje Infi juz sprzedane