PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX45 2004, pilnie potrzebna fotka



konkret83
5th-August-2013, 17:44
Witajcie!

Nie do końca działało mi dociąganie klapy i guzik ją otwierający. Postanowiłem przeczyścić styki i jedna z kostek dosłownie rozleciała (otworzyła) mi się w rękach :( Niestety kabelki w nią wchodzące się poplątały - a oczywiście nie zrobiłem wcześniej zdjęcia :(
Czy może mi ktoś pomóc i sfotografować kostkę, która wchodzi do modułu jak na zdjęciu poniżej? Chodzi mi dokładnie o to który przewód w które miejsce zamontować. Z góry dziękuję!!!

BAJZEL
5th-August-2013, 23:41
Koledzy majstrowali juz przy klapie... ale czy akurat strzelili fotke okablowaniu... jezeli tak to z pewnoscia pomoga ...

konkret83
7th-August-2013, 22:15
Słuchajcie drodzy koledzy, chyba już tylko w Was nadzieja... poza serwisem Infiniti oczywiście;)

Przekopałem internet w poszukiwaniu zdjęcia lub schematu w/w kostki i niestety nie znalazłem... Byłem też dzisiaj w serwisie Nissana, ale stwierdzili że nic od Infi nie mają...

Jeśli komuś będzie się chciało sfotografować tą kostkę to stawiam piwo w Gdańsku :)

Pozdrawiam

BAJZEL
7th-August-2013, 23:40
Normalnie za to piwo bym Ci rozebral swoja klape ... ale niestety jeszcze 8 dni na morzu ....

sirtrojan
8th-August-2013, 02:30
pogrzebie w schematach. może coś znajde.

konkret83
9th-August-2013, 11:58
Kolego BAJZEL jeśli jesteś gotów pomóc, to chętnie poczekam te kilka dni :) Miło, że można liczyć na Twoją pomoc.

Pozdrawiam
Kamil

BAJZEL
9th-August-2013, 15:26
Kolego BAJZEL jeśli jesteś gotów pomóc, to chętnie poczekam te kilka dni Miło, że można liczyć na Twoją pomoc.

Pozdrawiam
Kamil

Heh jestes moim imiennikiem :) Zrobie co bvede mogl , ale z gory ostrzegam , ze moze to troszke potrwac , poniewaz wracam 20 ... 21 jestem w szczecienie bo urzadzam dom i musze jeszcze cala dzialke potraktowac glebogryzarka rozplantowac ziemie i posiac trawke :) DO TEGO KOBIETA ROBI JAKEIS KURSTY 20 KM OD DOMKU ( SLAWNO) ale jezeli tylko zostane z autkiem sam na sam przez pare godzin to ogarne temat :)

Moze byc tak , ze pojawie sie w gdyni ... poniewaz musze odnawiac swiadectwa na chrzanowskiego :) wtedy albo na parkingu przed instytutem moglbys sie pobawic moja klapka :) albo po wszystkim gdzies na kawke i bysmy pogrzebali :)

czas pokaze ... ale mam nadzieje , ze kobieta sie zlituje i pozwoli pogrzebac przy autku :D

Lukasz
9th-August-2013, 23:47
http://www.nicoclub.com/FSM/FX/2004.0_FX45-35/bl.pdf

BL-165 masz schemat modułu który Ciebie interesuje. Powodzenia.

konkret83
12th-August-2013, 16:14
Kolego Łukasz - bardzo bardzo dzięki ! Podłączylem i już działa ;) Jest tylko mały problem, nie wiem z czym związany, może pomożecie... Tylna klapa otwiera się ale nie działa dociąganie. Jak rozepnę kostki i podłączę ponownie to kilka razy działa jedno i drugie po czym klapy nie da sie otworzyć. Pomaga kilkukrotne uderzenie ręką w klapę i otwieranie zaskakuje. Niestety jednocześnie klapa przestaje się dociągać :( Zastanawiam się w czym może być problem, styki raczej wykluczam bo ruszanie kostkami i kablami nie pomaga. Nie działa mi też centralny zamek drzwi pasażera przód - mogę odkluczać ręcznie, czy to może mieć związek? Od czego zacząć poszukiwania problemu tylnej klapy?