PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Homelink



smola71
17th-July-2013, 10:37
Cześć, może komuś życie ułatwię, masz garaż , masz bramę, masz Infiniti a homelink nie działa????????????
rozwiązanie w linku 20 usd, podłączasz do sterownika bramy np w lifie port 3-4 zasilanie przekaźnika i porty 6-8 zwora, która jeżeli zostanie zwarta przez przekaźnik zaczyna się krok po kroku - tzn otwarcie , stop, zamknięcie, stop. (Proszę sprawdzić ze schematu bo pisze z pamięci).
Do zamontowania diabła potrzebne są 4 przewody i śrubokręt. Sprawdzić należy w bramie dokładnie pod które porty podłączamy.
Sam miałem śmigało. jak widać w linku działa na częstotliwości 315-433 tzn takich jak nasze homelinki w lustrach.
Polecam

http://www.aliexpress.com/item/4CH-Wireless-Remote-Control-switch-For-Garage-door-Window-Lamp-3Transmitter-1-Receiver/910349355.html

Tomek g35c
17th-July-2013, 23:55
Popróbuję tylko nie wiem co ważniejsze brama czy garaż... lol

smola71
18th-July-2013, 08:05
jak masz przejście między jednym a drugim, to ten pstryczek, 2 bramy wjazdowe i 2 garażowe możne obsłużyć. Ogranicza lusterko jedynie 3 przyciski.:jaw:

marleo
3rd-January-2014, 19:34
Ja dziś próbowalem w moim fx35 i nie działa.Może przez to ,że do bramy i garażu mam pilot 4 kanałowy-otwieranie bramy,otwieranie garażu,zamykanie bramy i otwieranie jednej połówki tzw.furtka.Robiłem krok po kroku wg filmiki z YouTube tzn. Na włączonej stacyjce najpierw wykasowałem zakodowane piloty przyciskając na lusterku przycisk z 1 i 2 bramą jednocześnie aż przeszedł z wolnego mrugania na bardzo szybkie (trwało ok 20sekund).następnie zbliżyłem pilot d bramy do lusterka w odległości ok 5 cm i jednocześnie wcisnąłem na pilocie przycisk otwierania bramy i na lusterku przycisk z 1 bramą i trzymałem do czasu aż dioda z wolnego mrugania przeszła w bardzo szybkie(wg filmiki w ten sposób sygnalizuje zapamiętanie pilota od bramy), następnie puściłem jednocześnie przycisk na pilocie i na lusterku i spróbowałem otworzyć bramę z przycisku na lusterka i nic.Może coś robię nie tak .Podpowiedź mile widziana.Siłowniki w bramie i garażu z firmy. BFT.
Pozdr
Marleo

grabba
3rd-January-2014, 20:32
Podpowiedź mile widziana.Siłowniki w bramie i garażu z firmy. BFT.
Wydaje mi się, że musisz mieć odniornik/sterownik kompatybilny z Homelink podłączony do bramy garażowej.