PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nastepca FX37



maniekw
4th-August-2013, 21:46
Cześć, mam pytanie do was. Jakoś niedługo planuje kupić nowego FX37 AT z salonu, udało mi się dostać całkiem niezłą cene, spokoju nie daje mi tylko następca FX37.

Na forach zagranicznych zaczynają się pojawiać informacje, że Infiniti zaprezentuje następce w przyszłym roku z literką Q w nazwie i nową stylistyką (QX70?). Macie jakąś wiedzę na ten temat ?

Autko kosztuje kupę kasy i pewnie z 5 lat będę musiał nim pojeździć i szczerze mówiąć to już wolę poczekać kilka miesięcy jak ma się okazać, że lada moment będzie nowy FX (tym bardziej, że cena będzie ta sama). Niestety obecny od razu będzie starzej wyglądał, a ja mam to szczeście, że już dwa razy kupiłem tak auto, że nowym wyglądem cieszyłem się tylko kilka miesięcy, bo wszedł następca.

Widzę, że jest tutaj wielu mianiaków Infiniti, którzy śledzą wszystkie doniesienia, a więc byłbym bardzo wdzięczny jeśli podzielilibyście się ze mna ze swoją wiedzą w tym zakresie.

Tutaj ludzie obstawiają, że nowy FX z całkowitym redesignem będzie dostępny w przyszłym roku (2014): http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120402142314AAd0bj1

SZJ 2020
4th-August-2013, 22:06
Jesli historia ma sie powtorzyc to 3 generacja FX bedzie w sprzedazy w 2015

1 Generacja FX 2003 - 2009 = 6 lat a LCI byl w 2006/7 po 3 latach
2 Generacja FX 2009 - ??? LCI w 2012 po 3 latach

maniekw
5th-August-2013, 00:28
Dzięki za informacje, a więc potwierdza się to co inni piszą, że w drugiej połowie przyszłego roku będzie już wiadomo o kolejnej generacji FX. Ciekawe czy będzie już można zamawiać na przykład w październiku przyszlego roku. Jak tak to może bym się jeszcze wstrzymał. Kurka, ciężki orzech do zgryzenia...

mzie
5th-August-2013, 01:06
Dzięki za informacje, a więc potwierdza się to co inni piszą, że w drugiej połowie przyszłego roku będzie już wiadomo o kolejnej generacji FX. Ciekawe czy będzie już można zamawiać na przykład w październiku przyszlego roku. Jak tak to może bym się jeszcze wstrzymał. Kurka, ciężki orzech do zgryzenia...

E tam czekać 2 lata na auto... życia może zabraknąć. FX to genialny wóz. Jeździłem tak jak ty IS 250 i powiem że różnica kolosalna. Zupełnie inna klasa aut. SUV nigdy nie były moimi faworytami, ale jak pojeździłem FX to sedana tylko super samochód zaakceptuję.

slepy62
5th-August-2013, 12:20
Dzięki za informacje, a więc potwierdza się to co inni piszą, że w drugiej połowie przyszłego roku będzie już wiadomo o kolejnej generacji FX. Ciekawe czy będzie już można zamawiać na przykład w październiku przyszlego roku. Jak tak to może bym się jeszcze wstrzymał. Kurka, ciężki orzech do zgryzenia...

W przyszłym roku ma wyjść kompakt (projektowany pod europejski rynek - na bazie konceptu-Etherea) produkowany w Anglii.
Sądzę że nowy FX będzie najwcześniej w połowie 2015.
"Po drodze" czyli przed FX-em może się jeszcze "wydażyć" nowy G coupe czyli Q60.

3957 3956 3955

choć co do wyglądu to nie sądzę że będzie jak wyżej, raczej jak niżej

3958

lub po trochu z Emerga i Essence...
pożyjemy - zobaczymy lol

Panowie Adminy - co znowu się dzieje z tymi zdjęciami.. ?