PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Moja Acura



Norbi
11th-August-2013, 13:48
Witajcie, długo nie pisałem na forum, szukałem Infiniti, ale nie znalazłem nic przyzwoitego, później było cieśnienie na Lexusa RX330, ale też nic, postanowiłem więc wygrzebać trochę więcej kasy i kupiłem Acure MDX- 2009rok, 3.7 300KM, biała perła z beżowym wnętrzem. Pozdrawiam!

eRBe
11th-August-2013, 14:44
No to pokaż jakieś fotki ;) Ciekawy samochód :)

Lee
12th-August-2013, 08:17
Nie pozostaje nic innego, jak obejrzeć to i owo ze stajni Norbiego :) wraz z opisem co i jak :)
Pzdr.

Tomek g35c
12th-August-2013, 08:47
HONDA... bllleeeee lol lol lol

No to nie ma się czym chwalić :( ... nie popisałeś sie... RX330 jest brzydki ale MDX chyba bardziej no i te tandetne plastiki.
To moje zdanie i kwesta gustu... lol

Norbi
13th-August-2013, 20:46
Tomku- Twoje zdanie mam w dupie, brzydkie i tandetne jest Twoje g35 i to co z nim zrobiles swoja matowa folia no i ten agro zderzak...czesto widuje takie na calibrach :). Tak wiec uprzejmie prosze Cie abys odpierdolil sie ode mnie i po prostu nie komentuj, zachowaj swoje uwagi dla siebie. Rozumiem ze jestes bogatym cwaniaczkiem z warszafki, jestes w koncu taki zajebisty...idealny...masz cudowne auta, ale nie musisz kazdego gnoic bo zauwazylem, ze nie tylko do mnie masz problem...sorry ale musialem to napisac.



Co do auta, 100% bezwypadek, przebieg 83tys mil, w wyposazeniu brakuje elektrycznej klapy bagaznika i monitora w podsufitce poza tym full.

Zapomnialem jak sie wstawia fotki ;/

sirtrojan
13th-August-2013, 21:02
Odemnie masz piewsze ostrzeżenie. Kolejne takie teksty i ban.

Black
13th-August-2013, 21:02
Panowie dodajcie siebie nawzajem do "ignorowanych i po kłopocie,albo walcie sobie na PW.Nie będę tolerował tutaj ani docinek ani przekleństw...

W ogóle temat nie w tym dziale co trzeba-przenoszę.

Norbi
13th-August-2013, 21:15
mozecie mnie banowac, wyrzucac z forum itp ale nie znosze takich ludzi i musialem mu wygarnac. znikam z forum, zegnam

Black
13th-August-2013, 21:30
Nikt tu nikogo z forum nie wyrzuca,ale przekleństwa są zabronione i tego się trzymamy.

ArtPol74
13th-August-2013, 21:53
Panowie brawo!! Ze swoim BMW czuję się jak na ,,domowym forum" Szkoda się gniewać! Jeden zażartuje(bo ma taki styl) drugi bierze do siebie (bo jeszcze pierwszego nie zna)... A ja bum foty obejrzał gdyż acury ciekawe samochody są!

BAJZEL
13th-August-2013, 23:47
mozecie mnie banowac, wyrzucac z forum itp ale nie znosze takich ludzi i musialem mu wygarnac. znikam z forum, zegnam

Norbi - niepotrzebne to bylo ... do tego wlasnie jest forum wyrazajac swoje zdanie musisz sie liczyc z tym , ze ktos moze je ( sam wiesz) o gustach sie nie dyskutuje ale kazdy ma prawo powiedziec co mysli oczywiscie w granicach rozsadku

Ja osobiscie z zaspanym okiem wyggoglowalem Te Acure ... i przyznam , ze TYL AUTA z daleka mozna sie Q7 pomylic :) z przodu mi sie w ogole nie podoba ...natomiast srodek GIT - w hondach zegary mi sie zawsze podobaly ... i bez spiny wazne ze ty jestes zadowolony ...
A docinki byly ... sa i beda :)
Z mojego lpg tez bylo wesolo , ze wyglada tragedia ... ok wazne , ze dziala - tyle z mojej strony pozniej nawet sam zartowalem, ze to sprzet do nurkowania :)

A nastepnym razem po przeczytaniu negatywnych komentarzy warto odejsc od kompa na chwile i przemyslec ... a nie reagowac na goraco :) przynajmniej ja tak robie bo niestety naleze do wybuchpowych ludzi... co innego jest na zywo :)


Nie zegnaj sie tylko przygotuj linie obrony :) bez wulgaryzmow

mzie
14th-August-2013, 00:54
Tomku- Twoje zdanie mam w dupie, brzydkie i tandetne jest Twoje g35 i to co z nim zrobiles swoja matowa folia no i ten agro zderzak...czesto widuje takie na calibrach :). Tak wiec uprzejmie prosze Cie abys odpierdolil sie ode mnie i po prostu nie komentuj, zachowaj swoje uwagi dla siebie. Rozumiem ze jestes bogatym cwaniaczkiem z warszafki, jestes w koncu taki zajebisty...idealny...masz cudowne auta, ale nie musisz kazdego gnoic bo zauwazylem, ze nie tylko do mnie masz problem...sorry ale musialem to napisac.



Co do auta, 100% bezwypadek, przebieg 83tys mil, w wyposazeniu brakuje elektrycznej klapy bagaznika i monitora w podsufitce poza tym full.

Zapomnialem jak sie wstawia fotki ;/

He he he,

A ja jestem po stronie Norbiego. Wielu jest tu takich co dowala innym i uwaza ze to jest zabawne i im wolno, bo niby frazeologia zabawna. Tu Norbi kawe na lawe wywlil i dobrze. Zabolalo i mialo.

Dzis z wieskiem takim jechalem jego X6 i mu trzeszczaly plastyki i niby tak od niechcenia naciskam i dociskam a ona mowi, co trzeszczy, a ja na to w moim Infiniti nie trzeszczy. On pewnie lepiej dopracowany, ja na to pewnie.

W Hondzie tez nie trzeszczy a kulam sie czasami, zatem gratulacje z zakupu, mam nadzieje ze bedzie dobrze sluzyc Japonska siostra.

A i pisalem, ze z dodawaniem fot problem. Admin zabierz sie za robote a nie ostrzeganie.

sirtrojan
14th-August-2013, 01:21
mzie- wiem co mam robić , jak i kiedy i chyba zostało wyjaśnione w innym temacie więc daruj sobie uwagi. Jeśli tak ci tu źle to cię nie zatrzymuje.


Swoją droga Tomek też powinien się zastanowić nad swoim językiem - niby w żarcie ale jak widać uraził co wrażliwszych posiadaczy innych aut.
:amen:

mzie
14th-August-2013, 01:53
Admin spoko nic do ciebie nie mam. Tyle ze rownowaga musi byc.

A i nie dam sie wyrzucic tak latwo.
Jak widzisz zalozylem watek jaki gaz upakowac w II generacji i tak naprawde nikt mi konkretnie nie pomogl.
Wybralem po analizach warsztat i rozwiazanie i sluze pomoca innym forumowiczom dzieki tym doswiadczeniom.

A i nie powiem juz o 2 patencie - jak i gdzie CB upakowac. W aucie co ma kole 300 km to dosc wazne co....

Tomek g35c
14th-August-2013, 08:54
Tomku- Twoje zdanie mam w dupie, brzydkie i tandetne jest Twoje g35 i to co z nim zrobiles swoja matowa folia no i ten agro zderzak...czesto widuje takie na calibrach :). Tak wiec uprzejmie prosze Cie abys odpierdolil sie ode mnie i po prostu nie komentuj, zachowaj swoje uwagi dla siebie. Rozumiem ze jestes bogatym cwaniaczkiem z warszafki, jestes w koncu taki zajebisty...idealny...masz cudowne auta, ale nie musisz kazdego gnoic bo zauwazylem, ze nie tylko do mnie masz problem...sorry ale musialem to napisac.


OK. Przyjąłem słowa krytyki od kolegi już drugi raz.
A reszę od siebie na PW do kolegi.

Aha... chciałem przeprosić posiadaczy Hondy... za swój żart... może nie stosowny... ale nie kierowany personalnie do urzytkowników... lecz do marki... ;)

BTW czy takie zachowanie jest OK. Dla mnie to powinien być BAN... :ban:lol

Tomek g35c
14th-August-2013, 11:33
He he he,

A ja jestem po stronie Norbiego. Wielu jest tu takich co dowala innym i uwaza ze to jest zabawne i im wolno, bo niby frazeologia zabawna. Tu Norbi kawe na lawe wywlil i dobrze. Zabolalo i mialo.


Boli tylko sposób przekazu... żenujący...i dalece niestosowny...
W tej kwestii - poziom ten sam co u Norbi...
Może razem powinniście założyć swoje własne forum. :lock1:

grzesiek
14th-August-2013, 12:35
A moje zdanie jest takie ten co najwięcej szczeka ma najmniej do powiedzenia

BAJZEL
14th-August-2013, 14:00
.
A ja jestem po stronie Norbiego. Wielu jest tu takich co dowala innym i uwaza ze to jest zabawne i im wolno, bo niby frazeologia zabawna. Tu Norbi kawe na lawe wywlil i dobrze. Zabolalo i mialo.

Ze sie bronil OK
Ze nie interesuje go czyjes zdanie OK

Ale wytykac komus kogo sie nie zna kim jest jaki tryb zycia prowadzi i czy ma pieniadze czy nie ... to juz osobiste sprawy i ze cwaniaczek z Warszafki ... po co
kawa na lawe to jedno ... a hamstwo drugie ...
Czesto kobieta pyta mnie co takeigo jest na tym forum, ze spedzam na nim tyle czasu ...
Odpowiadam - inteligentni i pomocni ludzie dzielacy sie nowinkami i prostymi radami na ktorych oszczedzasz pare stowek ( serwis)
Rozumiem oburzenie ze strony Norbiego - tylko reakcja byla zbyt gwaltowna

A tekstami tego typu i jeszcze popieraniem tego , ze niby kawa na lawe sprawimy , ze nie bedziemy sie roznic niczym od zwyklego BURACTWA z podrzednych barow gdzie wracjaac z dobrej imprezy zachodzilo sie szukajac rozrywki ...


Dzis z wieskiem takim jechalem jego X6 i mu trzeszczaly plastyki i niby tak od niechcenia naciskam i dociskam a ona mowi, co trzeszczy, a ja na to w moim Infiniti nie trzeszczy. On pewnie lepiej dopracowany, ja na to pewnie.

Wiesiek wporzo gosciu zamiast nawrzucac na Twoje autko ... pogratulowal i zyczyl sukcesow ... przykladne... zdrowe... i na poziomie :)

sirtrojan
14th-August-2013, 14:05
koniec tematu.
kto miał cos do powiedzienia to sie wypowiedział.
:lock1: